van az a pénz ...
... ami visszatalál






itt vagy most: / / /

Foci és Tippmix tegnapi eredmények

Lemaradtál? Mi lett a tegnapi sportesemény eredménye, mik voltak a Tippmix eredmények tegnap?

Foci eredmények Minden (más) sport eredmények

Tegnapi sport eredmények

Íme, a tegnapi (2024.07.13) Tippmix események eredményei, mindenekelőtt a tegnapi sport eredmények:

Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda NBA Summer League
00:00Memphis – Sacramento103 : 83
01:30LA Lakers – Houston80 : 99
02:00Indiana – Brooklyn89 : 89
03:30Washington – Atlanta94 : 88
04:00LA Clippers – Denver88 : 78
22:30Chicago – Milwaukee96 : 89
23:00New York – Charlotte90 : 94
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda WNBA
01:30Indiana – Phoenix95 : 86
01:30Atlanta – Las Vegas70 : 84
04:00Seattle – Minnesota91 : 63
19:00Chicago – New York67 : 81
21:30Dallas – Los Angeles81 : 87
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Brazil bajn., női
02:00Sampaio – Sesi/Araraquara69 : 63
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Chilei bajnokság, rájátszás
02:30Espanol Osorno – Leones de Quilpue82 : 71
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Mexikói bajnokság
04:00Plateros de Fresnillo – Freseros de Irapuato96 : 60
04:00Lobos Plateados de la Buap – Dorados de Chihuahua93 : 104
04:00Santos de San Luis – Abejas de Leon98 : 91
04:05Mineros de Zacatecas – El Calor de Cancun86 : 79
04:15Panteras de Aguascaliente – Correcaminos Victoria131 : 83
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Új-zélandi bajnokság
09:30Otago Nuggets – Franklin Bulls83 : 99
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, Div. B
12:00U20Svájc – U20Finnország60 : 85
14:30U20Lettország – U20Horvátország70 : 88
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, női
12:00U20Ukrajna – U20Nagy-Britannia70 : 55
14:30U20Horvátország – U20Írország73 : 87
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, női
12:00U20Törökország – U20Szlovénia53 : 82
14:30U20Lettország – U20Lengyelország52 : 69

Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, női
12:00U20Montenegró – U20Finnország64 : 51
14:30U20Szerbia – U20Magyarország61 : 71
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, D csoport
13:00U20Montenegró – U20Szlovénia61 : 81
15:30U20Litvánia – U20Izland93 : 63
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, B csoport
13:00U20Izrael – U20Csehország82 : 74
15:30U20Németország – U20Olaszország67 : 87
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Vietnámi bajnokság
14:30Ho Chi Minh City Wings – Can Tho Catfish81 : 82
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Válogatott mérkőzés, női
16:00Portugália – Puerto Rico59 : 59
18:30Németország – Lengyelország68 : 55
20:30Spanyolország – Kanada61 : 48
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, Div. B
17:00U20Románia – U20Grúzia86 : 76
17:00U20Bulgária – U20Észtország65 : 67
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, Div. B
17:00U20Hollandia – U20Portugália64 : 62
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, női
17:00U20Csehország – U20Hollandia71 : 85
19:30U20Belgium – U20Izland87 : 51
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, női
17:00U20Franciaország – U20Németország64 : 55
19:30U20Olaszország – U20Spanyolország58 : 85
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, női
17:00U20Izrael – U20Svédország79 : 73
19:30U20Portugália – U20Litvánia68 : 76
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, C csoport
18:00U20Törökország – U20Belgium62 : 64
20:30U20Spanyolország – U20Észak-Macedónia93 : 38
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, A csoport
18:00U20Franciaország – U20Lengyelország110 : 56
20:30U20Görögország – U20Szerbia75 : 73
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda U20 Eb, Div. B
19:30U20Svédország – U20Koszovó85 : 53
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Válogatott mérkőzés
19:30Németország – Hollandia95 : 50
20:30Argentína – Nagy-Britannia85 : 70
Tippmix eredmények tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Argentin bajnokság, rájátszás
23:10Boca Juniors – Instituto Cordoba70 : 66
Tippmix eredmények tegnapi baseball   Baseball MLB
00:40Philadelphia – Oakland2 : 6
00:40Detroit – LA Dodgers3 : 4
00:50Tampa Bay – Cleveland2 : 0
01:05Baltimore – NY Yankees1 : 4
01:10Cincinnati – Miami7 : 4
01:10NY Mets – Colorado7 : 6
01:10Boston – Kansas City1 : 6
02:10Houston – Texas6 : 3
02:10Milwaukee – Washington2 : 5
02:10Chicago WS – Pittsburgh1 : 4
02:15St. Louis – Chicago Cubs1 : 5
03:38LA Angels – Seattle6 : 5
03:40San Diego – Atlanta1 : 6
03:40Arizona – Toronto5 : 4
04:15San Francisco – Minnesota7 : 1
19:10Detroit – LA Dodgers11 : 9
20:10Chicago WS – Pittsburgh2 : 6
Tippmix eredmények tegnapi baseball   Baseball Mexikói bajnokság
02:30Tigres de Quintana Roo – Conspiradores de Queretaro2 : 3
03:00Tecolotes dos Laredos – Rieleros de Aguascaliente0 : 1
03:00Diablos Rojos del Mexico – Guerreros de Oaxaca13 : 2
03:30Sultanes de Monterrey – Acereros de Monclova3 : 2
03:30Bravos de Leon – Leones de Yucatan7 : 4
03:30Saraperos de Saltillo – Dorados de Chihuahua5 : 8
03:30Piratas de Campeche – Olmecas de Tabasco6 : 4
03:30Algodoneros Union Laguna – Caliente de Durango0 : 2
04:00Charros de Jalisco – Toros de Tijuana4 : 6
Tippmix eredmények tegnapi baseball   Baseball Japán bajnokság
07:00Hiroshima Carp – Tokyo Yakult1 : 0
07:00Chunichi Dragons – Hanshin Tigers10 : 8
07:00Yomiuri Giants – Yokohama Baystars6 : 1
Tippmix eredmények tegnapi baseball   Baseball Japán bajnokság
07:00Hokkaido Nippon – Fukuoka S. Hawks3 : 2
09:00Tohoku Rakuten – Saitama Seibu5 : 0
11:00Chiba Lotte – Orix Buffaloes6 : 0
Tippmix eredmények tegnapi baseball   Baseball Dél-koreai bajnokság
11:00NC Dinos – Kiwoom Heroes11 : 5
11:00Doosan Bears – Samsung Lions8 : 4
11:00KIA Tigers – SSG Landers9 : 15
11:00Lotte Giants – KT Wiz3 : 6
11:00Hanwha Eagles – LG Twins3 : 7
Tippmix eredmények tegnapi baseball   Baseball Tajvani bajnokság
11:05Fubon Guardians – Uni-President Lions0 : 8
11:05Chinatrust Brothers – Wei Chuan Dragons11 : 0
11:05TSG Hawks – Rakuten Monkeys0 : 5
Tippmix eredmények tegnapi hoki   Jégkorong Ausztrál bajnokság
08:45Brisbane Lightning – Melbourne Ice5 : 3
09:00Newcastle North Stars – Adelaide Adrenaline2 : 2
09:00Sydney Ice Dogs – Central Coast Rhinos6 : 3
10:30Perth Thunder – Melbourne Mustangs5 : 3
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Winnipeg, férfi egyes
01:00E. Spizzirri – H. Grenier2 : 0
19:45B. Bonzi – Bu Yunchaokete2 : 1
22:25E. Spizzirri – S. Shimabukuro1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Nakhon Si Thammarat, női egyes
04:00Ali. Smith – Pun. Kovapitukted2 : 1
04:00Hikaru Sato – P. Cheapchandej0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Nakhon Si Thammarat, ffi egyes
04:00K. Samrej – T. Chanta2 : 0
06:20Ajeet Rai – P. Sornlaksup0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Tokió, férfi egyes
06:00Woobin Shin – Jea Moon Lee2 : 0
07:40Ryo. Tanuma – Shi. Imai0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Bodzavásár, női egyes
08:30K. Quevedo – B. Palicova2 : 1
08:30P.M. Tig – A. Tubello2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Kursumlijska Banja, női egyes
09:30D. Vidmanova – M. Bayerlova2 : 0
09:30A. Stankovic – K. Bartone0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Kursumlijska Banja,férfi egyes
09:30J.M. La Serna – F. Bondioli0 : 2
11:30B. Djuric – C.E. Overbeck1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Litija, férfi egyes
09:30B. Artnak – L. Castagnola2 : 1
14:30M. Tammaro – P. Heller0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Salzburg, férfi páros
10:00Hipfl N / Kym J – Guinard M / Jacq G0 : 0
11:30Guinard M / Jacq G – Nouza P / Rikl P2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Don Benito, női egyes
10:00L. Klimovicova – Nat. Stevanovic0 : 2
10:00Vik. Hruncakova – T. Paszek2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Grodzisk Mazowiecki, női egyes
10:00R. Zelnickova – Kat. Kuzmova2 : 1
12:00A. Hrastar – Kat. Barnes0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Umag, férfi egyes
10:00C. Denolly – M. Poljicak0 : 2
10:00L. Tessa – N. Basic1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Gstaad-selejtező, férfi egyes
10:00Jer. Kym – M. Janvier2 : 0
10:00J.P. Varillas – C. Tabur2 : 0
11:30G. Fonio – Q. Halys1 : 2
11:35M. Brunold – G. Heide0 : 2
13:10F. Misolic – N. Fatic2 : 1
13:45N. Moreno de Alboran – A. Collarini2 : 0
15:15T. Droguet – F.C. Jianu2 : 1
15:50R. Bertola – M. Kasnikowski0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Uriage, férfi egyes
10:30E. Donnet – M. Chazal1 : 2
10:30J.E. Schiessl – P. Martin Tiffon0 : 2
12:10L. Marmousez – F. Bax1 : 2
13:40G. Debru – E. Voisin2 : 0
18:25G. Debru – F. Bax2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Monasztir, női egyes
10:30L. Alhussein Abdel Aziz – A. Reguer2 : 0
10:30A. Rushiti – E. Adeshina2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Monasztir, férfi egyes
10:30Eli. Coulibaly – I. Xilas2 : 0
10:30A. Ouakaa – Tiago Pereira2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Lodz, férfi egyes
10:30M. Rajski – F. Pieczonka2 : 0
12:15C. Rodesch – N. Mashtakov0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Roda de Bara, férfi egyes
10:30B. Lock – A. Barroso Campos0 : 2
12:00F.F. Silva – S. Diez0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Budapest-selejtező, női egyes
10:50J. Maleckova – K. Zavatska0 : 2
11:00Ana Bogdan – A. Siskova0 : 2
11:00V. Erjavec – Tóth A.K.1 : 2
12:30E. Seidel – L. Radivojevic2 : 0
13:10K. Baindl – A. Anshba0 : 0
13:30L. Ciric-Bagaric – A. Ibragimova0 : 2
14:40G. Topalova – J. Avdeeva2 : 0
15:15M.S. Popa – C. Monnet0 : 2
15:55A.K. Soboleva – S. Waltert0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Salzburg, férfi egyes
11:00A. Ritschard – Ign. Buse2 : 1
13:45T. Monteiro – K. Jacquet0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Hága, női egyes
11:00A. Rus – Su Jeong Jang0 : 0
14:00V. Mboko – N.M. Schunk0 : 2
14:00D. Radanovic – D. Salkova0 : 2
14:00G. Feistel – R.G. Serban2 : 1
17:00A. Rus – N.M. Schunk2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Nottingham, férfi egyes
11:00J. Pinnington Jones – A. Holmgren1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Tianjin, férfi egyes
11:00Yu Hsiou Hsu – Ryo. Taguchi2 : 0
11:00E. Donskoy – Yan Bai0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Tianjin, női egyes
11:00Fangzhou Liu – P. Iatcenko2 : 0
11:00Zongyu Li – Hina Inoue1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Hamburg-selejtező, férfi egyes
11:00F. Comesana – A. Shelbayh2 : 0
11:00F. Krajinovic – Chun Hsin Tseng2 : 1
11:00Jes. de Jong – M.H. Rehberg2 : 0
12:55Mar. Möller – N. Hardt0 : 2
13:10F. Meligeni Alves – V. Sachko2 : 1
13:20D. Svrcina – U. Blanchet0 : 2
15:15M. Topo – M. Trungelliti1 : 2
15:30M. Kukushkin – A. Dougaz0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Trieszt, férfi páros
11:30Bortolotti M / Romios M C – Dutra Da Silva D / Lock C J2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Corroios-Seixal, női egyes
12:00G.A. Knutson – T. Martincova2 : 1
14:35V. Savinykh – M. Bolkvadze1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Braunschweig, férfi páros
13:00Balaji N S / Escobar G – Arends S / Haase R1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Bissy-Chambery, női egyes
13:10Car. Romeo – Eka. Ovcharenko0 : 2
15:00M. Szostak – Ella McDonald0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Aschaffenburg, női egyes
13:30H. Vandewinkel – M. Sieg1 : 2
17:55M. Matoula – N. Radisic0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Trieszt, férfi egyes
14:00H. Rocha – F.A. Gomez0 : 2
17:00M.T. Barrios Vera – O. Roca Batalla2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Contrexeville, női egyes
14:00Xinyu Gao – L. Bronzetti0 : 2
16:00M. Sherif Abdelaziz – S. Janicijevic2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Hága, férfi egyes
14:00Mat. Erhard – M. Houkes0 : 2
14:45Oli. Crawford – N. Visker2 : 1
15:35A. Marti Pujolras – D. Wassermann2 : 1
15:40F. Corwin – G. den Ouden1 : 2
19:00Oli. Crawford – M. Houkes2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Kassel, férfi egyes
14:30Khu. Sultanov – G. Onclin2 : 1
17:25A. Guillen Meza – R. Collignon0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Braunschweig, férfi egyes
14:45R. Carballes Baena – B. van de Zandschulp2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Róma, női egyes
14:50O. Selekhmeteva – L. Boskovic2 : 0
16:35P. Marcinko – L. Gjorcheska1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Wimbledon, női egyes
15:00B. Krejcikova – J. Paolini2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Jászvásár, férfi egyes
15:00H. Dellien – A.D. Vallejo2 : 0
17:00E. Couacaud – J. Barranco Cosano0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Palermo-selejtező, női egyes
16:00O. Gadecki – S. Bandecchi2 : 0
16:00L. Romero Gormaz – M. Ristic1 : 2
16:00N. Brancaccio – A. Tikhonova2 : 1
17:30N. Akugue Noha – K. von Deichmann2 : 0
18:00C. Rosatello – Xiaodi You2 : 1
19:15F. Curmi – M. Barthel0 : 2
19:15K. Kawa – I. Burillo Escorihuela2 : 0
20:35C. Dinu – L. Chirico0 : 2
20:50F. Ferro – D. Spiteri2 : 0
21:00A. Falei – A. Zantedeschi2 : 1
22:15S. Lansere – A. Albie0 : 2
22:35G. Pedone – J.B. Teichmann0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Sao Paulo, férfi egyes
16:00T. Farjat – Val. Aboian2 : 1
18:30J.C. Prado Angelo – P. Sakamoto0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Lujan, női egyes
17:00J. Ortenzi – L. Perez Alarcon1 : 2
19:55J. Gonzalez Daniele – Lui. Giovannini0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Wimbledon, férfi páros
17:55Purcell M / Thompson J – Heliovaara H / Patten H1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Dallas, férfi egyes
18:00Colton Smith – Tyler Zink2 : 1
18:00K. Sell – Adam Neff0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Winnipeg, férfi páros
18:30Shimizu Y / Uchida K – Harrison C / Kingsley C0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Padova, férfi egyes
19:00O. Ovcharenko – G. Mager1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Lakewood, férfi egyes
19:00L. Tien – Kee. Smith2 : 1
21:35Karl Lee – G. Nanda1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Lakewood, női egyes
19:00A. Hamilton – A. Honer2 : 1
22:05T. Kinard – P. Corley2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Jászvásár, férfi páros
19:20Drzewiecki K / Matuszewski P – Cretu C / Pavel B1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi tenisz   Tenisz Wimbledon, női páros
21:15Siniakova K / Townsend T – Dabrowski G / Routliffe E2 : 0

Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, B csoport
12:00U20Szerbia – U20Görögország37 : 21
19:00U20Németország – U20Portugália17 : 21
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, D csoport
12:00U20Csehország – U20Románia32 : 33
19:00U20Magyarország – U20Norvégia32 : 35
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, E csoport
12:00U20Olaszország – U20Izrael30 : 26
19:00U20Dánia – U20Szlovénia34 : 25
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, B1
12:15U20Törökország – Belgium U2037 : 26
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, C csoport
14:20U20Franciaország – U20Svájc35 : 32
16:40U20Spanyolország – U20Feröer-szigetek36 : 30
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, A csoport
14:20U20Ausztria – U20Észak-Macedónia20 : 20
16:40U20Horvátország – U20Montenegró34 : 26
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, F csoport
14:20U20Lengyelország – U20Ukrajna36 : 22
16:40U20Svédország – U20Izland33 : 23
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, B1
14:30U20Grúzia – U20Észtország26 : 26
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda Válogatott mérkőzés, női
14:45Magyarország – Szlovénia28 : 27
15:00Németország – Brazília31 : 36
20:50Franciaország – Angola33 : 20
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda Válogatott mérkőzés
17:00Magyarország – Szlovénia29 : 25
17:30Németország – Franciaország35 : 30
Tippmix eredmények tegnapi kézilabda   Kézilabda U20 Eb, B1
19:15U20Koszovó – U20Bulgária23 : 22
  Golf Genesis Scottish Open
14:59T. Detry – S. Cink69 : 70
15:09C. Conners – Mat. Jordan68 : 68
15:19R. MacIntyre – Adam Scott63 : 64
15:34U. Coussaud – Yan. Paul68 : 68
15:45Nic. Hojgaard – Mac. Hughes68 : 69
15:56R. McIlroy – A. Noren67 : 71
16:07Ras. Hojgaard – A. Del Rey70 : 72
16:18Collin Morikawa – S. Theegala66 : 66
16:29Sungjae Im – M. Manassero67 : 68
16:40L. Aberg – A. Rozner65 : 68
Tippmix eredmények tegnapi rögbi   Rögbi Válogatott mérkőzés
00:30USA – Skócia7 : 42
01:00Kanada – Románia35 : 22
05:00Szamoa – Spanyolország34 : 30
09:05Új-Zéland – Anglia24 : 17
11:45Ausztrália – Wales36 : 28
12:00Japán – Grúzia23 : 25
17:00Dél-Afrika – Írország24 : 25
21:00Argentína – Franciaország33 : 25
Tippmix eredmények tegnapi rögbi   Rögbi Ausztrál Queensland Cup
09:00Townsville Blackhawks – Burleigh Bears18 : 18
Tippmix eredmények tegnapi rögbi   Rögbi NRL
09:30Gold Coast Titans – Parramatta Eels24 : 16
11:35Brisbane Broncos – St. George Illawarra26 : 30
Tippmix eredmények tegnapi rögbi   Rögbi Dél-afrikai Currie Kupa
13:55Bloemfontein Cheetahs – Newlands Western Province37 : 17
Tippmix eredmények tegnapi rögbi   Rögbi Angol Szuperliga
16:00Leigh Centurions – Huddersfield20 : 16
16:00Hull FC – Hull KR10 : 24
18:30Catalan Dragons – Salford20 : 0
Tippmix eredmények tegnapi rögbi   Rögbi Angol RFL Championship
16:00Whitehaven – Toulouse Olympique24 : 34
  Aussie Rules AFL
05:45Sydney Swans – North Melbourne Kangaroos138 : 59
05:45Hawthorn – Fremantle87 : 74
08:35Western Bulldogs – Carlton100 : 86
11:30Adelaide Crows – St. Kilda71 : 39
11:30Melbourne Demons – Essendon84 : 67
  Amerikai foci CFL
02:30Winnipeg – Calgary41 : 37
  Kerékpár Giro d'Italia, női
10:30K. Le Court de Billot – Femke de Vries0 : 1
10:30G. Realini – N. Fisher-Black0 : 1
10:30M.V. Garcia Canellas – P. Rooijakkers0 : 1
10:30J. Labous – Neve Bradbury0 : 1
10:30K. Aalerud – Deb. Silvestri0 : 1
10:30E. Longo Borghini – L. Kopecky0 : 1
10:30U. Zigart – U. Ostolaza Zabala1 : 0
10:30A. Niedermaier – C.U. Ludwig1 : 0
  Kerékpár Tour de l'Ain, 1. szakasz
12:00L. Pithie – C. Venturini1 : 0
12:00P. Hennequin – E. Boasson Hagen1 : 0
12:00J. Tesson – Tobias Müller0 : 1
12:00D. Cimolai – E. Morin1 : 0
12:00Jer. Lecroq – J. Rootkin-Gray1 : 0
12:00S. Oldani – A. Delettre1 : 0
  Kerékpár Tour de France - 14. szakasz
13:20Joao Almeida – Adam Yates0 : 1
13:20G. Ciccone – F. Gall1 : 0
13:20R. Evenepoel – C. Rodriguez Cano1 : 0
13:20B. Healy – Gui. Martin1 : 0
13:20E. Bernal – S. Cras1 : 0
13:20R. Bardet – C. Harper0 : 1
13:20S. Buitrago – D. Gee1 : 0
13:20J. Haig – L. de Plus0 : 1
13:20C. Verona Quintanilla – J. Fuglsang0 : 1
13:20T. Pogacar – J. Vingegaard1 : 0
13:20W. Poels – T. Pidcock0 : 0
13:20C. Rodriguez Cano – M. Landa Meana1 : 0
13:20J. Romo – L. Meintjes0 : 1
13:20Simon Yates – R. Carapaz1 : 0
13:20M. Landa Meana – W. Kelderman1 : 0
13:20T. Johannessen – D. Gaudu1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Cseh Liga Pro
00:00Mir. Adamec – O. Kucirek3 : 1
00:00M. Smrcek – L. Sulava3 : 0
00:00M. Sklenar – O. Svacha3 : 0
00:30M. Sychra – T. Janata2 : 3
00:30Michal Regner – Jan Volhejn0 : 3
01:00L. Sulava – D. Parhomenko2 : 3
01:00O. Kucirek – Jiri Plachy1 : 3
01:00O. Svacha – T. Turek0 : 3
01:30M. Sklenar – Michal Regner3 : 2
01:30Mir. Adamec – M. Sychra3 : 2
02:00T. Turek – Jan Volhejn3 : 2
02:00D. Parhomenko – Josef Pelikan3 : 0
02:00Jiri Plachy – T. Janata3 : 0
02:30O. Svacha – Michal Regner3 : 2
02:30O. Kucirek – M. Sychra2 : 3
03:00Josef Pelikan – M. Smrcek1 : 3
03:00T. Janata – Mir. Adamec2 : 3
03:00Jan Volhejn – M. Sklenar3 : 1
03:30M. Sychra – Jiri Plachy0 : 3
03:30Michal Regner – T. Turek0 : 3
04:00Jan Volhejn – O. Svacha1 : 3
04:00T. Janata – O. Kucirek3 : 1
04:00Josef Pelikan – L. Sulava0 : 3
04:30D. Parhomenko – M. Smrcek1 : 3
04:30T. Turek – M. Sklenar3 : 2
04:30Jiri Plachy – Mir. Adamec2 : 3
08:00Mar. Bittner – V. Vejvoda2 : 3
08:00J. Potensky – Alex. Hejduk3 : 2
08:00J. Lovl – Jan Ruzicka3 : 2
08:00Jiri Jira – M. Nypl3 : 2
08:30Stan. Hudec – Erik Topic3 : 2
08:30F. Trojan – M. Chalupnicek3 : 2
08:30P. Sedo – J. Palecek3 : 0
08:30T. Zika – J. Pozarsky3 : 1
09:00Alex. Hejduk – F. Trojan0 : 3
09:00V. Vejvoda – T. Zika1 : 3
09:00Jan Ruzicka – Stan. Hudec0 : 3
09:00M. Nypl – P. Sedo0 : 3
09:30M. Chalupnicek – J. Potensky1 : 3
09:30J. Pozarsky – Mar. Bittner0 : 3
09:30J. Palecek – Jiri Jira1 : 3
09:30Erik Topic – J. Lovl0 : 3
10:00Mar. Bittner – T. Zika2 : 3
10:00J. Potensky – F. Trojan2 : 3
10:00J. Lovl – Stan. Hudec3 : 0
10:00Jiri Jira – P. Sedo3 : 2
10:30Alex. Hejduk – M. Chalupnicek1 : 3
10:30M. Nypl – J. Palecek0 : 3
10:30V. Vejvoda – J. Pozarsky1 : 3
10:30Jan Ruzicka – Erik Topic1 : 3
12:00P. Chvatal – Radim Pokorny3 : 1
12:00M. Trinta – Jar. Novotny0 : 3
12:00M. Syroha – P. Serak3 : 1
12:00J. Pleskot – J. Kvapil1 : 3
12:30F. Briza – Mic. Vondrak3 : 2
12:30M. Chlebecek – P. Budinsky3 : 1
12:30Miroslav Tuma – M. Smesny2 : 3
12:30Dav. Horak – J. Legen0 : 0
13:00J. Kvapil – Dav. Horak3 : 2
13:00Jar. Novotny – F. Briza2 : 3
13:00P. Serak – Miroslav Tuma3 : 0
13:00Radim Pokorny – M. Chlebecek1 : 3
13:30P. Budinsky – P. Chvatal2 : 3
13:30J. Legen – J. Pleskot0 : 0
13:30M. Smesny – M. Syroha1 : 3
13:30Mic. Vondrak – M. Trinta1 : 3
13:30Petr Picek – J. Pleskot3 : 1
14:00P. Chvatal – M. Chlebecek1 : 3
14:00M. Trinta – F. Briza3 : 0
14:00J. Pleskot – Dav. Horak0 : 3
14:00M. Syroha – Miroslav Tuma3 : 0
14:30J. Kvapil – J. Legen0 : 0
14:30Jar. Novotny – Mic. Vondrak2 : 3
14:30P. Serak – M. Smesny3 : 2
14:30Radim Pokorny – P. Budinsky0 : 3
14:30J. Kvapil – Petr Picek1 : 3
15:30M. Syroha – P. Serak2 : 3
15:30Petr Picek – J. Kvapil3 : 1
16:00Radim Jaros – Ales Krejci1 : 3
16:00M. Cetner – Jaroslav Hons3 : 0
16:00T. Prosa – E. Mares3 : 1
16:30B. Duben – R. Limbursky2 : 3
16:30S. Kollner – S. Pilbauer3 : 0
16:30Jakub Vogel – Milan Kolar3 : 1
16:30Tom. Kos – T. Turek0 : 3
17:00Jaroslav Hons – S. Kollner1 : 3
17:00E. Mares – Tom. Kos1 : 3
17:00Ales Krejci – B. Duben1 : 3
17:30Milan Kolar – Vlad. Cermak0 : 3
17:30S. Pilbauer – M. Cetner0 : 3
17:30R. Limbursky – Radim Jaros1 : 3
17:30T. Turek – T. Prosa3 : 2
18:00Vlad. Cermak – Jakub Vogel2 : 3
18:00M. Cetner – S. Kollner2 : 3
18:00T. Prosa – Tom. Kos1 : 3
18:00Radim Jaros – B. Duben3 : 0
18:30Ales Krejci – R. Limbursky0 : 1
18:30E. Mares – T. Turek3 : 1
20:00M. Trinta – M. Sychra3 : 1
20:00R. Kliucuk – Mic. Moravec3 : 0
20:00V. Postelt – M. Vavrecka3 : 2
20:30P. Svec – M. Necas3 : 2
20:30T. Turek – O. Svacha3 : 0
20:30Jiri Plachy – Mic. Vondrak3 : 1
21:00M. Sychra – Jiri Plachy3 : 0
21:00Mic. Moravec – T. Turek3 : 2
21:00Z. Nevrtal – P. Svec3 : 1
21:30Mic. Vondrak – M. Trinta3 : 0
21:30O. Svacha – R. Kliucuk0 : 3
21:30J. Stolfa – V. Postelt1 : 3
22:00M. Trinta – Jiri Plachy2 : 3
22:00R. Kliucuk – T. Turek3 : 0
22:30M. Sychra – Mic. Vondrak1 : 3
22:30Z. Nevrtal – M. Necas3 : 1
22:30M. Vavrecka – J. Stolfa3 : 1
22:30Mic. Moravec – O. Svacha1 : 3
  Krikett T20 vb-selejtező
09:00Gibraltár – Norvégia0 : 1
17:00Szlovénia – Svédország0 : 1
  Krikett T20 Series (ZIM-IND)
13:00Zimbabwe – India0 : 1
  Krikett T20 vb-selejtező
13:00Horvátország – Svájc0 : 1
  Krikett Angol T20 Blast, Déli csoport
15:30Sussex – Essex0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi darts   Darts Online Live League
00:05David Evans – S. Bialecki1 : 4
00:25Jordan Matthews – Paul Hogan4 : 3
00:40David Davies – David Evans3 : 4
01:05Jordan Matthews – S. Bialecki0 : 4
01:30Paul Hogan – David Davies4 : 3
01:45David Evans – Jordan Matthews4 : 0
02:05S. Bialecki – Paul Hogan4 : 1
21:05S. Bialecki – David Evans2 : 4
21:25D. Wawrzewski – Paul Hogan2 : 4
21:45David Evans – T. Lishman3 : 4
22:05Paul Hogan – L. Cocks1 : 4
22:20T. Lishman – S. Bialecki2 : 4
Tippmix eredmények tegnapi darts   Darts World Matchplay
20:45Ger. Price – Daryl Gurney10 : 4
21:45J. Clayton – R. van Barneveld10 : 7
22:45L. Humphries – R. Pietreczko10 : 4
23:35N. Aspinall – L. Woodhouse10 : 8
Tippmix eredmények tegnapi röplabda   Röplabda Nemzetközi Torna
18:30Lengyelország – Németország3 : 2
20:30Szlovénia – Egyiptom3 : 1
Tippmix eredmények tegnapi vizilabda   Vízilabda Válogatott mérkőzés
09:30Olaszország – Franciaország10 : 7
11:00Magyarország – Japán16 : 12
Tippmix eredmények tegnapi foci   Futsal Brazil bajnokság
00:00Taubate SP – Blumenau1 : 3
01:00Corinthians – Magnus Sorocaba1 : 5
21:00Real Brasilia – Tubarao3 : 6
22:00Joinville – Esporte Futuro3 : 1
23:00Praia Clube – Minas Belo Horizonte4 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Futsal Japán bajnokság
08:00Tachikawa Athletic – Shonan Bellmare3 : 2
Tippmix eredmények tegnapi strandröplabda   Strandröplabda Vienna Open
09:00Loyola Stein/Souto Major – Grimalt E / Grimalt M0 : 0
09:00Pfretzschner L / Winter S – Boermans S / De Groot Y1 : 2
10:00Da Silva Mariano A / Dos Santos Silva A – HerreraAlepuz/Gav.0 : 2
10:00Benesh A / Partain M – Horl J / Horst A2 : 0
13:00Grimalt E / Grimalt M – Immers M / van de Velde S2 : 0
15:30Losiak B / Bryl M – Boermans S / De Groot Y0 : 0
18:30Benesh A / Partain M – Mol A B / Sorum C S0 : 2
19:30Ehlers N / Wickler C – HerreraAlepuz/Gav.Collado0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi strandröplabda   Strandröplabda Vienna Open, női
11:00Muller S / Tillmann C – BarbosaDaSilvaR/BednarczukRippel2 : 0
12:00Cannon T / Kraft M – Mader J / Verge-Depre A1 : 2
16:30Cannon T / Kraft M – BarbosaDaSilvaR/BednarczukRippel2 : 0
17:30Mader J / Verge-Depre A – Muller S / Tillmann C0 : 2
  Pesapallo Finn bajnokság
15:00Pattijoen Raahe – Alajarven Ankkurit2 : 0
17:00Kouvolan Pallonlyojat – Haminan Palloilijat2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport LOL, NACL
00:00FlyQuest NZXT – Fear x Starforge2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT BL
00:00Paris SG (Anthem) – Internazionale (Cruise)2 : 2
00:15Bayern München (Dennis) – Internazionale (Cruise)2 : 2
00:30Bayern München (Dennis) – Real Madrid (Furious)4 : 2
01:00Paris SG (Anthem) – Real Madrid (Furious)2 : 4
01:15Internazionale (Cruise) – Real Madrid (Furious)4 : 3
01:45Internazionale (Cruise) – Bayern München (Dennis)1 : 0
02:00Real Madrid (Furious) – Bayern München (Dennis)4 : 1
10:15Real Madrid (Saigon) – Paris SG (Mars)4 : 3
10:15Internazionale (Raul) – Manchester City (Carlos)3 : 3
10:30Bayern München (Prince) – Paris SG (Mars)3 : 5
10:30Real Madrid (Saigon) – Internazionale (Raul)2 : 2
10:45Bayern München (Prince) – Manchester City (Carlos)4 : 4
10:45Paris SG (Mars) – Internazionale (Raul)3 : 2
11:00Bayern München (Prince) – Internazionale (Raul)0 : 5
11:00Manchester City (Carlos) – Real Madrid (Saigon)4 : 5
11:15Manchester City (Carlos) – Paris SG (Mars)3 : 1
11:15Bayern München (Prince) – Real Madrid (Saigon)1 : 7
11:30Manchester City (Carlos) – Internazionale (Raul)2 : 3
11:30Paris SG (Mars) – Real Madrid (Saigon)1 : 3
11:45Paris SG (Mars) – Bayern München (Prince)6 : 2
11:45Internazionale (Raul) – Real Madrid (Saigon)4 : 3
12:00Manchester City (Carlos) – Bayern München (Prince)1 : 3
12:00Internazionale (Raul) – Paris SG (Mars)3 : 4
12:15Real Madrid (Saigon) – Manchester City (Carlos)5 : 3
12:15Internazionale (Raul) – Bayern München (Prince)4 : 4
12:30Real Madrid (Saigon) – Bayern München (Prince)3 : 5
21:15Real Madrid (Pele) – Paris Saint Germain (Bear)2 : 10
21:30Bayern München (Val) – Paris Saint Germain (Bear)5 : 6
21:30Real Madrid (Pele) – Internazionale (Spencer)6 : 6
21:45Paris Saint Germain (Bear) – Internazionale (Spencer)5 : 4
22:00Bayern München (Val) – Internazionale (Spencer)3 : 3
22:00Manchester City (Ragnar) – Real Madrid (Pele)0 : 3
22:15Bayern München (Val) – Real Madrid (Pele)4 : 2
22:15Manchester City (Ragnar) – Paris Saint Germain (Bear)2 : 6
22:30Paris Saint Germain (Bear) – Real Madrid (Pele)5 : 1
22:45Internazionale (Spencer) – Real Madrid (Pele)3 : 2
22:45Paris Saint Germain (Bear) – Bayern München (Val)7 : 2
23:00Manchester City (Ragnar) – Bayern München (Val)2 : 3
23:00Internazionale (Spencer) – Paris Saint Germain (Bear)7 : 7
23:15Real Madrid (Pele) – Manchester City (Ragnar)3 : 4
23:15Internazionale (Spencer) – Bayern München (Val)1 : 2
23:30Paris Saint Germain (Bear) – Manchester City (Ragnar)3 : 0
23:30Real Madrid (Pele) – Bayern München (Val)2 : 4
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, Adriatic L.
00:00Italy (Liam) – England (Odin)1 : 2
00:00Portugal (Adriano) – France (Andrew)4 : 2
00:15Italy (Liam) – Germany (Obelix)3 : 2
00:15Portugal (Adriano) – England (Odin)5 : 3
00:30Germany (Obelix) – England (Odin)1 : 4
00:30Italy (Liam) – France (Andrew)3 : 2
01:00Italy (Liam) – Portugal (Adriano)1 : 1
01:00France (Andrew) – Germany (Obelix)3 : 3
01:15France (Andrew) – Portugal (Adriano)2 : 0
01:30England (Odin) – Portugal (Adriano)3 : 5
01:30Germany (Obelix) – Italy (Liam)0 : 4
10:00Spain (Bruno) – Portugal (Vangogh)1 : 2
10:00France (Leonardo) – England (Eduardo)3 : 1
10:15Spain (Bruno) – France (Leonardo)2 : 2
10:15Italy (Donatello) – Portugal (Vangogh)2 : 2
10:30Italy (Donatello) – England (Eduardo)2 : 1
10:45Italy (Donatello) – France (Leonardo)3 : 1
10:45England (Eduardo) – Spain (Bruno)3 : 2
11:00England (Eduardo) – Portugal (Vangogh)5 : 2
11:00Italy (Donatello) – Spain (Bruno)1 : 6
11:15England (Eduardo) – France (Leonardo)1 : 3
11:15Portugal (Vangogh) – Spain (Bruno)4 : 5
11:30France (Leonardo) – Spain (Bruno)3 : 2
11:30Portugal (Vangogh) – Italy (Donatello)0 : 3
11:45France (Leonardo) – Portugal (Vangogh)3 : 1
11:45England (Eduardo) – Italy (Donatello)3 : 1
12:00Spain (Bruno) – England (Eduardo)1 : 3
12:00France (Leonardo) – Italy (Donatello)5 : 3
12:15Spain (Bruno) – Italy (Donatello)1 : 4
12:15Portugal (Vangogh) – England (Eduardo)2 : 3
15:15Italy (Samuel) – France (Thomas)3 : 4
15:15England (Sebastian) – Germany (Iron)0 : 5
15:30Italy (Samuel) – England (Sebastian)3 : 3
15:30Portugal (Arthur) – France (Thomas)2 : 4
15:45France (Thomas) – England (Sebastian)5 : 2
16:00Germany (Iron) – Italy (Samuel)1 : 1
16:00Portugal (Arthur) – England (Sebastian)5 : 3
16:15Germany (Iron) – France (Thomas)2 : 1
16:15Portugal (Arthur) – Italy (Samuel)2 : 4
16:30Germany (Iron) – England (Sebastian)2 : 1
16:30France (Thomas) – Italy (Samuel)2 : 1
16:45England (Sebastian) – Italy (Samuel)1 : 3
17:00Germany (Iron) – Portugal (Arthur)1 : 1
17:00England (Sebastian) – France (Thomas)4 : 3
17:15Italy (Samuel) – Germany (Iron)4 : 1
17:15England (Sebastian) – Portugal (Arthur)0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, Adriatic League
02:00Manchester City (Odin) – Real Madrid (Obelix)6 : 3
02:00Barcelona (Andrew) – Bayern München (Liam)3 : 4
02:15Manchester City (Odin) – Barcelona (Andrew)3 : 2
02:15Paris SG (Adriano) – Real Madrid (Obelix)5 : 4
02:30Paris SG (Adriano) – Bayern München (Liam)1 : 1
02:30Real Madrid (Obelix) – Barcelona (Andrew)2 : 4
02:45Paris SG (Adriano) – Barcelona (Andrew)4 : 1
02:45Bayern München (Liam) – Manchester City (Odin)2 : 4
03:00Paris SG (Adriano) – Manchester City (Odin)3 : 6
03:00Bayern München (Liam) – Real Madrid (Obelix)6 : 1
03:15Bayern München (Liam) – Barcelona (Andrew)4 : 3
03:15Real Madrid (Obelix) – Manchester City (Odin)4 : 5
03:30Barcelona (Andrew) – Manchester City (Odin)2 : 5
03:30Real Madrid (Obelix) – Paris SG (Adriano)5 : 7
03:45Barcelona (Andrew) – Real Madrid (Obelix)5 : 2
03:45Bayern München (Liam) – Paris SG (Adriano)3 : 1
04:00Barcelona (Andrew) – Paris SG (Adriano)4 : 4
04:15Manchester City (Odin) – Paris SG (Adriano)1 : 5
04:15Real Madrid (Obelix) – Bayern München (Liam)2 : 7
07:00Manchester City (Bruno) – Real Madrid (Vangogh)0 : 4
07:00Barcelona (Leonardo) – Paris Saint Germain (Eduardo)1 : 2
07:15Manchester City (Bruno) – Barcelona (Leonardo)2 : 4
07:30Bayern München (Donatello) – Paris Saint Germain (Eduardo)0 : 3
07:30Real Madrid (Vangogh) – Barcelona (Leonardo)3 : 2
07:45Paris Saint Germain (Eduardo) – Manchester City (Bruno)0 : 2
07:45Bayern München (Donatello) – Barcelona (Leonardo)3 : 3
08:00Paris Saint Germain (Eduardo) – Real Madrid (Vangogh)4 : 0
08:00Bayern München (Donatello) – Manchester City (Bruno)7 : 2
08:15Real Madrid (Vangogh) – Manchester City (Bruno)4 : 7
08:15Paris Saint Germain (Eduardo) – Barcelona (Leonardo)2 : 1
08:30Barcelona (Leonardo) – Manchester City (Bruno)4 : 1
08:30Real Madrid (Vangogh) – Bayern München (Donatello)1 : 3
08:45Paris Saint Germain (Eduardo) – Bayern München (Donatello)1 : 1
08:45Barcelona (Leonardo) – Real Madrid (Vangogh)3 : 0
09:00Manchester City (Bruno) – Paris Saint Germain (Eduardo)3 : 3
09:00Barcelona (Leonardo) – Bayern München (Donatello)3 : 4
09:15Manchester City (Bruno) – Bayern München (Donatello)2 : 5
09:15Real Madrid (Vangogh) – Paris Saint Germain (Eduardo)0 : 1
18:00Paris SG (Samuel) – Real Madrid (Thomas)2 : 0
18:00Barcelona (Sebastian) – Bayern München (Iron)2 : 3
18:15Paris SG (Samuel) – Barcelona (Sebastian)2 : 2
18:15Manchester City (Arthur) – Real Madrid (Thomas)4 : 3
18:30Manchester City (Arthur) – Bayern München (Iron)6 : 2
18:30Real Madrid (Thomas) – Barcelona (Sebastian)5 : 5
18:45Manchester City (Arthur) – Barcelona (Sebastian)7 : 3
18:45Bayern München (Iron) – Paris SG (Samuel)0 : 4
19:00Bayern München (Iron) – Real Madrid (Thomas)2 : 0
19:00Manchester City (Arthur) – Paris SG (Samuel)5 : 2
19:15Real Madrid (Thomas) – Paris SG (Samuel)3 : 3
19:30Barcelona (Sebastian) – Paris SG (Samuel)0 : 0
19:30Real Madrid (Thomas) – Manchester City (Arthur)3 : 7
19:45Barcelona (Sebastian) – Real Madrid (Thomas)7 : 2
20:00Paris SG (Samuel) – Bayern München (Iron)0 : 3
20:00Barcelona (Sebastian) – Manchester City (Arthur)1 : 2
20:15Paris SG (Samuel) – Manchester City (Arthur)1 : 4
20:15Real Madrid (Thomas) – Bayern München (Iron)2 : 3
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT EL
02:15West Ham (Furious) – Benfica (Anthem)4 : 4
02:30West Ham (Furious) – Freiburg (Cruise)5 : 1
02:30Milan (Dennis) – Benfica (Anthem)3 : 1
02:45Benfica (Anthem) – Freiburg (Cruise)1 : 3
03:00Milan (Dennis) – Freiburg (Cruise)2 : 2
03:15Milan (Dennis) – West Ham (Furious)1 : 1
03:30Benfica (Anthem) – West Ham (Furious)5 : 4
03:45Freiburg (Cruise) – West Ham (Furious)3 : 0
03:45Benfica (Anthem) – Milan (Dennis)4 : 0
04:00Freiburg (Cruise) – Benfica (Anthem)3 : 5
04:15Freiburg (Cruise) – Milan (Dennis)5 : 3
04:30West Ham (Furious) – Milan (Dennis)3 : 3
10:30SC Freiburg (Lewa) – Olympique Marseille (Mosquito)2 : 0
10:45West Ham (Professor) – SC Freiburg (Lewa)0 : 3
10:45Milan (Goliath) – Sl Benfica (Arthur)3 : 4
11:00Milan (Goliath) – Olympique Marseille (Mosquito)2 : 5
11:15Milan (Goliath) – SC Freiburg (Lewa)6 : 1
11:15Olympique Marseille (Mosquito) – West Ham (Professor)4 : 5
11:30Milan (Goliath) – West Ham (Professor)6 : 3
11:30Olympique Marseille (Mosquito) – Sl Benfica (Arthur)6 : 4
12:00Olympique Marseille (Mosquito) – SC Freiburg (Lewa)5 : 2
12:00Sl Benfica (Arthur) – West Ham (Professor)3 : 2
12:15SC Freiburg (Lewa) – West Ham (Professor)2 : 3
12:15Sl Benfica (Arthur) – Milan (Goliath)2 : 4
12:30Olympique Marseille (Mosquito) – Milan (Goliath)2 : 4
12:45West Ham (Professor) – Olympique Marseille (Mosquito)1 : 2
12:45SC Freiburg (Lewa) – Milan (Goliath)3 : 4
13:00Sl Benfica (Arthur) – Olympique Marseille (Mosquito)4 : 1
13:00West Ham (Professor) – Milan (Goliath)3 : 3
23:30West Ham (Panic) – Benfica (Aibothard)3 : 5
23:30Freiburg (Chemist) – Marseille (Cantona)4 : 2
23:45West Ham (Panic) – Freiburg (Chemist)5 : 4
23:45Milan (Nio) – Benfica (Aibothard)2 : 2
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, Adriatic L.
05:00Olympique Marseille (Odin) – Roma (Andrew)1 : 0
05:00Leverkusen (Adriano) – Betis (Obelix)3 : 1
05:15Leverkusen (Adriano) – Fiorentina (Liam)2 : 1
05:15Betis (Obelix) – Roma (Andrew)5 : 1
05:30Fiorentina (Liam) – Olympique Marseille (Odin)4 : 3
05:30Leverkusen (Adriano) – Roma (Andrew)3 : 1
05:45Fiorentina (Liam) – Betis (Obelix)3 : 2
05:45Leverkusen (Adriano) – Olympique Marseille (Odin)3 : 2
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT Serie A
05:00Roma (Raul) – Napoli (Carlos)3 : 7
05:00Juventus (Saigon) – Internazionale (Mars)4 : 5
05:15Juventus (Saigon) – Roma (Raul)3 : 3
05:15Milan (Prince) – Internazionale (Mars)2 : 5
05:30Internazionale (Mars) – Roma (Raul)4 : 5
05:30Milan (Prince) – Napoli (Carlos)3 : 2
05:45Napoli (Carlos) – Juventus (Saigon)3 : 5
05:45Milan (Prince) – Roma (Raul)5 : 3
06:00Milan (Prince) – Juventus (Saigon)4 : 2
06:00Napoli (Carlos) – Internazionale (Mars)2 : 3
06:15Internazionale (Mars) – Juventus (Saigon)4 : 1
06:15Napoli (Carlos) – Roma (Raul)6 : 1
06:30Roma (Raul) – Juventus (Saigon)4 : 1
06:30Internazionale (Mars) – Milan (Prince)0 : 3
06:45Roma (Raul) – Internazionale (Mars)1 : 4
06:45Napoli (Carlos) – Milan (Prince)2 : 3
07:00Roma (Raul) – Milan (Prince)4 : 5
07:00Juventus (Saigon) – Napoli (Carlos)2 : 7
07:15Internazionale (Mars) – Napoli (Carlos)2 : 2
07:15Juventus (Saigon) – Milan (Prince)7 : 5
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT PL
07:30Tottenham Hotspur FC (Saigon) – Manchester City (Mars)1 : 1
07:30Aston Villa (Raul) – Manchester Utd. (Carlos)3 : 4
07:45Arsenal (Prince) – Manchester City (Mars)3 : 3
07:45Tottenham Hotspur FC (Saigon) – Aston Villa (Raul)1 : 5
08:00Arsenal (Prince) – Manchester Utd. (Carlos)4 : 5
08:00Manchester City (Mars) – Aston Villa (Raul)4 : 5
08:15Arsenal (Prince) – Aston Villa (Raul)1 : 7
08:15Manchester Utd. (Carlos) – Tottenham Hotspur FC (Saigon)4 : 6
08:30Arsenal (Prince) – Tottenham Hotspur FC (Saigon)3 : 6
08:30Manchester Utd. (Carlos) – Manchester City (Mars)5 : 6
09:00Manchester City (Mars) – Tottenham Hotspur FC (Saigon)1 : 4
09:00Manchester Utd. (Carlos) – Aston Villa (Raul)2 : 4
09:15Manchester City (Mars) – Arsenal (Prince)3 : 4
09:15Aston Villa (Raul) – Tottenham Hotspur FC (Saigon)4 : 3
09:30Manchester Utd. (Carlos) – Arsenal (Prince)4 : 5
09:30Aston Villa (Raul) – Manchester City (Mars)5 : 3
09:45Aston Villa (Raul) – Arsenal (Prince)4 : 3
09:45Tottenham Hotspur FC (Saigon) – Manchester Utd. (Carlos)8 : 3
10:00Tottenham Hotspur FC (Saigon) – Arsenal (Prince)6 : 2
10:00Manchester City (Mars) – Manchester Utd. (Carlos)3 : 2
13:00Tottenham Hotspur FC (Delpiero) – Manchester City (Shelby)2 : 3
13:00Aston Villa (Madisson) – Manchester United (Diego)4 : 4
13:15Tottenham Hotspur FC (Delpiero) – Aston Villa (Madisson)3 : 3
13:15Arsenal FC (Sergio) – Manchester City (Shelby)4 : 1
13:30Manchester City (Shelby) – Aston Villa (Madisson)3 : 2
13:30Arsenal FC (Sergio) – Manchester United (Diego)4 : 3
13:45Manchester United (Diego) – Tottenham Hotspur FC (Delpiero)5 : 7
13:45Arsenal FC (Sergio) – Aston Villa (Madisson)3 : 3
14:00Manchester United (Diego) – Manchester City (Shelby)5 : 7
14:00Arsenal FC (Sergio) – Tottenham Hotspur FC (Delpiero)0 : 3
14:15Manchester City (Shelby) – Tottenham Hotspur FC (Delpiero)1 : 3
14:15Manchester United (Diego) – Aston Villa (Madisson)2 : 5
14:30Manchester City (Shelby) – Arsenal FC (Sergio)5 : 4
14:30Aston Villa (Madisson) – Tottenham Hotspur FC (Delpiero)4 : 2
14:45Aston Villa (Madisson) – Manchester City (Shelby)1 : 5
14:45Manchester United (Diego) – Arsenal FC (Sergio)3 : 4
15:00Tottenham Hotspur FC (Delpiero) – Manchester United (Diego)5 : 4
15:00Aston Villa (Madisson) – Arsenal FC (Sergio)3 : 3
15:15Manchester City (Shelby) – Manchester United (Diego)4 : 5
15:15Tottenham Hotspur FC (Delpiero) – Arsenal FC (Sergio)5 : 1
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport LOL, LCK
08:00Gen.g Esports – Dplus KIA2 : 0
10:30Nongshim Redforce – Fredit Brion2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport KOG, KPL Summer
08:00Douyu Gaming – Titan Kings Legion1 : 3
11:00Hero Jiujing – JD Gaming2 : 3
14:00AG Super Play – Dragon Ranger Gaming1 : 3
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT La Liga
08:00Real Madrid (Lewa) – Ath. Bilbao (Mosquito)5 : 1
08:00Atl. Madrid (Professor) – Girona FC (Arthur)2 : 1
08:15Atl. Madrid (Professor) – Real Madrid (Lewa)5 : 4
08:15Barcelona (Goliath) – Girona FC (Arthur)2 : 3
08:30Barcelona (Goliath) – Ath. Bilbao (Mosquito)2 : 5
08:45Ath. Bilbao (Mosquito) – Atl. Madrid (Professor)4 : 2
08:45Barcelona (Goliath) – Real Madrid (Lewa)7 : 2
09:00Barcelona (Goliath) – Atl. Madrid (Professor)4 : 5
09:00Ath. Bilbao (Mosquito) – Girona FC (Arthur)4 : 1
09:15Girona FC (Arthur) – Atl. Madrid (Professor)2 : 4
09:15Ath. Bilbao (Mosquito) – Real Madrid (Lewa)5 : 0
09:30Girona FC (Arthur) – Barcelona (Goliath)4 : 4
09:30Real Madrid (Lewa) – Atl. Madrid (Professor)2 : 7
09:45Ath. Bilbao (Mosquito) – Barcelona (Goliath)2 : 4
10:00Atl. Madrid (Professor) – Ath. Bilbao (Mosquito)5 : 4
10:00Real Madrid (Lewa) – Barcelona (Goliath)5 : 2
10:15Girona FC (Arthur) – Ath. Bilbao (Mosquito)5 : 2
10:15Atl. Madrid (Professor) – Barcelona (Goliath)4 : 3
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport LOL, LPL
09:00Rare Atom – Invictus Gaming2 : 0
11:00Team WE – Royal Never Give Up2 : 0
13:00Weibo Gaming – Ninjas In Pyjamas2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport PCS, Summer Season Stage 1
11:00Hell Pigs – West Point Ph0 : 2
13:30J Team – CTBC Flying Oyster0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport LOL, VCS
12:00Team Secret – Team Whales2 : 0
15:00Vikings Esports – Mgn Box Esports2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport Dota 2, CyberScore Cup
12:00Team Tea – Vrooomy.Io3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, Adriatic L.
12:30Tottenham (Bruno) – Arsenal (Vangogh)3 : 4
12:30Manchester City (Leonardo) – Newcastle (Eduardo)2 : 2
12:45Liverpool (Donatello) – Arsenal (Vangogh)2 : 4
12:45Tottenham (Bruno) – Manchester City (Leonardo)1 : 3
13:00Liverpool (Donatello) – Newcastle (Eduardo)3 : 1
13:00Arsenal (Vangogh) – Manchester City (Leonardo)0 : 1
13:15Newcastle (Eduardo) – Tottenham (Bruno)1 : 1
13:15Liverpool (Donatello) – Manchester City (Leonardo)4 : 3
13:30Newcastle (Eduardo) – Arsenal (Vangogh)2 : 2
13:30Liverpool (Donatello) – Tottenham (Bruno)4 : 1
13:45Newcastle (Eduardo) – Manchester City (Leonardo)2 : 1
13:45Arsenal (Vangogh) – Tottenham (Bruno)1 : 1
14:00Manchester City (Leonardo) – Tottenham (Bruno)2 : 2
14:00Arsenal (Vangogh) – Liverpool (Donatello)4 : 4
14:15Newcastle (Eduardo) – Liverpool (Donatello)1 : 1
14:15Manchester City (Leonardo) – Arsenal (Vangogh)2 : 4
14:30Tottenham (Bruno) – Newcastle (Eduardo)1 : 1
14:30Manchester City (Leonardo) – Liverpool (Donatello)2 : 3
14:45Tottenham (Bruno) – Liverpool (Donatello)2 : 1
14:45Arsenal (Vangogh) – Newcastle (Eduardo)2 : 3
23:15Newcastle (Adriano) – Manchester City (Andrew)2 : 3
23:30Newcastle (Adriano) – Tottenham Hotspur FC (Odin)0 : 2
23:45Manchester City (Andrew) – Tottenham Hotspur FC (Odin)3 : 3
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT BL 2
13:15SS Lazio (Lewa) – FC Porto (Mosquito)1 : 3
13:15Barcelona (Professor) – Dortmund (Arthur)5 : 3
13:30Barcelona (Professor) – SS Lazio (Lewa)1 : 2
13:30Arsenal (Goliath) – Dortmund (Arthur)2 : 3
13:45Arsenal (Goliath) – FC Porto (Mosquito)1 : 2
13:45Dortmund (Arthur) – SS Lazio (Lewa)1 : 3
14:00Arsenal (Goliath) – SS Lazio (Lewa)2 : 3
14:00FC Porto (Mosquito) – Barcelona (Professor)1 : 2
14:15Arsenal (Goliath) – Barcelona (Professor)1 : 2
14:30FC Porto (Mosquito) – SS Lazio (Lewa)1 : 2
14:45Dortmund (Arthur) – Arsenal (Goliath)4 : 3
14:45SS Lazio (Lewa) – Barcelona (Professor)3 : 3
15:00FC Porto (Mosquito) – Arsenal (Goliath)4 : 4
15:00SS Lazio (Lewa) – Dortmund (Arthur)3 : 5
15:15SS Lazio (Lewa) – Arsenal (Goliath)6 : 0
15:30Barcelona (Professor) – Arsenal (Goliath)2 : 3
15:30Dortmund (Arthur) – FC Porto (Mosquito)1 : 3
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport Dota 2, Riyadh Masters
14:30Tundra Esports – PSG Quest1 : 1
14:30BetBoom Team – Entity0 : 2
14:30Team Liquid – Beastcoast2 : 0
14:30Wbg.Xg – Mouz2 : 0
17:15Team Spirit – Aurora1 : 1
17:15Gaimin Gladiators – LGD Gaming1 : 1
17:15Heroic – Blacklist International1 : 1
17:15Team Falcons – OG1 : 1
20:00Beastcoast – Tundra Esports0 : 2
20:00PSG Quest – BetBoom Team1 : 1
20:00Mouz – Team Liquid0 : 2
20:00Wbg.Xg – Entity1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport CS, Tipsport Cup Summer
15:00Yenkee Academy – Ep Genesis2 : 0
18:00Brute – Behaczka2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT EKL
15:30Ajax Amsterdam (Madisson) – Fenerbahce Istanbul (Diego)7 : 4
15:30PAOK (Delpiero) – ACF Fiorentina (Shelby)4 : 1
15:45Aston Villa (Sergio) – ACF Fiorentina (Shelby)5 : 0
15:45PAOK (Delpiero) – Ajax Amsterdam (Madisson)5 : 2
16:00ACF Fiorentina (Shelby) – Ajax Amsterdam (Madisson)4 : 4
16:00Aston Villa (Sergio) – Fenerbahce Istanbul (Diego)5 : 6
16:15Aston Villa (Sergio) – Ajax Amsterdam (Madisson)4 : 4
16:15Fenerbahce Istanbul (Diego) – PAOK (Delpiero)8 : 4
16:30Fenerbahce Istanbul (Diego) – ACF Fiorentina (Shelby)3 : 2
16:30Aston Villa (Sergio) – PAOK (Delpiero)1 : 6
17:00ACF Fiorentina (Shelby) – PAOK (Delpiero)4 : 6
17:00Fenerbahce Istanbul (Diego) – Ajax Amsterdam (Madisson)3 : 2
17:15Ajax Amsterdam (Madisson) – PAOK (Delpiero)2 : 3
17:15ACF Fiorentina (Shelby) – Aston Villa (Sergio)2 : 4
17:30Ajax Amsterdam (Madisson) – ACF Fiorentina (Shelby)2 : 4
17:30Fenerbahce Istanbul (Diego) – Aston Villa (Sergio)6 : 4
17:45PAOK (Delpiero) – Fenerbahce Istanbul (Diego)5 : 5
17:45Ajax Amsterdam (Madisson) – Aston Villa (Sergio)5 : 4
18:00ACF Fiorentina (Shelby) – Fenerbahce Istanbul (Diego)6 : 5
18:00PAOK (Delpiero) – Aston Villa (Sergio)2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT Bundesliga
16:00Bayer 04 Leverkusen (Pele) – RB Leipzig (Bear)2 : 5
16:15Bayer 04 Leverkusen (Pele) – VfB Stuttgart (Spencer)3 : 1
16:15Dortmund (Val) – RB Leipzig (Bear)2 : 8
16:30RB Leipzig (Bear) – VfB Stuttgart (Spencer)2 : 2
16:30Dortmund (Val) – Bayern München (Ragnar)4 : 7
16:45Dortmund (Val) – VfB Stuttgart (Spencer)3 : 1
17:00Bayern München (Ragnar) – RB Leipzig (Bear)0 : 7
17:00Dortmund (Val) – Bayer 04 Leverkusen (Pele)1 : 2
17:15Bayern München (Ragnar) – VfB Stuttgart (Spencer)2 : 3
17:15RB Leipzig (Bear) – Bayer 04 Leverkusen (Pele)5 : 2
17:30VfB Stuttgart (Spencer) – Bayer 04 Leverkusen (Pele)3 : 4
17:30RB Leipzig (Bear) – Dortmund (Val)4 : 4
17:45Bayern München (Ragnar) – Dortmund (Val)6 : 3
17:45VfB Stuttgart (Spencer) – RB Leipzig (Bear)6 : 6
18:00VfB Stuttgart (Spencer) – Dortmund (Val)4 : 0
18:00Bayer 04 Leverkusen (Pele) – Bayern München (Ragnar)2 : 4
18:15Bayer 04 Leverkusen (Pele) – Dortmund (Val)2 : 4
18:15RB Leipzig (Bear) – Bayern München (Ragnar)7 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport LOL, LEC
17:00Fnatic – Giantx2 : 1
19:00G2 Esports – Karmine Corp2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport CS, CBCS
17:00Oddik – Kru eSports2 : 1
20:00Red Canids – Legacy0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport LOL, CBLOL
18:00Kabum eSports – Furia Esports1 : 0
19:00Red Canids – Liberty1 : 0
20:00Vivo Keyd Stars – Pain Gaming0 : 1
21:00Fluxo – Los Grandes1 : 0
22:00Loud – INTZ eSports0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT BL 3
18:15PSV Eindhoven (Madisson) – RB Leipzig (Diego)7 : 1
18:15SSC Napoli (Delpiero) – FC Köbenhavn (Shelby)3 : 3
18:30Atletico Madrid (Sergio) – FC Köbenhavn (Shelby)4 : 3
18:30SSC Napoli (Delpiero) – PSV Eindhoven (Madisson)5 : 2
18:45Atletico Madrid (Sergio) – RB Leipzig (Diego)4 : 5
18:45FC Köbenhavn (Shelby) – PSV Eindhoven (Madisson)2 : 4
19:00RB Leipzig (Diego) – SSC Napoli (Delpiero)3 : 1
19:00Atletico Madrid (Sergio) – PSV Eindhoven (Madisson)5 : 5
19:15RB Leipzig (Diego) – FC Köbenhavn (Shelby)3 : 4
19:15Atletico Madrid (Sergio) – SSC Napoli (Delpiero)1 : 7
19:30FC Köbenhavn (Shelby) – SSC Napoli (Delpiero)1 : 4
19:30RB Leipzig (Diego) – PSV Eindhoven (Madisson)7 : 7
19:45FC Köbenhavn (Shelby) – Atletico Madrid (Sergio)2 : 4
19:45PSV Eindhoven (Madisson) – SSC Napoli (Delpiero)1 : 7
20:00PSV Eindhoven (Madisson) – FC Köbenhavn (Shelby)4 : 5
20:00RB Leipzig (Diego) – Atletico Madrid (Sergio)5 : 2
20:15SSC Napoli (Delpiero) – RB Leipzig (Diego)4 : 5
20:15PSV Eindhoven (Madisson) – Atletico Madrid (Sergio)3 : 2
20:30SSC Napoli (Delpiero) – Atletico Madrid (Sergio)6 : 2
20:30FC Köbenhavn (Shelby) – RB Leipzig (Diego)5 : 4
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport FIFA, GT EL 2
18:30Leverkusen (Spencer) – Villarreal (Ragnar)3 : 2
18:30Brighton And Hove Albion (Pele) – Sporting Cp (Bear)4 : 6
19:00Roma (Val) – Villarreal (Ragnar)3 : 7
19:00Sporting Cp (Bear) – Leverkusen (Spencer)6 : 4
19:15Villarreal (Ragnar) – Brighton And Hove Albion (Pele)7 : 3
19:30Roma (Val) – Brighton And Hove Albion (Pele)2 : 3
19:30Villarreal (Ragnar) – Sporting Cp (Bear)5 : 5
20:00Sporting Cp (Bear) – Brighton And Hove Albion (Pele)2 : 5
20:00Villarreal (Ragnar) – Leverkusen (Spencer)3 : 1
20:15Sporting Cp (Bear) – Roma (Val)6 : 1
20:15Leverkusen (Spencer) – Brighton And Hove Albion (Pele)2 : 1
20:30Leverkusen (Spencer) – Sporting Cp (Bear)3 : 5
20:30Villarreal (Ragnar) – Roma (Val)7 : 3
20:45Brighton And Hove Albion (Pele) – Villarreal (Ragnar)1 : 5
20:45Leverkusen (Spencer) – Roma (Val)4 : 1
21:00Sporting Cp (Bear) – Villarreal (Ragnar)7 : 3
21:00Brighton And Hove Albion (Pele) – Roma (Val)4 : 4
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport CS,EPL WorldSeries Americas
19:00Dusty Roots – Case eSports0 : 2
21:30Intense Game – Bestia0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi V-Sport   E-Sport Dota2,EPL World Series
19:00Apex Genesis – Fusion Gaming2 : 1

Az eredmények csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos eredmények a Szerencsejáték Zrt honlapján, a tippmix.hu weboldalon találhatók.



Fel
FB Ajánlom Reddit Megosztom X Bejegyzem
Link Másolom

"A pénz értelmesen beszél, olyan nyelven, amelyet minden nemzet megért."
(Aphra Behn)

adatvédelem » oldaltérkép « bemutatkozó
minket itt is
megtalálsz

Copyright © vásárlóCsapat 2009-2024.