van az a pénz ...
... ami visszatalál






itt vagy most: / / /

Foci és Tippmix tegnapi eredmények

Lemaradtál? Mi lett a tegnapi sportesemény eredménye, mik voltak a Tippmix eredmények tegnap?

Foci eredmények Minden (más) sport eredmények

Tegnapi foci eredmények

Íme, a tegnapi (2024.05.26) Tippmix események eredményei, mindenekelőtt a tegnapi foci eredmények:

Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Kolumbiai bajnokság, felsőház
00:00Dep. Pereira – Millonarios2 : 2
02:30Junior de Barranquilla – Atl. Bucaramanga1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Brazil 3.
00:30Sampaio Correa MA – Botafogo PB0 : 1
21:30Sao Bernardo FC – CSA2 : 0
21:30Figueirense – Ferroviaria SP0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás USL Championship
01:00FC Miami – North Carolina0 : 4
01:00Indy Eleven – Phoenix Rising2 : 1
01:30Tampa Bay – Las Vegas1 : 0
02:30Memphis – Pittsburgh2 : 0
03:00New Mexico Utd. – FC San Antonio2 : 1
04:00Sacramento – Birmingham Legion0 : 0
04:00Orange County – Loudoun Utd.0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin bajnokság
01:00Boca Juniors – Talleres de Cordoba0 : 0
20:30CA Huracan – Instituto Cordoba1 : 0
22:30Sarmiento – Independiente de Mendoza0 : 1
22:45Gimnasia LP – Banfield3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás MLS
01:30Atlanta Utd. – Los Angeles FC0 : 1
01:30Charlotte – Philadelphia0 : 0
01:30New England – New York City FC0 : 1
01:30Toronto FC – FC Cincinnati3 : 4
01:30D.C. United – Chicago1 : 1
01:30Montreal – Nashville0 : 0
01:30Orlando – Columbus0 : 2
02:30St. Louis – Seattle1 : 2
02:30Dallas – Salt Lake3 : 3
03:30Colorado Rapids – Minnesota3 : 3
04:30Vancouver – Inter Miami1 : 2
04:30Los Angeles Galaxy – Houston2 : 1
04:30Portland – Kansas City2 : 1
04:30San Jose – Austin1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás NWSL, női
01:30Chicago – Racing Louisville0 : 1
04:40Utah – Kansas City0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Paraguayi bajnokság
01:30Guarani Asuncion – Sp. Luqueno0 : 1
20:30Ameliano Asuncion – Libertad Asuncion0 : 1
23:00Olimpia Asuncion – Sp. Trinidense1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Uruguayi 2.
01:45Albion Montevideo – Colon FC0 : 0
15:00Montevideo City Torque – Sud América2 : 0
20:00Plaza Colonia – Cooper3 : 1
20:30Tacuarembo – Atenas de San Carlos2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Brazil 2.
02:00Guarani SP – Paysandu0 : 0
21:00Ituano – Ponte Preta2 : 0
22:00Vila Nova GO – Brusque2 : 2
23:30Ceara – Chapecoense2 : 1

Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Chilei bajnokság
02:00O'Higgins – Cobresal2 : 2
21:00Dep. Copiapo – Audax Italiano2 : 1
23:30Universidad de Chile – Nublense0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Venezuelai bajnokság,A csoport
02:00UCV FC – Dep. La Guaira0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Ecuadori bajnokság
03:00LDU Quito – Univ. Catolica de Quito2 : 1
03:00Barcelona Guayaquil – Tecnico Univ. Ambato3 : 0
03:00Macara Ambato – Independiente del Valle0 : 1
03:00Delfin Manta – Aucas Quito2 : 0
22:30El Nacional Quito – Mushuc Runa1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Japán 2.
07:00Oita Trinita – Yamaguchi0 : 0
07:00Iwaki – Tokushima1 : 1
07:00Roasso Kumamoto – Yamagata0 : 1
07:00Blaublitz Akita – Thespakusatsu Gunma1 : 1
07:00Vegalta Sendai – Okayama1 : 4
07:00Shimizu SP – Mito2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Japán bajnokság
07:00Vissel Kobe – Tokyo Verdy0 : 1
08:00Nagoya GE – Kyoto1 : 1
08:00Cerezo Osaka – Sanfrecce Hiroshima1 : 1
08:00FC Tokyo – Gamba Osaka0 : 1
09:00Urawa RD – Machida Zelvia1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás NPL, New South Wales
07:00Wollongong Wolves – Marconi Stallions1 : 2
07:00Rockdale Ilinden – St. George City2 : 0
07:00Sydney Utd. – Central Coast Mariners 21 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás NPL, Victoria
07:00Oakleigh Cannons – Heidelberg Utd.3 : 0
08:00South Melbourne – Moreland City4 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás NPL, Queensland
07:00Brisbane Roar 2 – Brisbane City FC2 : 3
09:00Gold Coast Utd. – Sunshine Coast Wanderers0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás NPL, Capital
07:00Canberra Croatia – Yoogali SC3 : 1
07:00Tuggeranong Utd. – Gungahlin Utd.2 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Dél-koreai 3.
08:00Mokpo City – Daejeon Korail1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Hongkongi bajnokság
09:00Resources Capital – Southern District0 : 1
09:00North District – Eastern SC1 : 2
09:00Kitchee Kowloon – Lee Man Warriors2 : 3
09:00Hongkong FC – Sham Shui Po SA0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Kínai 3., A csoport
09:00Langfang Glory City FC – Rizhao Yuqi3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Kínai 2.
09:00Heilongjiang Ice City – Foshan Nanshi4 : 4
09:30Dalian Yingbo – Chongqing Tonglianglong2 : 2
13:30Qingdao Red Lions – Suzhou Dongwu3 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Dél-koreai 2.
09:30Anyang – Jeonnam2 : 3
09:30Cheongju – Gyeongnam1 : 0
12:00Seongnam – Cheonan City0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Dél-koreai bajnokság
09:30Daegu – Gangwon1 : 2
12:00Jeju – Suwon City1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Kínai 3., B csoport
10:00Quanzhou Yassin – Guandong GZ-Power1 : 5
11:00Jiangxi Dark Horse – Guangxi Hengchen0 : 0
13:30Guangxi Lanhang – Ganzhou Ruishi1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Cseh 3., CFL B csoport
10:15Hradec Kralove 2 – Ceska Lipa5 : 0
10:15Pardubice 2 – Usti nad Labem1 : 0
10:15Mlada Boleslav 2 – Teplice 20 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Cseh 3., CFL A csoport
10:15Slavia Praha 2 – Domazlice1 : 0
10:15Admira Praha – Pisek1 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Cseh 3., MSFL
10:15Karvina 2 – Start Brno0 : 1
10:15Slovacko 2 – Zlín 21 : 3
10:15Ostrava 2 – Uhersky Brod2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Vietnámi bajnokság
12:00Song Lam Nghe An – Binh Duong1 : 0
13:00Thanh Hoa – Nam Dinh2 : 5
13:00Sanna Khanh Hoa – Binh Dinh1 : 2
14:15Cong An Hanoi – Hanoi Viettel1 : 2
14:15Hai Phong – Hong Linh Ha Tinh3 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Kínai bajnokság
12:00Shenzhen Peng City – Shanghai Shenhua0 : 1
13:00Beijing Guoan – Nantong Zhiyun5 : 2
13:00Qingdao Hainiu – Tianjin Tigers3 : 1
13:35Changchun Yatai – Henan Songshan0 : 0
13:35Chengdu Rongcheng – Qingdao West Coast7 : 0
14:00Shanghai Port – Cangzhou4 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Szingapúri bajnokság
12:00Tanjong Pagar Utd. – Hougang Utd.1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Spanyol bajnokság, női
12:00ValenciaSevilla3 : 1
16:30Real SociedadReal Madrid1 : 2
18:30Betis – Madrid CFF0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Portugál 2., osztályozó
12:00Lusitania Lourosa – Feirense1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Dán bajnokság, női
13:00Bröndby – AGF Aarhus4 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Svéd 2.
13:00Skövde – Öster1 : 2
15:00Sandviken – Örgryte3 : 1
15:00Oddevold – Östersund FK1 : 2
15:00Gefle – Örebro3 : 1
16:00Helsingborg – Landskrona0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Thaiföldi bajnokság
13:00Port FC – Nakhon Pathom Utd.6 : 0
13:00Chonburi FC – Trat3 : 2
13:00Chiangrai Utd. – Muangthong Utd.2 : 3
13:00BG Pathum Utd. – Police Tero4 : 2
13:00Buriram Utd. – Khon Kaen Utd.8 : 2
13:00Bangkok Utd. – Uthai Thani FC3 : 0
13:00Sukhothai – Lamphun Warrior0 : 3
14:00Ratchaburi Mitr Phol – Prachuap3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Skót bajnokság, osztályozó
13:00Ross County – Raith Rovers4 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Belga 2. rájátszás
13:30Kortrijk – Lommel0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Svéd bajnokság
14:00Hammarby – Sirius3 : 0
16:30Västeras SK – Brommapojkarna1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Norvég 3., 2. csoport
14:00Eidsvold Turn – Stjördals/Blink0 : 3
15:00Tromsdalen – Strömmen3 : 2
17:30Junkeren – Follo3 : 4
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Dán 2., alsóház
14:00Köge – Naestved1 : 0
14:00Helsingör – B93 Köbenhavn0 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Spanyol bajnokság   (friss tabella)
14:00GetafeMallorca1 : 2
16:15Celta VigoValencia2 : 2
16:15Las PalmasAlavés1 : 1
20:00Spanyol ba.2023/24-Barcelona vagy Real Madrid végez előrébb? – Real Madrid
20:00Spanyol baj.2023/24-Barcelona vagy Atl.Madrid végez előrébb? – Barcelona
21:00SevillaBarcelona1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Indonéz bajnokság, rájátszás
14:00Persib Bandung – Madura Utd.3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Malajziai bajnokság
14:15Selangor – Negeri Sembilan4 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Norvég 2.
14:30Valerenga – Levanger3 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Lengyel 2.
15:00GKS Tychy – Gornik Leczna0 : 1
15:00Wisla Krakkó – TBB Nieciecza0 : 3
15:00Odra Opole – Znicz Pruszkow2 : 0
15:00Arka Gdynia – GKS Katowice0 : 1
15:00Wisla Plock – Resovia Rzeszow1 : 2
15:00Miedz Legnica – Lechia Gdansk4 : 1
15:00Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec2 : 0
15:00Stal Rzeszow – Polonia Varsó1 : 2
15:00Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-B.2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Horvát bajnokság
15:00Rijeka – Slaven Belupo4 : 0
17:30Dinamo Zágráb – Rudes3 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Azeri bajnokság
15:00Turan Tovuz – Kapaz1 : 0
17:30Araz Naxcivan – Qarabag Baku2 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Svéd bajnokság, női
15:00Rosengard – Pitea4 : 0
15:00Vittsjö – Trelleborgs FF3 : 0
15:00Växjö – Djurgarden1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Bosnyák bajnokság
15:00GOSK Gabela – Sloga Doboj1 : 1
16:00Igman Konjic – Zrinjski Mostar1 : 4
17:00Siroki Brijeg – FK Sarajevo2 : 2
17:00Posusje – Zvijezda Ugljevik2 : 0
17:00Zeljeznicar Sarajevo – Borac Banja Luka2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Egyiptomi bajnokság
15:00National Bank of Egypt – Ismaily2 : 2
18:00El Gaish Talaea – Baladiyyat Al-Mehalla1 : 0
18:00Future FC – Al-Masry0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Finn 3.
15:00VIFK – FC Vaajakoski2 : 1
17:30EPS – Keski Uusimaa2 : 2
17:30Rovaniemi PS – KuPS Akatemia1 : 1
17:30JJK Jyväskylä – Jazz Pori2 : 4
17:30Atlantis – Klubi 042 : 2
17:30KPV Kokkola – OLS Oulu1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Örmény bajnokság
15:00Alashkert Jereván – Ararat-Armenia1 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Feröer-szigeteki bajnokság
16:00KI Klaksvik – B68 Toftir4 : 0
16:00EB Streymur – Skala IF3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Üzbég bajnokság
16:00Neftcsi Fargona – AGMK Olmaliq1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Svéd 3., Északi csoport
16:00Karlberg – Assyriska FF3 : 1
16:00Hammarby Talang – Pitea IF5 : 1
16:00IFK Stocksund – AFC Eskilstuna2 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Litván bajnokság
16:00Banga Gargzdai – Dainava Alytus0 : 3
18:15FA Siauliai – Zalgiris Vilnius1 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Luxemburgi bajnokság
16:00Racing Luxembourg – Mondorf-les-Bains1 : 1
16:00Progres Niederkorn – Jeunesse Esch1 : 3
16:00Victoria Rosport – Marisca Mersch2 : 0
16:00Hesperange – UNA Strassen2 : 0
16:00Mondercange – Kaerjeng2 : 1
16:00Fola Esch – Differdange2 : 0
16:00Union Titus Petange – FC Schifflingen 951 : 3
16:00Wiltz – Dudelange2 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin 3,Torneo Federal
16:00Kimberley de Mar Del Plata – Deportivo Rincon2 : 0
20:00Olimpo Bahia Blanca – Cipolletti1 : 1
20:00CA Germinal – Santamarina Tandil2 : 0
20:30Sol de Mayo – Club Circulo Deportivo3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Cseh bajnokság, felsőház
16:00Sparta Praha – Plzen1 : 1
16:00Ostrava – Slovacko6 : 0
16:00Slavia Praha – Mlada Boleslav4 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Angol Liga bajnokság,rájátszás
16:00Leeds – Southampton0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Olasz bajn., női
16:00Napoli – Ternana0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Tunéziai bajn., bennmaradásért
16:30Avenir Marsa – Olympique de Beja0 : 3
16:30Ben Guerdane – Metlaoui3 : 0
16:30Soliman – Bizertin1 : 0
16:30EGS Gafsa – US Tataouine3 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Tunéziai 2., A csoport
16:30AS Ariana – Sp. Ben Arous3 : 1
16:30Hammam-Lif – CS Msaken2 : 2
16:30Hammam Sousse – JS Omrane0 : 2
16:30Kalaa – AS Oued Ellil3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Svájci bajnokság, osztályozó
16:30Grasshoppers – Thun1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Szerb 2., alsóház
17:00Mladost Novi Sad – FK Novi Sad0 : 2
17:00Sloboda Uzice – Radnicki Belgrád1 : 1
17:00OFK Vrsac – Kolubara Lazarevac2 : 0
17:00Dubocica – Metalac Gornji Milanovac0 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Izlandi 2.
17:00Njardvik – ÍBV0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin 3., Metropolitana
17:00Dock Sud – CSYD Liniers2 : 1
18:30Atl. Colegiales – Comunicaciones2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Magyar NB2   (friss tabella)
17:00Gyirmót – Haladás2 : 1
17:00BVSC – Honvéd0 : 0
17:00Mosonmagyaróvár – Siófok1 : 3
17:00Csákvár – Tiszakécske1 : 2
17:00Pécs – Szeged GA1 : 1
17:00Kazincbarcika – Budafok1 : 1
17:30Ajka – Győr0 : 1
17:30Vasas – Soroksár4 : 0
18:00NB II, 2023/24 – Győr vagy Vasas végez előrébb?Győr
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Dán bajnokság, felsőház
17:00FC Köbenhavn – Nordsjaelland1 : 1
17:00Bröndby – Aarhus GF2 : 3
17:00Midtjylland – Silkeborg3 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Norvég bajnokság
17:00Sarpsborg – Strömsgodset1 : 3
17:00Viking Stavanger – Ham-Kam3 : 0
17:00Odd Grenland – Lilleström2 : 1
17:00Haugesund – Sandefjord2 : 1
17:00Rosenborg – Kristiansund2 : 1
19:15Brann Bergen – Molde1 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Norvég 3., 1. csoport
17:00Sotra – Arendal2 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Finn 2.
17:00Jaro – JäPS0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Bolgár bajnokság, felsőház
17:00Levszki Szófia – Ludogorec Razgrad1 : 0
17:30Cserno More Várna – Krumovgrad3 : 1
19:30Lokomotív Plovdiv – CSZKA Szófia1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Horvát 2.
17:30Solin – Bijelo Brdo0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Finn bajnokság
17:30Mariehamn – Gnistan1 : 1
17:30Kuopio PS – Ekenas IF4 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Uruguayi bajnokság
17:30CA Cerro – River Plate Montevideo3 : 2
20:00Cerro Largo Melo – Defensor Montevideo0 : 0
20:00Defensor Montevideo – Cerro Largo Melo3 : 1
22:30Dep. Maldonado – Fenix Montevideo0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Elefántcsontparti bajnokság
17:30ASI d'Abengourou – Stade d'Abidjan0 : 3
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Egyesült Arab Emir. bajnokság
17:40Al-Wasl – Shabab Al-Ahli (UAE)3 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Algériai bajnokság
17:45ES Setif – NC Magra0 : 0
17:45Kabylie – MC Alger1 : 1
17:45Biskra – Constantine0 : 1

Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Olasz A   (friss tabella)
18:00NapoliLecce0 : 0
18:00AtalantaTorino3 : 0
20:00Olasz A 2023/24-Juventus vagy Internazionale végez előrébb? – Internazionale
20:45EmpoliRoma2 : 1
20:45LazioSassuolo1 : 1
20:45Hellas VeronaInternazionale2 : 2
20:45FrosinoneUdinese0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Török bajnokság
18:00Kasimpasa – Besiktas2 : 1
18:00Pendikspor – Gazisehir Gaziantep0 : 1
18:00Trabzonspor – Ankaragücü4 : 2
18:00Fenerbahce – Istanbulspor6 : 0
18:00Adana Demirspor – Istanbul Basaksehir2 : 6
18:00Konyaspor – Galatasaray1 : 3
18:00Hatayspor – Rizespor2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Andorrai Kupa
18:00UE Santa Coloma – FC Pas de La Casa0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Marokkói 2.
18:00Ben Guerir – Widad Fes1 : 0
18:00Rapide Oued Zem – Kawkab Marrakech1 : 0
18:00CODM Meknes – Olympique Dcheira3 : 3
18:00Stade Marocain – JS Massira4 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Holland bajnokság, EKL helyért
18:00Utrecht – Go Ahead Eagles1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin 2.
18:10Ferro Carril Oeste – San Miguel1 : 0
20:00Brown de Adrogue – Gimnasia Tiro de Salta0 : 0
20:00Atl. Guemes – Estudiantes Buenos Aires1 : 0
20:00Dep. Madryn – Atl. Atlanta3 : 0
20:20Dep. Moron – Nueva Chicago1 : 0
20:30Alvarado – Chacarita Juniors2 : 1
20:30Club Almagro – Mitre Santiago del Estero0 : 0
20:30Dep. Maipu – Quilmes1 : 1
20:30Atl. All Boys – Guillermo Brown1 : 1
21:00Chaco For Ever – Estudiantes Rio Cuarto3 : 0
21:00Gimnasia Jujuy – Talleres de Remedios2 : 1
21:00Patronato Parana – Arsenal Sarandí0 : 0
22:30Racing de Cordoba – San Martin de Tucuman0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Portugál Kupa
18:15Porto – Sporting CP1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Belga bajnokság, felsőház
18:30FC Bruges – Cercle Bruges0 : 0
18:30RU Saint-Gilloise – Genk2 : 0
18:30Antwerpen – Anderlecht3 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Spanyol 2.
18:30Valladolid – Villarreal B3 : 2
18:30Ferrol – Leganes2 : 2
18:30Elche – Eldense1 : 2
18:30Sp. Gijon – Eibar1 : 0
18:30Oviedo – FC Andorra3 : 0
18:30Cartagena – Huesca0 : 2
18:30Amorebieta – Espanyol0 : 0
18:30Levante – Alcorcon2 : 2
18:30Burgos – Tenerife1 : 1
18:30R. Santander – Zaragoza0 : 2
18:30Albacete – Mirandes2 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Izlandi bajnokság
19:00Stjarnan – KA Akureyri5 : 0
19:00Fram – Breidablik1 : 4
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Román bajnokság, EKL helyért
19:00CS Univ. Craiova – Univ. Cluj0 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Szenegáli bajnokság
19:00Generation Foot – Teungueth FC0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Albán bajnokság, rájátszás
19:00Partizani Tirana – Egnatia Rrogozhine0 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin 3,Torneo Federal
20:00Douglas Haig – Def. de Pronunciamiento3 : 0
22:35Sportivo Belgrano – 9 de Julio Rafaela1 : 1
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin 3,Torneo Federal
20:00Ferro Carril General Pico – Atl. Camioneros1 : 1
20:30Juventud Unida de SanLuis – San Martin de Mendoza1 : 2
20:30Huracan Las Heras – Gutierrez SC0 : 1
21:00CSB Atenas – Estudiantes San Luis4 : 2
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Magyar NB1   (friss tabella), női
20:15FTC – Győr4 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Argentin 3,Torneo Federal
20:30Sp. General San Martin – Sol de America de Formosa0 : 0
21:00CA Sarmiento de la Banda – Union de Sunchales2 : 0
22:00Central Norte Salta – Boca Unidos2 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Bolíviai bajnokság
21:00Guabira Montero – Nacional Potosi1 : 1
23:30Jorge Wilstermann – Always Ready La Paz1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Perui bajnokság
21:30Alianza Atlético – C. Mannucci Trujillo0 : 0
22:00Sport Boys Callao – Dep. Tarma1 : 0
Tippmix eredmények tegnapi foci   Labdarúgás Kolumbiai 2., rájátszás
22:00Llaneros FC – Cucuta Deportivo2 : 1

Az eredmények csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos eredmények a Szerencsejáték Zrt honlapján, a tippmix.hu weboldalon találhatók.



Fel
FB Ajánlom Reddit Megosztom X Bejegyzem
Link Másolom

"Aki képes haszontalanul elherdálni egy órát, még nem jött rá, milyen értékes az élet."
(Charles Darwin)

adatvédelem » oldaltérkép « bemutatkozó
minket itt is
megtalálsz

Copyright © vásárlóCsapat 2009-2024.