van az a pénz ...
... ami visszatalál





itt vagy most:     »

Tegnapi Tippmix eredmények

Lemaradtál? Mik voltak a Tippmix eredmények tegnap?


Íme, a tegnapi (2020.09.17 ) Tippmix események eredményei:

Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Angol Liga-kupa
2020.09.17 (18:30)Burnley – Sheffield Utd.1 : 1
2020.09.17 (20:00)Wolverhampton – Stoke0 : 1
2020.09.17 (20:45)Brighton – Portsmouth4 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil 2.
2020.09.17 (00:15)CSA – Cuiaba1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil Amapaense, rájátszás
2020.09.17 (01:30)Santana AP – Santos AP1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil Kupa
2020.09.17 (00:00)Ponte Preta – America MG2 : 2
2020.09.17 (02:30)Fluminense RJ – Atlético GO1 : 0
2020.09.17 (02:30)Brusque – Ceara0 : 2
2020.09.17 (21:00)Juventude RS – CRB2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil Maranhense
2020.09.17 (00:00)Sampaio Correa MA – Juventude MA1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil bajnokság
2020.09.17 (02:30)Corinthians SP – Bahia BA3 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Chile 2.
2020.09.17 (18:30)Dep. Valdivia – San Luis de Quillota1 : 1
2020.09.17 (18:30)Rangers de Talca – AC Barnechea2 : 1
2020.09.17 (21:00)Dep. Copiapo – Dep. Magallanes4 : 4
2020.09.17 (21:00)Union San Felipe – Nublense0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Chilei bajnokság
2020.09.17 (16:00)Antofagasta – Union Espanola2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Costa Ricai bajnokság
2020.09.17 (03:00)AD San Carlos – Dep. Saprissa1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Dán 2.
2020.09.17 (18:00)Fredericia – Fremad Amager3 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás EL-selejtező
2020.09.17 (14:00)Kajszar Kizilorda – APOEL Nicosia1 : 4
2020.09.17 (14:15)Ventspils – Rosenborg1 : 5
2020.09.17 (15:30)Renova – Hajduk Split0 : 1
2020.09.17 (16:00)FC Asztana – Buducnost Podgorica0 : 1
2020.09.17 (16:00)Teuta Durres – Granada0 : 4
2020.09.17 (16:00)Ararat-Armenia – Fola Esch3 : 3
2020.09.17 (17:00)Lincoln Red Imps – Rangers0 : 5
2020.09.17 (17:30)Kuopio PS – Slovan Bratislava0 : 0
2020.09.17 (17:45)Botosani – Shkendija Tetovo0 : 1
2020.09.17 (18:00)Bodö/Glimt – Zalgiris Vilnius3 : 1
2020.09.17 (18:00)Neftcsi Baku – Galatasaray1 : 3
2020.09.17 (18:00)Lokomotív Plovdiv – Tottenham1 : 2
2020.09.17 (18:00)Riteriai Vilnius – Liberec1 : 5
2020.09.17 (18:00)Göteborg – FC Köbenhavn1 : 2
2020.09.17 (18:30)Flora Tallinn – KR2 : 1
2020.09.17 (18:30)Olimpija Ljubljana – Zrinjski Mostar2 : 2
2020.09.17 (19:00)OFI – Apollon Limasszol0 : 1
2020.09.17 (19:00)CSZKA Szófia – BATE Boriszov2 : 0
2020.09.17 (19:00)Djurgarden – College Europa2 : 1
2020.09.17 (19:00)KF Laci – Hapoel Beer Sheva1 : 2
2020.09.17 (19:00)Hibernians Paola – Fehérvár0 : 1
2020.09.17 (19:00)Connah's Quay – Dinamo Tbiliszi0 : 1
2020.09.17 (19:00)Lokomotív Tbiliszi – Dinamo Moszkva2 : 1
2020.09.17 (19:00)Maccabi Haifa – Kajrat Almati2 : 1
2020.09.17 (19:30)Inter Club d'Escaldes – Dundalk0 : 1
2020.09.17 (20:00)Arisz – Kolosz Kovalivka1 : 2
2020.09.17 (20:00)Piast Gliwice – Hartberg3 : 2
2020.09.17 (20:00)Shamrock Rovers – Milan0 : 2
2020.09.17 (20:00)Kukesi – Wolfsburg0 : 4
2020.09.17 (20:00)Borac Banja Luka – Rio Ave0 : 2
2020.09.17 (20:00)Sileks Kratovo – Drita0 : 2
2020.09.17 (20:00)Standard Liege – Bala Town2 : 0
2020.09.17 (20:15)Mura – Aarhus GF3 : 0
2020.09.17 (20:30)Viking Stavanger – Aberdeen0 : 2
2020.09.17 (20:30)Coleraine – Motherwell2 : 2
2020.09.17 (20:45)DAC – Jablonec3 : 3
2020.09.17 (20:45)Linfield – Floriana0 : 1
2020.09.17 (20:45)Servette – Reims0 : 1
2020.09.17 (20:45)Osijek – Basel1 : 2
2020.09.17 (21:00)Topolya SC – FCS Bukarest4 : 4
2020.09.17 (21:05)Honvéd – FF Malmö0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Eb-selejtező, női
2020.09.17 (16:00)Bosznia-Hercegovina – Dánia0 : 4
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Eb-selejtező, női
2020.09.17 (18:45)Svédország – Magyarország8 : 0
2020.09.17 (20:45)Izland – Lettország9 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Ecuador 2.
2020.09.17 (02:00)CA Porteno – Santa Rita Vinces1 : 0
2020.09.17 (19:00)Gualaceo – Manta FC0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Egyiptomi bajnokság
2020.09.17 (18:00)Al-Masry – El Gaish Talaea0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás FIFA,EsportsBattle
2020.09.17 (07:12)Arsenal (Rus_1995_Lan) – Tottenham (Orlovsky1)4 : 1
2020.09.17 (07:24)Tottenham (Orlovsky1) – Liverpool (Inquisitor)2 : 3
2020.09.17 (07:36)Liverpool (Inquisitor) – Arsenal (Rus_1995_Lan)0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Finn 3., A csoport
2020.09.17 (17:30)MiPK – PEPO1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Finn 3., B csoport
2020.09.17 (17:30)SalPa – PIF Pargas0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Finn bajnokság
2020.09.17 (17:30)Lahti – Turku PS1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Francia bajnokság
2020.09.17 (21:00)Marseille – St-Etienne0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Izland 1.
2020.09.17 (18:30)Keflavik – Fram1 : 1
2020.09.17 (18:30)Grindavik – Leiknir R.1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Izlandi bajnokság
2020.09.17 (18:30)FH – Vikingur Reykjavik1 : 0
2020.09.17 (18:30)ÍA Akranes – Valur2 : 4
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Izrael 2.
2020.09.17 (19:30)Hapoel Afula – Umm al-Fahm1 : 1
2020.09.17 (19:30)Hapoel Jerusalem – Hapoel Petah Tikva3 : 1
2020.09.17 (19:30)Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Kfar Shalem3 : 0
2020.09.17 (19:30)Sektzia Nes Tziona – Hapoel Iksal1 : 1
2020.09.17 (19:30)Hapoel Acre – Beitar TA Bat Yam1 : 1
2020.09.17 (19:30)Hapoel Rishon Lezion – Hapoel Raanana1 : 1
2020.09.17 (19:30)Hapoel Ramat Hasharon – Hapoel Nof Hagalil1 : 0
2020.09.17 (19:30)Hapoel Ramat Gan – Kfar Qasem3 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Jordán bajnokság
2020.09.17 (17:00)FC Maan – Sahab0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Kolumbiai 2.
2020.09.17 (22:15)Atl. Huila – Barranquilla FC2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Kínai 2., A csoport
2020.09.17 (10:00)Inner Mongol Zhongyou – Taizhou Yuanda1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Kínai 2., B csoport
2020.09.17 (13:35)Meizhou Hakka – Guizhou Hengfeng0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Kínai 2., C csoport
2020.09.17 (13:00)Xinjiang Tianshan – Changchun Yatai0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Libertadores Kupa, B csoport
2020.09.17 (02:30)Bolivar La Paz – Palmeiras SP1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Libertadores Kupa, E csoport
2020.09.17 (00:15)Internacional RS – América de Cali4 : 3
2020.09.17 (02:30)Univ.Catolica de Santiago – Gremio RS2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Libertadores Kupa, F csoport
2020.09.17 (00:15)Estudiantes de Merida – Alianza Lima3 : 2
2020.09.17 (22:00)Racing Club – Nacional Montevideo0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Libertadores Kupa, H csoport
2020.09.17 (02:30)Independiente Medellin – Caracas FC2 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás MLS
2020.09.17 (02:30)Dallas – Colorado Rapids4 : 1
2020.09.17 (03:30)Vancouver – Montreal3 : 1
2020.09.17 (03:30)San Jose – Portland1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Mexikói 2.
2020.09.17 (00:00)Atlante – Cimarrones de Sonora1 : 0
2020.09.17 (02:05)Pumas de Tabasco – Celaya1 : 2
2020.09.17 (04:05)Dorados de Sinaloa – Correcaminos UAT2 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Mexikói bajnokság, női
2020.09.17 (04:00)Tijuana – Queretaro0 : 3
2020.09.17 (17:00)Mazatlan FC – Dep. Toluca1 : 0
2020.09.17 (18:00)Juarez – Monterrey0 : 5
2020.09.17 (19:00)Puebla – Leon0 : 0
2020.09.17 (23:00)Necaxa – Atlas de Guadalajara0 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Orosz Kupa, 6. csoport
2020.09.17 (14:00)Znamja Noginszk – Akhmat Groznij0 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Perui bajnokság
2020.09.17 (20:00)UTC de Cajamarca – AD Cantolao3 : 1
2020.09.17 (22:30)C. Vallejo Trujillo – Sport Boys Callao2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Svéd 2.
2020.09.17 (19:00)Ljungskile – Norrby1 : 1
2020.09.17 (19:00)Västeras SK – AFC Eskilstuna0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Svéd bajnokság
2020.09.17 (19:00)Elfsborg – Mjällby2 : 2
2020.09.17 (19:00)Falkenberg – Varberg2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás USL Championship
2020.09.17 (01:00)Indy Eleven – Louisville City0 : 2
2020.09.17 (01:00)Hartford – New York RB 23 : 1
2020.09.17 (01:30)Philadelphia 2 – Loudoun Utd.4 : 0
2020.09.17 (01:30)FC Miami – Birmingham Legion0 : 4
2020.09.17 (01:30)Atlanta Utd. 2 – Tampa Bay1 : 2
2020.09.17 (03:00)FC San Antonio – Austin Bold3 : 2
2020.09.17 (03:00)El Paso – Colorado Springs2 : 1
2020.09.17 (04:00)Real Monarchs – Portland 21 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás USL League One
2020.09.17 (04:30)FC Tucson – New England 21 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Esport Battle
2020.09.17 (12:18)Szpartak Moszkva (Orlovsk – CSZKA Moszkva (White_Boy1927)1 : 1
2020.09.17 (12:30)Dynamo Kyiv (Rus_1995_Lan – CSZKA Moszkva (White_Boy1927)0 : 0
2020.09.17 (12:42)Szpartak Moszkva (Orlovsk – Dynamo Kyiv (Rus_1995_Lan)0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Gt G-26 League
2020.09.17 (00:00)Sporting CP (Savv) – Leverkusen (Pg)3 : 2
2020.09.17 (00:00)Trabzonspor (Ang) – Valencia (Dinwin)1 : 3
2020.09.17 (00:00)CSZKA Moszkva (Pera) – Dortmund (Teok)3 : 3
2020.09.17 (00:20)Rangers (Chris X) – Porto (Zeus)1 : 4
2020.09.17 (00:20)Napoli (Gosas) – Internazionale (Crysis)1 : 4
2020.09.17 (00:20)Besiktas (Vasm) – Fenerbahce (Mitchef)1 : 1
2020.09.17 (00:40)Porto (Zeus) – Napoli (Gosas)3 : 2
2020.09.17 (00:40)Dortmund (Teok) – Rangers (Chris X)1 : 1
2020.09.17 (00:40)Internazionale (Crysis) – Besiktas (Vasm)4 : 1
2020.09.17 (01:00)Leverkusen (Pg) – Trabzonspor (Ang)3 : 5
2020.09.17 (01:00)Valencia (Dinwin) – CSZKA Moszkva (Pera)2 : 2
2020.09.17 (01:00)Benfica (Paularasyou) – Sporting CP (Savv)0 : 1
2020.09.17 (01:20)CSZKA Moszkva (Pera) – Leverkusen (Pg)2 : 3
2020.09.17 (01:20)Rangers (Chris X) – Valencia (Dinwin)2 : 2
2020.09.17 (01:20)Trabzonspor (Ang) – Benfica (Paularasyou)4 : 1
2020.09.17 (01:40)Besiktas (Vasm) – Porto (Zeus)3 : 2
2020.09.17 (01:40)Napoli (Gosas) – Dortmund (Teok)2 : 3
2020.09.17 (01:40)Fenerbahce (Mitchef) – Internazionale (Crysis)0 : 6
2020.09.17 (02:00)Valencia (Dinwin) – Napoli (Gosas)6 : 3
2020.09.17 (02:00)Dortmund (Teok) – Besiktas (Vasm)4 : 2
2020.09.17 (02:00)Porto (Zeus) – Fenerbahce (Mitchef)4 : 0
2020.09.17 (02:20)Sporting CP (Savv) – Trabzonspor (Ang)1 : 0
2020.09.17 (02:20)Leverkusen (Pg) – Rangers (Chris X)5 : 3
2020.09.17 (02:20)Benfica (Paularasyou) – CSZKA Moszkva (Pera)2 : 2
2020.09.17 (02:40)Napoli (Gosas) – Leverkusen (Pg)3 : 1
2020.09.17 (02:40)CSZKA Moszkva (Pera) – Sporting CP (Savv)2 : 0
2020.09.17 (02:40)Rangers (Chris X) – Benfica (Paularasyou)1 : 6
2020.09.17 (03:00)Internazionale (Crysis) – Porto (Zeus)3 : 3
2020.09.17 (03:00)Besiktas (Vasm) – Valencia (Dinwin)3 : 1
2020.09.17 (03:00)Fenerbahce (Mitchef) – Dortmund (Teok)3 : 2
2020.09.17 (03:20)Leverkusen (Pg) – Besiktas (Vasm)3 : 2
2020.09.17 (03:20)Dortmund (Teok) – Internazionale (Crysis)1 : 4
2020.09.17 (03:20)Valencia (Dinwin) – Fenerbahce (Mitchef)5 : 3
2020.09.17 (03:40)Sporting CP (Savv) – Rangers (Chris X)2 : 2
2020.09.17 (03:40)Benfica (Paularasyou) – Napoli (Gosas)6 : 0
2020.09.17 (03:40)Trabzonspor (Ang) – CSZKA Moszkva (Pera)0 : 2
2020.09.17 (04:00)Besiktas (Vasm) – Benfica (Paularasyou)1 : 0
2020.09.17 (04:00)Rangers (Chris X) – Trabzonspor (Ang)3 : 2
2020.09.17 (04:00)Napoli (Gosas) – Sporting CP (Savv)2 : 2
2020.09.17 (04:20)Fenerbahce (Mitchef) – Leverkusen (Pg)2 : 2
2020.09.17 (04:20)Porto (Zeus) – Dortmund (Teok)1 : 2
2020.09.17 (04:20)Internazionale (Crysis) – Valencia (Dinwin)1 : 0
2020.09.17 (05:00)RB Leipzig (Panica) – Manchester Utd.(Kasandra)2 : 3
2020.09.17 (05:00)Ajax (Cobra4) – FC Köbenhavn (Aibothard)1 : 1
2020.09.17 (05:00)Juventus (Ben) – PAOK (Ra)2 : 3
2020.09.17 (05:20)Bayern München (Moebius) – Lokomotív Moszkva(Burton)3 : 1
2020.09.17 (05:20)Marseille (Legolas) – Arsenal (Marley)5 : 2
2020.09.17 (05:20)Barcelona (Ak) – Chelsea (Tommy)6 : 3
2020.09.17 (05:40)PAOK (Ra) – Marseille (Legolas)0 : 2
2020.09.17 (05:40)Chelsea (Tommy) – Bayern München (Moebius)1 : 1
2020.09.17 (05:40)Arsenal (Marley) – Barcelona (Ak)2 : 5
2020.09.17 (06:00)Milan (Val) – RB Leipzig (Panica)4 : 2
2020.09.17 (06:00)Manchester Utd.(Kasandra) – Ajax (Cobra4)0 : 5
2020.09.17 (06:00)FC Köbenhavn (Aibothard) – Juventus (Ben)4 : 1
2020.09.17 (06:20)Juventus (Ben) – Manchester Utd.(Kasandra)3 : 1
2020.09.17 (06:20)Ajax (Cobra4) – Milan (Val)3 : 0
2020.09.17 (06:20)Marseille (Legolas) – FC Köbenhavn (Aibothard)1 : 1
2020.09.17 (06:40)Lokomotív Moszkva(Burton) – Chelsea (Tommy)2 : 1
2020.09.17 (06:40)Barcelona (Ak) – PAOK (Ra)2 : 3
2020.09.17 (06:40)Bayern München (Moebius) – Arsenal (Marley)4 : 2
2020.09.17 (07:00)Arsenal (Marley) – Lokomotív Moszkva(Burton)3 : 2
2020.09.17 (07:00)FC Köbenhavn (Aibothard) – Barcelona (Ak)0 : 3
2020.09.17 (07:00)PAOK (Ra) – Bayern München (Moebius)0 : 1
2020.09.17 (07:20)Milan (Val) – Juventus (Ben)4 : 2
2020.09.17 (07:20)Manchester Utd.(Kasandra) – Marseille (Legolas)2 : 1
2020.09.17 (07:20)RB Leipzig (Panica) – Ajax (Cobra4)2 : 3
2020.09.17 (07:40)Barcelona (Ak) – Manchester Utd.(Kasandra)3 : 2
2020.09.17 (07:40)Marseille (Legolas) – Milan (Val)1 : 4
2020.09.17 (07:40)Juventus (Ben) – RB Leipzig (Panica)0 : 2
2020.09.17 (08:00)Chelsea (Tommy) – Arsenal (Marley)3 : 3
2020.09.17 (08:00)Lokomotív Moszkva(Burton) – PAOK (Ra)2 : 0
2020.09.17 (08:00)Bayern München (Moebius) – FC Köbenhavn (Aibothard)3 : 1
2020.09.17 (08:20)FC Köbenhavn (Aibothard) – Lokomotív Moszkva(Burton)0 : 2
2020.09.17 (08:20)PAOK (Ra) – Chelsea (Tommy)4 : 0
2020.09.17 (08:20)Manchester Utd.(Kasandra) – Bayern München (Moebius)1 : 1
2020.09.17 (08:40)Ajax (Cobra4) – Juventus (Ben)1 : 2
2020.09.17 (08:40)Milan (Val) – Barcelona (Ak)1 : 1
2020.09.17 (08:40)RB Leipzig (Panica) – Marseille (Legolas)3 : 1
2020.09.17 (09:00)Barcelona (Ak) – RB Leipzig (Panica)3 : 3
2020.09.17 (09:00)Bayern München (Moebius) – Milan (Val)2 : 1
2020.09.17 (09:00)Marseille (Legolas) – Ajax (Cobra4)2 : 3
2020.09.17 (09:20)Chelsea (Tommy) – FC Köbenhavn (Aibothard)4 : 1
2020.09.17 (09:20)Arsenal (Marley) – PAOK (Ra)1 : 4
2020.09.17 (09:20)Lokomotív Moszkva(Burton) – Manchester Utd.(Kasandra)4 : 2
2020.09.17 (09:40)FC Köbenhavn (Aibothard) – Arsenal (Marley)0 : 3
2020.09.17 (09:40)Milan (Val) – Lokomotív Moszkva(Burton)2 : 1
2020.09.17 (09:40)Manchester Utd.(Kasandra) – Chelsea (Tommy)4 : 2
2020.09.17 (10:00)Ajax (Cobra4) – Barcelona (Ak)1 : 1
2020.09.17 (10:00)Juventus (Ben) – Marseille (Legolas)2 : 2
2020.09.17 (10:00)RB Leipzig (Panica) – Bayern München (Moebius)1 : 3
2020.09.17 (10:20)Barcelona (Ak) – Juventus (Ben)4 : 5
2020.09.17 (10:20)Lokomotív Moszkva(Burton) – RB Leipzig (Panica)1 : 3
2020.09.17 (10:20)Bayern München (Moebius) – Ajax (Cobra4)0 : 2
2020.09.17 (10:40)Chelsea (Tommy) – Milan (Val)4 : 0
2020.09.17 (10:40)Arsenal (Marley) – Manchester Utd.(Kasandra)2 : 0
2020.09.17 (10:40)PAOK (Ra) – FC Köbenhavn (Aibothard)0 : 0
2020.09.17 (11:00)Milan (Val) – Arsenal (Marley)3 : 1
2020.09.17 (11:00)RB Leipzig (Panica) – Chelsea (Tommy)3 : 4
2020.09.17 (11:00)Manchester Utd.(Kasandra) – PAOK (Ra)1 : 4
2020.09.17 (11:20)Juventus (Ben) – Bayern München (Moebius)1 : 4
2020.09.17 (11:20)Marseille (Legolas) – Barcelona (Ak)2 : 2
2020.09.17 (11:20)Ajax (Cobra4) – Lokomotív Moszkva(Burton)1 : 3
2020.09.17 (11:40)Bayern München (Moebius) – Marseille (Legolas)0 : 4
2020.09.17 (11:40)Lokomotív Moszkva(Burton) – Juventus (Ben)2 : 3
2020.09.17 (11:40)Chelsea (Tommy) – Ajax (Cobra4)2 : 2
2020.09.17 (12:00)PAOK (Ra) – Milan (Val)1 : 1
2020.09.17 (12:00)Arsenal (Marley) – RB Leipzig (Panica)2 : 3
2020.09.17 (12:00)FC Köbenhavn (Aibothard) – Manchester Utd.(Kasandra)2 : 3
2020.09.17 (12:20)Milan (Val) – FC Köbenhavn (Aibothard)4 : 2
2020.09.17 (12:20)Ajax (Cobra4) – Arsenal (Marley)3 : 3
2020.09.17 (12:20)RB Leipzig (Panica) – PAOK (Ra)1 : 0
2020.09.17 (12:40)Barcelona (Ak) – Bayern München (Moebius)1 : 1
2020.09.17 (12:40)Juventus (Ben) – Chelsea (Tommy)2 : 4
2020.09.17 (12:40)Marseille (Legolas) – Lokomotív Moszkva(Burton)1 : 0
2020.09.17 (13:00)Lokomotív Moszkva(Burton) – Barcelona (Ak)3 : 2
2020.09.17 (13:00)Chelsea (Tommy) – Marseille (Legolas)1 : 3
2020.09.17 (13:00)Arsenal (Marley) – Juventus (Ben)3 : 1
2020.09.17 (13:20)Manchester Utd.(Kasandra) – Milan (Val)3 : 5
2020.09.17 (13:20)PAOK (Ra) – Ajax (Cobra4)2 : 0
2020.09.17 (13:20)FC Köbenhavn (Aibothard) – RB Leipzig (Panica)2 : 3
2020.09.17 (14:00)PSV (Bouz) – Celtic (Pantovits)2 : 2
2020.09.17 (14:00)Tottenham (Kot) – Roma (Reaper)0 : 3
2020.09.17 (14:00)Atl. Madrid (CaptainX) – Feyenoord (Johnybegood)2 : 2
2020.09.17 (14:20)Manchester City (Poli) – Liverpool (Tanto)5 : 2
2020.09.17 (14:20)Lyon (Apollo) – Real Madrid (Alabama)4 : 2
2020.09.17 (14:20)Lazio (Cliff) – Paris SG (Popeye)1 : 1
2020.09.17 (14:40)Liverpool (Tanto) – Lazio (Cliff)0 : 4
2020.09.17 (14:40)Roma (Reaper) – Lyon (Apollo)3 : 2
2020.09.17 (14:40)Real Madrid (Alabama) – Manchester City (Poli)1 : 3
2020.09.17 (15:00)Feyenoord (Johnybegood) – Tottenham (Kot)1 : 3
2020.09.17 (15:00)Panathinaikosz (Pjo) – PSV (Bouz)1 : 3
2020.09.17 (15:00)Celtic (Pantovits) – Atl. Madrid (CaptainX)4 : 3
2020.09.17 (15:20)Lyon (Apollo) – Feyenoord (Johnybegood)0 : 1
2020.09.17 (15:20)Tottenham (Kot) – Celtic (Pantovits)3 : 2
2020.09.17 (15:20)Atl. Madrid (CaptainX) – Panathinaikosz (Pjo)2 : 0
2020.09.17 (15:40)Paris SG (Popeye) – Liverpool (Tanto)2 : 2
2020.09.17 (15:40)Lazio (Cliff) – Real Madrid (Alabama)0 : 3
2020.09.17 (15:40)Manchester City (Poli) – Roma (Reaper)2 : 1
2020.09.17 (16:00)Feyenoord (Johnybegood) – Manchester City (Poli)2 : 2
2020.09.17 (16:00)Real Madrid (Alabama) – Paris SG (Popeye)4 : 0
2020.09.17 (16:00)Roma (Reaper) – Lazio (Cliff)2 : 1
2020.09.17 (16:20)Panathinaikosz (Pjo) – Tottenham (Kot)3 : 0
2020.09.17 (16:20)Celtic (Pantovits) – Lyon (Apollo)3 : 1
2020.09.17 (16:20)PSV (Bouz) – Atl. Madrid (CaptainX)3 : 4
2020.09.17 (16:40)Lyon (Apollo) – Panathinaikosz (Pjo)2 : 4
2020.09.17 (16:40)Manchester City (Poli) – Celtic (Pantovits)4 : 1
2020.09.17 (16:40)Tottenham (Kot) – PSV (Bouz)2 : 2
2020.09.17 (17:00)Liverpool (Tanto) – Real Madrid (Alabama)1 : 4
2020.09.17 (17:00)Paris SG (Popeye) – Roma (Reaper)2 : 2
2020.09.17 (17:00)Lazio (Cliff) – Feyenoord (Johnybegood)1 : 1
2020.09.17 (17:20)Roma (Reaper) – Liverpool (Tanto)3 : 1
2020.09.17 (17:20)Celtic (Pantovits) – Lazio (Cliff)3 : 2
2020.09.17 (17:20)Feyenoord (Johnybegood) – Paris SG (Popeye)3 : 1
2020.09.17 (17:40)Atl. Madrid (CaptainX) – Tottenham (Kot)1 : 0
2020.09.17 (17:40)PSV (Bouz) – Lyon (Apollo)4 : 2
2020.09.17 (17:40)Panathinaikosz (Pjo) – Manchester City (Poli)1 : 4
2020.09.17 (18:00)Manchester City (Poli) – PSV (Bouz)2 : 1
2020.09.17 (18:00)Lyon (Apollo) – Atl. Madrid (CaptainX)0 : 2
2020.09.17 (18:00)Lazio (Cliff) – Panathinaikosz (Pjo)1 : 3
2020.09.17 (18:20)Paris SG (Popeye) – Celtic (Pantovits)1 : 3
2020.09.17 (18:20)Liverpool (Tanto) – Feyenoord (Johnybegood)2 : 1
2020.09.17 (18:20)Real Madrid (Alabama) – Roma (Reaper)1 : 3
2020.09.17 (18:40)Panathinaikosz (Pjo) – Paris SG (Popeye)3 : 1
2020.09.17 (18:40)Celtic (Pantovits) – Liverpool (Tanto)5 : 0
2020.09.17 (18:40)Feyenoord (Johnybegood) – Real Madrid (Alabama)2 : 2
2020.09.17 (19:00)Tottenham (Kot) – Lyon (Apollo)1 : 2
2020.09.17 (19:00)Atl. Madrid (CaptainX) – Manchester City (Poli)3 : 3
2020.09.17 (19:00)PSV (Bouz) – Lazio (Cliff)4 : 2
2020.09.17 (19:20)Manchester City (Poli) – Tottenham (Kot)0 : 0
2020.09.17 (19:20)Paris SG (Popeye) – PSV (Bouz)1 : 4
2020.09.17 (19:20)Lazio (Cliff) – Atl. Madrid (CaptainX)2 : 3
2020.09.17 (19:40)Liverpool (Tanto) – Panathinaikosz (Pjo)1 : 4
2020.09.17 (19:40)Real Madrid (Alabama) – Celtic (Pantovits)5 : 5
2020.09.17 (19:40)Roma (Reaper) – Feyenoord (Johnybegood)1 : 3
2020.09.17 (20:00)Panathinaikosz (Pjo) – Real Madrid (Alabama)6 : 0
2020.09.17 (20:00)PSV (Bouz) – Liverpool (Tanto)1 : 1
2020.09.17 (20:00)Celtic (Pantovits) – Roma (Reaper)1 : 2
2020.09.17 (20:20)Lyon (Apollo) – Manchester City (Poli)0 : 3
2020.09.17 (20:20)Atl. Madrid (CaptainX) – Paris SG (Popeye)3 : 2
2020.09.17 (20:20)Tottenham (Kot) – Lazio (Cliff)3 : 2
2020.09.17 (20:40)Paris SG (Popeye) – Tottenham (Kot)1 : 4
2020.09.17 (20:40)Liverpool (Tanto) – Atl. Madrid (CaptainX)2 : 1
2020.09.17 (20:40)Lazio (Cliff) – Lyon (Apollo)4 : 5
2020.09.17 (21:00)Roma (Reaper) – Panathinaikosz (Pjo)1 : 4
2020.09.17 (21:00)Real Madrid (Alabama) – PSV (Bouz)2 : 1
2020.09.17 (21:00)Feyenoord (Johnybegood) – Celtic (Pantovits)4 : 3
2020.09.17 (21:20)PSV (Bouz) – Roma (Reaper)2 : 4
2020.09.17 (21:20)Panathinaikosz (Pjo) – Feyenoord (Johnybegood)3 : 1
2020.09.17 (21:20)Atl. Madrid (CaptainX) – Real Madrid (Alabama)3 : 1
2020.09.17 (21:40)Manchester City (Poli) – Lazio (Cliff)2 : 3
2020.09.17 (21:40)Tottenham (Kot) – Liverpool (Tanto)1 : 0
2020.09.17 (21:40)Lyon (Apollo) – Paris SG (Popeye)3 : 0
2020.09.17 (22:00)Paris SG (Popeye) – Manchester City (Poli)0 : 2
2020.09.17 (22:00)Liverpool (Tanto) – Lyon (Apollo)2 : 2
2020.09.17 (22:00)Real Madrid (Alabama) – Tottenham (Kot)3 : 2
2020.09.17 (22:20)Roma (Reaper) – Atl. Madrid (CaptainX)1 : 2
2020.09.17 (22:20)Celtic (Pantovits) – Panathinaikosz (Pjo)1 : 4
2020.09.17 (22:20)Feyenoord (Johnybegood) – PSV (Bouz)4 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Liga Pro
2020.09.17 (00:00)T. Turabekov – N. Zhurba1 : 3
2020.09.17 (00:15)V. Marshalov – A. Klavdenkov3 : 2
2020.09.17 (00:15)R. Pavlenko – A. Ilin1 : 3
2020.09.17 (00:30)Ale. Petrov – V. Putilovsky3 : 2
2020.09.17 (00:45)Ilya Novikov – N. Tarasenkov3 : 0
2020.09.17 (00:45)V. Bazilevsky – E. Masokin3 : 0
2020.09.17 (01:15)V. Nemashkalo – A. Ilin1 : 3
2020.09.17 (01:30)V. Putilovsky – T. Turabekov3 : 2
2020.09.17 (01:45)E. Masokin – V. Marshalov2 : 3
2020.09.17 (01:45)N. Tarasenkov – R. Pavlenko2 : 3
2020.09.17 (02:00)N. Zhurba – Ale. Petrov1 : 3
2020.09.17 (02:15)A. Ilin – Ilya Novikov3 : 1
2020.09.17 (02:15)A. Klavdenkov – V. Bazilevsky3 : 2
2020.09.17 (02:30)V. Putilovsky – D. Petrochenko2 : 3
2020.09.17 (02:45)N. Tarasenkov – V. Nemashkalo0 : 3
2020.09.17 (03:00)Ale. Petrov – T. Turabekov2 : 3
2020.09.17 (03:15)V. Bazilevsky – V. Marshalov2 : 3
2020.09.17 (03:15)Ilya Novikov – R. Pavlenko3 : 1
2020.09.17 (06:30)A. Duka – A. Kolmin2 : 3
2020.09.17 (06:45)Val. Sidorin – A. Uezdin2 : 3
2020.09.17 (07:00)V. Vologzhanin – O. Melkov2 : 3
2020.09.17 (07:15)A. Zirin – N. Sukharnikov2 : 3
2020.09.17 (07:30)A. Kolmin – V. Vologzhanin3 : 2
2020.09.17 (07:45)A. Uezdin – A. Zirin3 : 0
2020.09.17 (07:45)S. Homutov – A. Arutiunyan3 : 0
2020.09.17 (08:00)O. Melkov – A. Duka0 : 3
2020.09.17 (08:15)S. Moklozyan – I. Poletaev2 : 3
2020.09.17 (08:15)N. Sukharnikov – Val. Sidorin1 : 3
2020.09.17 (08:30)A. Duka – V. Vologzhanin0 : 3
2020.09.17 (08:45)Val. Sidorin – A. Zirin3 : 1
2020.09.17 (08:45)I. Poletaev – A. Arutiunyan3 : 1
2020.09.17 (09:00)A. Kolmin – O. Melkov3 : 0
2020.09.17 (09:15)S. Homutov – S. Moklozyan0 : 3
2020.09.17 (09:15)A. Uezdin – N. Sukharnikov2 : 3
2020.09.17 (10:45)M. Pronkin – A. Slaschilin3 : 1
2020.09.17 (10:45)R. Kobytov – S. Mamishev3 : 0
2020.09.17 (11:00)R. Ota – A. Kulakov2 : 3
2020.09.17 (11:15)Ser. Morozov – N. Kurilchik3 : 1
2020.09.17 (11:15)A. Lobanov – N. Lyfenko1 : 3
2020.09.17 (11:30)Y. Troyanov – R. Ota3 : 0
2020.09.17 (11:45)S. Mamishev – A. Lobanov2 : 3
2020.09.17 (11:45)A. Slaschilin – Ser. Morozov1 : 3
2020.09.17 (12:15)N. Lyfenko – R. Kobytov0 : 3
2020.09.17 (12:15)N. Kurilchik – M. Pronkin0 : 3
2020.09.17 (12:45)M. Pronkin – Ser. Morozov3 : 0
2020.09.17 (12:45)R. Kobytov – A. Lobanov3 : 0
2020.09.17 (13:00)Y. Troyanov – A. Kulakov3 : 2
2020.09.17 (13:15)S. Mamishev – N. Lyfenko1 : 3
2020.09.17 (13:15)A. Slaschilin – N. Kurilchik0 : 3
2020.09.17 (14:30)P. Suraev-Korolev – Ale. Alekseev3 : 2
2020.09.17 (14:45)E. Kobelev – M. Chernyavskiy1 : 3
2020.09.17 (14:45)S. Bychkov – I. Migalov1 : 3
2020.09.17 (15:00)A. Yakovlev – I. Iskenderov0 : 3
2020.09.17 (15:15)I. Sergeevich – G. Karpovkin0 : 3
2020.09.17 (15:15)V. Antonov – I. Abelmasov3 : 2
2020.09.17 (15:30)Ale. Alekseev – A. Yakovlev3 : 1
2020.09.17 (15:45)I. Migalov – V. Antonov3 : 2
2020.09.17 (15:45)M. Chernyavskiy – I. Sergeevich3 : 2
2020.09.17 (16:00)I. Iskenderov – P. Suraev-Korolev3 : 2
2020.09.17 (16:15)I. Abelmasov – S. Bychkov3 : 2
2020.09.17 (16:15)G. Karpovkin – E. Kobelev3 : 0
2020.09.17 (16:30)P. Suraev-Korolev – A. Yakovlev3 : 1
2020.09.17 (16:45)S. Bychkov – V. Antonov3 : 1
2020.09.17 (16:45)E. Kobelev – I. Sergeevich1 : 3
2020.09.17 (17:00)Ale. Alekseev – I. Iskenderov3 : 0
2020.09.17 (17:15)M. Chernyavskiy – G. Karpovkin2 : 3
2020.09.17 (17:15)I. Migalov – I. Abelmasov2 : 3
2020.09.17 (18:30)I. Zemit – M. Minkov1 : 3
2020.09.17 (18:45)A. Chentsov – A. Shirshov1 : 3
2020.09.17 (18:45)B. Grebenyuk – V. Bazilevsky1 : 3
2020.09.17 (19:00)S. Burov – A. Menshikov3 : 2
2020.09.17 (19:15)S. Vakar – Dmi. Kolesnikov3 : 2
2020.09.17 (19:15)M. Cheklin – Sem. Korolev3 : 1
2020.09.17 (19:30)M. Minkov – S. Burov3 : 0
2020.09.17 (19:45)V. Bazilevsky – S. Vakar0 : 3
2020.09.17 (19:45)A. Shirshov – M. Cheklin3 : 2
2020.09.17 (20:00)A. Menshikov – I. Zemit3 : 2
2020.09.17 (20:15)Sem. Korolev – A. Chentsov2 : 3
2020.09.17 (20:15)Dmi. Kolesnikov – B. Grebenyuk2 : 3
2020.09.17 (20:30)I. Zemit – S. Burov0 : 3
2020.09.17 (20:45)A. Chentsov – M. Cheklin3 : 1
2020.09.17 (20:45)B. Grebenyuk – S. Vakar3 : 1
2020.09.17 (21:00)M. Minkov – A. Menshikov3 : 1
2020.09.17 (21:15)A. Shirshov – Sem. Korolev3 : 0
2020.09.17 (21:15)V. Bazilevsky – Dmi. Kolesnikov2 : 3
2020.09.17 (22:30)N. Zhurba – S. Ogay0 : 3
2020.09.17 (22:45)A. Girevenkov – I. Afanasyev3 : 2
2020.09.17 (22:45)D. Molodtsov – A. Serebrennikov1 : 3
2020.09.17 (23:00)D. Petrochenko – D. Ignatiev0 : 3
2020.09.17 (23:15)A. Klavdenkov – T. Yusipov1 : 3
2020.09.17 (23:15)A. Suntsov – K. Churin2 : 3
2020.09.17 (23:30)S. Ogay – T. Turabekov3 : 2
2020.09.17 (23:45)I. Afanasyev – A. Yudin1 : 3
2020.09.17 (23:45)A. Serebrennikov – O. Pronin3 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz TT Cup
2020.09.17 (00:05)D. Shcherbak – A. Vakulin3 : 2
2020.09.17 (00:15)O. Gavrilyuk – V. Kotov0 : 3
2020.09.17 (00:35)Ser. Ponomarenko – V. Plishilo3 : 0
2020.09.17 (00:45)V. Malashevsky – A. Krysak3 : 1
2020.09.17 (01:05)A. Vakulin – A. Shkurupii3 : 2
2020.09.17 (01:15)V. Kotov – V. Trachuk2 : 3
2020.09.17 (01:35)Ser. Ponomarenko – A. Vakulin0 : 3
2020.09.17 (01:45)V. Malashevsky – V. Kotov2 : 3
2020.09.17 (02:05)D. Shcherbak – V. Plishilo1 : 3
2020.09.17 (02:15)O. Gavrilyuk – A. Krysak1 : 3
2020.09.17 (02:35)Ser. Ponomarenko – D. Shcherbak1 : 3
2020.09.17 (02:45)V. Malashevsky – O. Gavrilyuk3 : 1
2020.09.17 (03:05)V. Plishilo – A. Shkurupii1 : 3
2020.09.17 (03:15)A. Krysak – V. Trachuk3 : 0
2020.09.17 (07:25)S. Boiko – O. Oleskevych3 : 2
2020.09.17 (07:30)K. Makarchuk – V. Paukov1 : 3
2020.09.17 (07:35)E. Pismenniy – O. Belskyi1 : 3
2020.09.17 (07:40)S. Stelmashchuk – I. Sinitsky2 : 3
2020.09.17 (07:45)A. Kotik – A. Baklykov3 : 2
2020.09.17 (07:50)P. Pidleteichuk – O. Tkachuk2 : 3
2020.09.17 (07:55)S. Pokydko – D. Derevinskyi1 : 3
2020.09.17 (07:55)D. Simonchuk – D. Dubrovin2 : 3
2020.09.17 (08:00)A. Krutko – V. Didukh0 : 3
2020.09.17 (08:05)V. Shepel – A. Reva3 : 2
2020.09.17 (08:10)B. Sinkevych – D. Yaremchuk3 : 1
2020.09.17 (08:15)V. Kazmirchuk – O. Volynets1 : 3
2020.09.17 (08:20)D. Vahta – N. Gritsienko0 : 3
2020.09.17 (08:25)Y. Kolos – A. Vadanuk3 : 0
2020.09.17 (08:30)S. Filatov – N. Mosiuk2 : 3
2020.09.17 (08:30)Spartak Abalmaz – V. Grushko0 : 3
2020.09.17 (08:35)Naz. Kovalchuk – O. Oleskevych3 : 1
2020.09.17 (08:40)S. Kiilo – V. Paukov3 : 2
2020.09.17 (08:45)G. Zakladniy – O. Belskyi3 : 1
2020.09.17 (08:50)S. Zazimko – I. Sinitsky1 : 3
2020.09.17 (08:55)V. Nechyporuk – A. Baklykov3 : 1
2020.09.17 (09:00)V. Ivasiv – O. Tkachuk3 : 1
2020.09.17 (09:05)M. Lytvynenko – D. Dubrovin3 : 2
2020.09.17 (09:05)V. Solovey – A. Grishchenko3 : 0
2020.09.17 (09:10)V. Didukh – S. Tsybulin3 : 1
2020.09.17 (09:15)A. Reva – A. Zhuravlev1 : 3
2020.09.17 (09:20)E. Pismenniy – B. Sinkevych2 : 3
2020.09.17 (09:25)S. Stelmashchuk – V. Kazmirchuk3 : 1
2020.09.17 (09:30)A. Kotik – D. Vahta1 : 3
2020.09.17 (09:35)P. Pidleteichuk – Y. Kolos3 : 2
2020.09.17 (09:40)D. Simonchuk – S. Filatov3 : 2
2020.09.17 (09:40)S. Pokydko – V. Grushko1 : 3
2020.09.17 (09:45)S. Boiko – A. Krutko0 : 3
2020.09.17 (09:50)K. Makarchuk – V. Shepel1 : 3
2020.09.17 (09:55)G. Zakladniy – D. Yaremchuk3 : 1
2020.09.17 (10:00)S. Zazimko – O. Volynets3 : 2
2020.09.17 (10:05)V. Nechyporuk – N. Gritsienko3 : 0
2020.09.17 (10:10)V. Ivasiv – A. Vadanuk3 : 0
2020.09.17 (10:15)M. Lytvynenko – N. Mosiuk2 : 3
2020.09.17 (10:15)A. Grishchenko – D. Derevinskyi3 : 1
2020.09.17 (10:20)Naz. Kovalchuk – V. Didukh3 : 1
2020.09.17 (10:25)S. Kiilo – A. Reva1 : 3
2020.09.17 (10:30)B. Sinkevych – O. Belskyi3 : 2
2020.09.17 (10:35)V. Kazmirchuk – I. Sinitsky1 : 3
2020.09.17 (10:40)D. Vahta – A. Baklykov3 : 0
2020.09.17 (10:45)Y. Kolos – O. Tkachuk3 : 0
2020.09.17 (10:50)S. Filatov – D. Dubrovin3 : 1
2020.09.17 (10:50)Spartak Abalmaz – V. Solovey3 : 2
2020.09.17 (10:55)A. Krutko – O. Oleskevych3 : 1
2020.09.17 (11:00)V. Shepel – V. Paukov3 : 2
2020.09.17 (11:05)G. Zakladniy – B. Sinkevych3 : 1
2020.09.17 (11:10)S. Zazimko – V. Kazmirchuk3 : 0
2020.09.17 (11:15)V. Nechyporuk – D. Vahta0 : 3
2020.09.17 (11:20)V. Ivasiv – Y. Kolos1 : 3
2020.09.17 (11:25)M. Lytvynenko – S. Filatov3 : 0
2020.09.17 (11:25)S. Pokydko – A. Grishchenko3 : 0
2020.09.17 (11:30)S. Boiko – S. Tsybulin3 : 0
2020.09.17 (11:35)K. Makarchuk – A. Zhuravlev2 : 3
2020.09.17 (11:40)E. Pismenniy – D. Yaremchuk2 : 3
2020.09.17 (11:45)S. Stelmashchuk – O. Volynets1 : 3
2020.09.17 (11:50)A. Kotik – N. Gritsienko0 : 3
2020.09.17 (11:55)P. Pidleteichuk – A. Vadanuk3 : 0
2020.09.17 (12:00)D. Simonchuk – N. Mosiuk1 : 3
2020.09.17 (12:00)V. Solovey – V. Grushko1 : 3
2020.09.17 (12:05)Naz. Kovalchuk – A. Krutko3 : 0
2020.09.17 (12:10)S. Kiilo – V. Shepel1 : 3
2020.09.17 (12:15)G. Zakladniy – E. Pismenniy3 : 0
2020.09.17 (12:20)S. Zazimko – S. Stelmashchuk2 : 3
2020.09.17 (12:25)V. Nechyporuk – A. Kotik2 : 3
2020.09.17 (12:30)V. Ivasiv – P. Pidleteichuk2 : 3
2020.09.17 (12:35)M. Lytvynenko – D. Simonchuk1 : 3
2020.09.17 (12:35)Spartak Abalmaz – D. Derevinskyi3 : 0
2020.09.17 (12:40)S. Boiko – V. Didukh0 : 3
2020.09.17 (12:45)K. Makarchuk – A. Reva3 : 1
2020.09.17 (12:50)D. Yaremchuk – O. Belskyi2 : 3
2020.09.17 (12:55)O. Volynets – I. Sinitsky1 : 3
2020.09.17 (13:00)N. Gritsienko – A. Baklykov2 : 3
2020.09.17 (13:05)A. Vadanuk – O. Tkachuk3 : 0
2020.09.17 (13:10)S. Pokydko – V. Solovey2 : 3
2020.09.17 (13:10)N. Mosiuk – D. Dubrovin3 : 2
2020.09.17 (13:15)O. Oleskevych – S. Tsybulin3 : 2
2020.09.17 (13:20)V. Paukov – A. Zhuravlev1 : 3
2020.09.17 (13:45)Spartak Abalmaz – A. Grishchenko1 : 3
2020.09.17 (13:50)Naz. Kovalchuk – S. Boiko3 : 0
2020.09.17 (13:55)S. Kiilo – K. Makarchuk3 : 0
2020.09.17 (14:20)V. Grushko – D. Derevinskyi1 : 3
2020.09.17 (14:25)A. Krutko – S. Tsybulin2 : 3
2020.09.17 (14:30)V. Shepel – A. Zhuravlev0 : 3
2020.09.17 (14:35)S. Skachenko – V. Tokar3 : 1
2020.09.17 (14:40)R. Vakarash – I. Semeniuk1 : 3
2020.09.17 (14:50)V. Kodola – O. Kuravskiy2 : 3
2020.09.17 (14:55)S. Pokydko – Spartak Abalmaz0 : 3
2020.09.17 (15:00)V. Didukh – O. Oleskevych3 : 1
2020.09.17 (15:05)A. Reva – V. Paukov3 : 2
2020.09.17 (15:10)A. Bondarchuk – M. Ulianchych1 : 3
2020.09.17 (15:15)Bog. Panchenko – S. Udovichenko3 : 1
2020.09.17 (15:20)A. Tsykhotskiy – S. Lugovskyi1 : 3
2020.09.17 (15:25)P. Pidoyma – V. Van3 : 2
2020.09.17 (15:30)V. Solovey – D. Derevinskyi3 : 2
2020.09.17 (15:35)A. Chaplyanka – Dmi. Lebed3 : 1
2020.09.17 (15:40)I. Kozyr – D. Baystryuchenko1 : 3
2020.09.17 (15:45)Vad. Sidorenko – V. Tokar3 : 1
2020.09.17 (15:50)V. Savoliuk – I. Semeniuk3 : 2
2020.09.17 (15:55)R. Rybachuk – S. Berezynskyi0 : 3
2020.09.17 (16:00)M. Vivatenko – O. Kuravskiy2 : 3
2020.09.17 (16:05)A. Grishchenko – V. Grushko3 : 2
2020.09.17 (16:10)Mak. Kolos – Dmi. Lebed1 : 3
2020.09.17 (16:15)A. Chaplyanka – I. Kozyr1 : 3
2020.09.17 (16:20)S. Skachenko – A. Bondarchuk2 : 3
2020.09.17 (16:25)R. Vakarash – Bog. Panchenko1 : 3
2020.09.17 (16:30)Rus. Novak – S. Lugovskyi3 : 1
2020.09.17 (16:35)V. Kodola – P. Pidoyma1 : 3
2020.09.17 (16:45)Mak. Kolos – D. Baystryuchenko3 : 2
2020.09.17 (16:50)I. Kozyr – Dmi. Lebed1 : 3
2020.09.17 (16:55)Vad. Sidorenko – M. Ulianchych3 : 1
2020.09.17 (17:00)V. Savoliuk – S. Udovichenko1 : 3
2020.09.17 (17:05)A. Tsykhotskiy – R. Rybachuk0 : 3
2020.09.17 (17:10)M. Vivatenko – V. Van0 : 3
2020.09.17 (17:20)Mak. Kolos – I. Kozyr3 : 2
2020.09.17 (17:25)A. Chaplyanka – D. Baystryuchenko3 : 0
2020.09.17 (17:30)A. Bondarchuk – V. Tokar2 : 3
2020.09.17 (17:35)Bog. Panchenko – I. Semeniuk3 : 0
2020.09.17 (17:40)Rus. Novak – S. Berezynskyi1 : 3
2020.09.17 (17:45)P. Pidoyma – O. Kuravskiy3 : 0
2020.09.17 (17:55)Mak. Kolos – A. Chaplyanka1 : 3
2020.09.17 (18:00)D. Baystryuchenko – Dmi. Lebed3 : 1
2020.09.17 (18:05)Vad. Sidorenko – A. Bondarchuk2 : 3
2020.09.17 (18:10)V. Savoliuk – Bog. Panchenko0 : 3
2020.09.17 (18:15)R. Rybachuk – S. Lugovskyi0 : 3
2020.09.17 (18:20)M. Vivatenko – P. Pidoyma0 : 3
2020.09.17 (18:40)S. Skachenko – M. Ulianchych3 : 1
2020.09.17 (18:45)R. Vakarash – S. Udovichenko0 : 3
2020.09.17 (18:50)Rus. Novak – R. Rybachuk1 : 3
2020.09.17 (18:55)V. Kodola – V. Van0 : 3
2020.09.17 (19:05)Ole. Kovalov – Rus. Ivanov3 : 2
2020.09.17 (19:10)A. Riabukhin – A. Chermensky2 : 3
2020.09.17 (19:15)Vad. Sidorenko – S. Skachenko2 : 3
2020.09.17 (19:20)V. Savoliuk – R. Vakarash2 : 3
2020.09.17 (19:25)A. Tsykhotskiy – S. Berezynskyi1 : 3
2020.09.17 (19:30)M. Vivatenko – V. Kodola0 : 3
2020.09.17 (19:40)D. Kebalo – Rus. Ivanov0 : 3
2020.09.17 (19:45)Ole. Kovalov – A. Riabukhin2 : 3
2020.09.17 (19:50)M. Ulianchych – V. Tokar2 : 3
2020.09.17 (19:55)S. Udovichenko – I. Semeniuk3 : 0
2020.09.17 (20:00)Rus. Novak – A. Tsykhotskiy3 : 0
2020.09.17 (20:05)V. Van – O. Kuravskiy3 : 1
2020.09.17 (20:15)D. Kebalo – A. Chermensky3 : 0
2020.09.17 (20:20)A. Riabukhin – Rus. Ivanov3 : 0
2020.09.17 (20:35)S. Berezynskyi – S. Lugovskyi1 : 3
2020.09.17 (20:50)D. Kebalo – A. Riabukhin2 : 3
2020.09.17 (20:55)Ole. Kovalov – A. Chermensky3 : 1
2020.09.17 (21:25)D. Kebalo – Ole. Kovalov3 : 2
2020.09.17 (21:30)A. Chermensky – Rus. Ivanov3 : 1
2020.09.17 (22:35)Ser. Ponomarenko – V. Plishilo1 : 3
2020.09.17 (22:45)O. Shpak – D. Lohosha1 : 3
2020.09.17 (23:05)A. Shkurupii – A. Vakulin3 : 0
2020.09.17 (23:15)V. Kotov – I. Demchuk3 : 1
2020.09.17 (23:45)M. Serediuk – D. Lohosha0 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Win Cup, férfi egyes
2020.09.17 (07:30)N. Trofimov – Evg. Kibka3 : 1
2020.09.17 (08:00)R. Derypaska – Evg. Kibka3 : 1
2020.09.17 (08:00)S. Korobeynik – M. Butkov3 : 2
2020.09.17 (08:15)R. Tsubera – A. Doroshenko3 : 1
2020.09.17 (08:30)N. Trofimov – S. Baranovskiy1 : 3
2020.09.17 (08:45)A. Averyanov – A. Doroshenko3 : 1
2020.09.17 (09:00)R. Derypaska – N. Trofimov3 : 2
2020.09.17 (09:00)S. Korobeynik – P. Plyushch2 : 3
2020.09.17 (09:30)M. Butkov – V. Isakov1 : 3
2020.09.17 (09:30)Evg. Kibka – S. Baranovskiy0 : 3
2020.09.17 (09:45)A. Averyanov – R. Tsubera0 : 3
2020.09.17 (10:00)V. Nevmyvako – Y. Bratukhin2 : 3
2020.09.17 (13:30)Vla. Kovalenko – S. Pisklov3 : 2
2020.09.17 (13:45)I. Kutniy – D. Nemchenko1 : 3
2020.09.17 (14:00)V. Gaynyuk – S. Kireev3 : 0
2020.09.17 (14:00)Z. Telyugin – O. Lytvynenko3 : 2
2020.09.17 (14:00)And. Sytnik – N. Plakhteev2 : 3
2020.09.17 (14:15)O. Naplokov – H. Zotov3 : 2
2020.09.17 (14:30)S. Kireev – Z. Telyugin3 : 0
2020.09.17 (14:30)O. Yarovoi – O. Lytvynenko3 : 0
2020.09.17 (14:45)P. Babenko – O. Naplokov3 : 2
2020.09.17 (15:00)S. Pisklov – V. Gaynyuk3 : 0
2020.09.17 (15:00)And. Sytnik – A. Gutnichenko0 : 3
2020.09.17 (15:00)S. Kubrak – Vla. Kovalenko2 : 3
2020.09.17 (15:15)A. Kovrikov – I. Kutniy3 : 0
2020.09.17 (15:30)V. Gaynyuk – S. Kubrak1 : 3
2020.09.17 (15:45)M. Varchenko – A. Kovrikov2 : 3
2020.09.17 (16:00)O. Lytvynenko – S. Kireev0 : 3
2020.09.17 (16:15)H. Zotov – P. Babenko3 : 0
2020.09.17 (16:30)S. Pisklov – O. Lytvynenko1 : 3
2020.09.17 (16:30)A. Gutnichenko – N. Plakhteev3 : 2
2020.09.17 (17:00)Vla. Kovalenko – V. Gaynyuk3 : 2
2020.09.17 (17:00)Z. Telyugin – O. Yarovoi0 : 3
2020.09.17 (17:15)I. Kutniy – M. Varchenko1 : 3
2020.09.17 (17:30)Z. Telyugin – Vla. Kovalenko3 : 1
2020.09.17 (17:45)O. Naplokov – I. Kutniy3 : 1
2020.09.17 (18:00)S. Kireev – S. Pisklov3 : 2
2020.09.17 (18:15)P. Babenko – D. Nemchenko2 : 3
2020.09.17 (18:45)A. Kovrikov – P. Babenko3 : 1
2020.09.17 (19:00)Vla. Kovalenko – O. Lytvynenko2 : 3
2020.09.17 (19:00)V. Gaynyuk – Z. Telyugin1 : 3
2020.09.17 (19:15)M. Varchenko – O. Naplokov2 : 3
2020.09.17 (19:30)O. Lytvynenko – V. Gaynyuk0 : 3
2020.09.17 (19:45)H. Zotov – M. Varchenko2 : 3
2020.09.17 (20:00)S. Kireev – Vla. Kovalenko3 : 0
2020.09.17 (20:15)D. Nemchenko – A. Kovrikov1 : 3
2020.09.17 (20:45)Yur. Rybakov – Vl. Demchenko3 : 1
2020.09.17 (21:20)V. Boychuk – D. Lukander3 : 0
2020.09.17 (21:35)R. Pirvelli – V. Panasenko3 : 1
2020.09.17 (21:55)Yur. Rybakov – D. Lukander3 : 2
2020.09.17 (22:10)Lev. Kuzyo – V. Panasenko2 : 3
2020.09.17 (22:30)V. Boychuk – Vl. Demchenko2 : 3
2020.09.17 (22:45)R. Pirvelli – A. Naida3 : 1
2020.09.17 (23:05)Yur. Rybakov – V. Boychuk2 : 3
2020.09.17 (23:20)Lev. Kuzyo – R. Pirvelli3 : 2
2020.09.17 (23:40)D. Lukander – Vl. Demchenko0 : 3
2020.09.17 (23:55)V. Panasenko – A. Naida0 : 3
  Atlétika Gyémánt Liga
2020.09.17 (17:45)Y. Mahuchikh – Y. Levchenko (női magasugrás, Róma)0 : 1
2020.09.17 (18:15)R. Lavillenie – C-M. Stecchi (rúdugrás, Róma)0 : 0
2020.09.17 (18:40)A. Protsenko – G. Tamberi (magasugrás, Róma)1 : 0
2020.09.17 (18:40)L. Nielsen – L. Klaver (női 400 m síkfutás, Róma)0 : 1
2020.09.17 (18:50)A. Folorunso – A. Iuel (női 400 m gátfutás, Róma)0 : 1
2020.09.17 (19:00)W. Happio – R. Mägi (400 m gátfutás, Róma)0 : 1
2020.09.17 (19:10)K. Zalewski – L. Janezic (400 m síkfutás, Róma)1 : 0
2020.09.17 (19:15)Jakob Ingebrigtsen – J. Kiplimo (3000 m síkfutás, Róma)0 : 1
2020.09.17 (19:30)L. Fabbri – K. Bukowiecki (súlylökés, Róma)1 : 0
2020.09.17 (19:35)N. Visser – L. Bogliolo (női 100 m gátfutás, Róma)1 : 0
2020.09.17 (19:45)A. Pozzi – W. Belocian (110 m gátfutás, Róma)1 : 0
2020.09.17 (19:50)L. Muir – J. Reekie (női 800 m, Róma)0 : 1
2020.09.17 (20:00)Ela. Thompson-Herah – A. Del Ponte (női 100m síkfutás, Róma)1 : 0
2020.09.17 (20:10)A. Simbine – F. Tortu (100 m síkfutás, Róma)1 : 0
  Aussie Rules AFL
2020.09.17 (11:10)North Melbourne Kangaroos – West Coast Eagles34 : 49
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball CPBL
2020.09.17 (12:35)Fubon Guardians – Chinatrust Brothers4 : 10
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball Dél-koreai bajnokság
2020.09.17 (11:30)KT Wiz – Doosan Bears3 : 0
2020.09.17 (11:30)LG Twins – Lotte Giants9 : 1
2020.09.17 (11:30)Kiwoom Heroes – Hanwha Eagles5 : 2
2020.09.17 (11:30)Samsung Lions – KIA Tigers2 : 12
2020.09.17 (11:30)SK Wyverns – NC Dinos0 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball Japán bajnokság
2020.09.17 (11:00)Orix Buffaloes – Tohoku Rakuten4 : 5
2020.09.17 (11:00)Saitama Seibu – Chiba Lotte1 : 8
2020.09.17 (11:00)Hokkaido Nippon – Fukuoka S. Hawks1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball Japán bajnokság
2020.09.17 (11:00)Tokyo Yakult – Yokohama Baystars9 : 0
2020.09.17 (11:00)Hiroshima Carp – Chunichi Dragons0 : 0
2020.09.17 (11:00)Yomiuri Giants – Hanshin Tigers0 : 11
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball MLB
2020.09.17 (00:40)Cincinnati – Pittsburgh1 : 0
2020.09.17 (00:40)Miami – Boston8 : 4
2020.09.17 (01:05)NY Yankees – Toronto13 : 2
2020.09.17 (01:05)Philadelphia – NY Mets4 : 5
2020.09.17 (01:10)Detroit – Kansas City0 : 4
2020.09.17 (01:35)Baltimore – Atlanta5 : 1
2020.09.17 (02:10)Chicago WS – Minnesota1 : 5
2020.09.17 (02:10)Houston – Texas0 : 1
2020.09.17 (02:15)Chicago Cubs – Cleveland3 : 2
2020.09.17 (03:40)LA Angels – Arizona6 : 9
2020.09.17 (03:45)Seattle – San Francisco (Helyszín: San Francisco)3 : 9
2020.09.17 (19:10)Miami – Boston (19:10)3 : 5
2020.09.17 (20:10)Chicago WS – Minnesota (20:10)4 : 3
2020.09.17 (22:10)LA Angels – Arizona (22:10)7 : 3
2020.09.17 (22:10)Seattle – San Francisco (22:10, Helyszín: San Francisco)4 : 6
  E-Sport Bts Pro Series Southeast Asia
2020.09.17 (06:00)Execration – Among US0 : 2
2020.09.17 (08:00)Fnatic – 0321 : 1
2020.09.17 (10:00)TNC Predator – 496 Gaming0 : 0
2020.09.17 (12:00)Neon Esports – Motivade.trust Gaming1 : 1
  E-Sport CSGO, Asia League
2020.09.17 (07:00)Tyloo – After Gaming2 : 0
2020.09.17 (10:00)Huatzai – Checkmate1 : 2
2020.09.17 (13:00)Tiger – Bren Esports2 : 1
  E-Sport CSGO, Svenska Elitserien
2020.09.17 (19:00)High Coast Esports – Flisk1 : 0
2020.09.17 (19:00)Sons of Lennart – Lilmix0 : 1
2020.09.17 (20:00)Fightclub – Valhalla Vikings1 : 0
2020.09.17 (20:00)Falkn – Vinkelparty0 : 1
  E-Sport CSGO,ESEAPremierDiv.NorAmerica
2020.09.17 (01:15)Eclipse – Mythic0 : 0
2020.09.17 (02:30)Incognito – Timbermen1 : 0
2020.09.17 (02:30)New England Whalers – Secret Club1 : 0
2020.09.17 (03:45)Imperium Gaming – Team10 : 1
2020.09.17 (03:45)Ex-Warriors International – Rebirth Esports0 : 0
2020.09.17 (03:45)Kinship – Ex-Polar Ace0 : 1
2020.09.17 (03:45)Rugratz – Rbg Esports1 : 0
  E-Sport CSGO,ESL Pro League
2020.09.17 (14:00)G2 Esports – X-Kom Ago1 : 2
2020.09.17 (17:30)Natus Vincere – Heroic2 : 1
2020.09.17 (22:30)Team Vitality – Complexity Gaming0 : 2
  E-Sport CSGO,ESL Pro League
2020.09.17 (21:00)Gen.g Esports – 100 Thieves2 : 0
  E-Sport CSGO,ESL
2020.09.17 (19:15)Touch The Crown – Planetkey Dynamics1 : 0
2020.09.17 (20:40)Planetkey Dynamics – Touch The Crown0 : 1
2020.09.17 (21:30)Divizon – Euronics Gaming0 : 0
2020.09.17 (22:30)Euronics Gaming – Divizon0 : 0
  E-Sport CSGO,Nine toFive
2020.09.17 (12:00)Gambit Youngsters – Godsent2 : 1
  E-Sport CSGOESEAPremierDiv.Europe
2020.09.17 (17:00)Alternate Attax – AVEZ0 : 1
2020.09.17 (17:00)Forze – SKADE1 : 0
2020.09.17 (17:00)Pact – Team Secret0 : 1
2020.09.17 (18:15)Pact – Forze0 : 1
2020.09.17 (18:15)Endpoint – Nexus Gaming0 : 1
2020.09.17 (19:30)FATE Esports – Singularity Esports0 : 0
2020.09.17 (20:45)Forze – FATE Esports0 : 1
  E-Sport Dota2, Bts Pro Series Americas
2020.09.17 (00:00)Thunder Predator – Quincy Crew0 : 2
2020.09.17 (02:00)Havan Liberty – Beastcoast1 : 1
2020.09.17 (22:00)Cr4Zy – Team Brasil2 : 0
  E-Sport Dota2, China Pro Cup
2020.09.17 (13:00)Invictus Gaming – Lbzs1 : 2
  E-Sport Dota2, Oceanic Esports League
2020.09.17 (10:00)Sincerely Fury – Bokebi0 : 2
2020.09.17 (12:00)Adio Chula – Nobkb0 : 2
  E-Sport Dota2,BtsProSeries
2020.09.17 (14:00)Team Unique – Team Empire2 : 0
2020.09.17 (16:00)Vikin.gg – Mudgolems0 : 0
2020.09.17 (18:00)5Men – Khan0 : 0
2020.09.17 (20:00)5Men – Hellraisers0 : 2
  E-Sport Esea Premier Division, Austral
2020.09.17 (12:05)Riot Gaming – Order0 : 1
2020.09.17 (12:05)Avant Gaming – Forbidden1 : 0
2020.09.17 (12:05)Aftermind – Rooster 21 : 0
2020.09.17 (12:05)Overt – Bantz1 : 0
2020.09.17 (13:05)Blessed Esports – Lakers1 : 0
2020.09.17 (14:05)Order – Overt1 : 0
2020.09.17 (14:05)Blessed Esports – Caught Off Guard0 : 1
  E-Sport OW, Overwatch Cont. S.
2020.09.17 (08:00)Ultra Prime Academy – Innocent Revolters3 : 0
  E-Sport OW,Overwatch ContendersS.Kr
2020.09.17 (08:00)World Game Star Phoenix – Talon Esports2 : 3
2020.09.17 (10:00)Oz Gaming – Team Diamond0 : 3
2020.09.17 (12:00)O2 Blast – Gen.G Esports3 : 1
2020.09.17 (14:00)Runaway – Team BM3 : 0
  E-Sport R6S, 6 French League
2020.09.17 (18:30)Bds Esport – Penta1 : 0
2020.09.17 (19:50)Tempra Esports – Team Vitality0 : 1
2020.09.17 (21:00)Maestria – Bekind1 : 0
  E-Sport R6S,NaLeague
2020.09.17 (00:00)Spacestation Gaming – Eunited2 : 0
2020.09.17 (03:00)Team Solomid – Disrupt Gaming2 : 0
  E-Sport SC2,DH Mast.Fall
2020.09.17 (16:00)Rogue – Probe2 : 0
2020.09.17 (16:45)Special – Clem2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Cseh bajnokság
2020.09.17 (17:30)Motor Ceske Budejovice – Mountfield HK1 : 5
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Fehérorosz bajnokság
2020.09.17 (18:00)Metallurg Zslobin – Sahtar Szoligorszk2 : 2
2020.09.17 (18:00)Nyeman Grodno – Mogiljev2 : 0
2020.09.17 (18:00)Gomel – Junoszt Minszk4 : 1
2020.09.17 (18:00)Dinamo Molodecsno – Lokomotív Orsa4 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Felkészülési mérkőzés
2020.09.17 (17:30)Nove Zamky – Slovan Bratislava0 : 2
2020.09.17 (18:00)Poprad – Zvolen2 : 1
2020.09.17 (19:00)Davos – Servette5 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong KHL
2020.09.17 (18:00)Barsz Kazany – Szalavat Julajev Ufa4 : 1
2020.09.17 (18:00)Red Star Kunlun – Avtomobil. Jekatyerinburg2 : 5
2020.09.17 (18:00)Torp. Nyizsnyij Novgorod – Szeversztal Cserepovec3 : 3
2020.09.17 (18:30)Szpartak Moszkva – SZKA Szentpétervár0 : 2
2020.09.17 (18:30)Vityaz Podolszk – Traktor Cseljabinszk1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Lett bajnokság
2020.09.17 (18:00)HS Riga – Olimp Riga2 : 5
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Liga Pro (3x10 perc)
2020.09.17 (00:05)Four Icebreakers – Moszkva Eshelon (3x10 perc)3 : 5
2020.09.17 (07:10)Belije Lidinyij – Kalinyinszkij Front (3x10 perc)3 : 4
2020.09.17 (08:20)Proletariji Hokkej – Kalinyinszkij Front (3x10 perc)1 : 6
2020.09.17 (09:30)Proletariji Hokkej – Belije Lidinyij (3x10 perc)4 : 2
2020.09.17 (10:40)Kalinyinszkij Front – Belije Lidinyij (3x10 perc)3 : 5
2020.09.17 (11:50)Kalinyinszkij Front – Proletariji Hokkej (3x10 perc)3 : 6
2020.09.17 (18:50)Six Trolls – Hammers (3x10 perc)2 : 2
2020.09.17 (19:50)Moszkva Eshelon – Four Icebreakers (3x10 perc)2 : 2
2020.09.17 (20:55)Four Icebreakers – Six Trolls (3x10 perc)2 : 3
2020.09.17 (21:55)Hammers – Moszkva Eshelon (3x10 perc)1 : 3
2020.09.17 (23:05)Moszkva Eshelon – Six Trolls (3x10 perc)3 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong MHL
2020.09.17 (12:00)Atlant Moszkva – Dinamo Riga 20 : 3
2020.09.17 (12:00)SZKA-Varjagi – Almaz Cserepovec3 : 5
2020.09.17 (14:00)Sztalnyije Liszi Magnyit. – Belije Medvegyi Cseljab.5 : 1
2020.09.17 (15:30)Avtomob. Jekatyerinburg 2 – Kuznyeckije Medvegyi2 : 1
2020.09.17 (17:30)Dinamo Szentpétervár 2 – Lokomotív Jaroszlavl 25 : 6
2020.09.17 (18:00)SZKA-1946 – Krasznaja Armija3 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong VHL
2020.09.17 (13:00)Ermak Angarszk – Tambov4 : 2
  Kerékpár Tour de France - 18. szakasz
2020.09.17 (12:05)J. Alaphilippe – M. Hirschi0 : 1
2020.09.17 (12:05)P. Roglic – T. Pogacar1 : 0
2020.09.17 (12:05)M.A. Lopez Moreno – E. Mas Nicolau0 : 1
2020.09.17 (12:05)R. Porte – M. Landa Meana1 : 0
2020.09.17 (12:05)A. Valverde – T. Dumoulin0 : 1
2020.09.17 (12:05)H. Carthy – D.F. Martinez0 : 1
2020.09.17 (12:05)A. Yates – R. Uran1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Lengyel bajnokság
2020.09.17 (17:35)Legia Varsó – Bydgoszcz98 : 81
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Szlovén Szuper Kupa
2020.09.17 (20:00)Krka Novo Mesto – Olimpija Ljubljana67 : 78
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Uruguayi Metro Liga
2020.09.17 (00:15)IA Larre Borges – Stockolmo85 : 73
2020.09.17 (02:30)Urupan de Pando – Lagomar63 : 57
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda e-NBA,Cyber Eastern Conference
2020.09.17 (14:30)Chicago (Zo0M) – Indiana (Hurricane)77 : 52
2020.09.17 (14:30)Cleveland (Zod) – Miami (Tranquil)52 : 44
2020.09.17 (15:06)Cleveland (Zod) – Indiana (Hurricane)55 : 53
2020.09.17 (15:06)Miami (Tranquil) – Chicago (Zo0M)43 : 50
2020.09.17 (16:18)Indiana (Hurricane) – Chicago (Zo0M)59 : 72
2020.09.17 (16:18)Miami (Tranquil) – Cleveland (Zod)61 : 54
2020.09.17 (16:54)Chicago (Zo0M) – Miami (Tranquil)48 : 59
2020.09.17 (16:54)Indiana (Hurricane) – Cleveland (Zod)40 : 66
2020.09.17 (17:30)Cleveland (Zod) – Chicago (Zo0M)51 : 68
2020.09.17 (17:30)Indiana (Hurricane) – Miami (Tranquil)46 : 69
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda e-NBA,Cyber Western Conference
2020.09.17 (11:36)Utah (Siegfried) – Oklahoma City (Aphex)52 : 66
2020.09.17 (11:36)Sacramento (Highlander) – San Antonio Spurs (Mvp)59 : 69
2020.09.17 (12:12)Sacramento (Highlander) – Oklahoma City (Aphex)70 : 74
2020.09.17 (12:12)San Antonio Spurs (Mvp) – Utah (Siegfried)79 : 72
2020.09.17 (12:48)Sacramento (Highlander) – Utah (Siegfried)58 : 72
2020.09.17 (12:48)Oklahoma City (Aphex) – San Antonio Spurs (Mvp)65 : 80
2020.09.17 (13:24)San Antonio Spurs (Mvp) – Sacramento (Highlander)76 : 68
2020.09.17 (13:24)Oklahoma City (Aphex) – Utah (Siegfried)63 : 69
2020.09.17 (14:00)Oklahoma City (Aphex) – Sacramento (Highlander)57 : 36
2020.09.17 (14:00)Utah (Siegfried) – San Antonio Spurs (Mvp)64 : 62
  Krikett T20 Blast, Északi csoport
2020.09.17 (19:00)Nottinghamshire – Derbyshire1 : 0
2020.09.17 (19:35)Lancashire – Yorkshire1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda BL, A csoport
2020.09.17 (20:45)Porto – Elverum28 : 30
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda BL, B csoport
2020.09.17 (18:45)Motor Zaporozsje – Barcelona25 : 30
2020.09.17 (18:45)PPD Zágráb – Kiel21 : 31
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Dán bajnokság
2020.09.17 (19:00)Holstebro – Skanderborg34 : 27
2020.09.17 (20:00)Aarhus – Bjerringbro-Silkeborg27 : 32
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Izlandi bajnokság
2020.09.17 (21:00)Thor Akureyri – FH19 : 24
2020.09.17 (21:30)Grotta – Stjarnan25 : 25
2020.09.17 (21:30)Fram – Afturelding27 : 27
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Norvég 2.
2020.09.17 (18:00)Stavanger IF – Charlottenlund SK25 : 27
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Norvég 2., női
2020.09.17 (18:30)Fjellhammer – Reistad25 : 19
2020.09.17 (19:00)Grane Arendal – Gjerpen25 : 22
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Orosz bajnokság
2020.09.17 (18:00)Dinamo-Viktor Sztavropol – Csehovszkije Medvegyi25 : 29
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Román bajnokság
2020.09.17 (09:15)Fagaras – Potaissa Turda29 : 36
2020.09.17 (10:15)Calarasi – CSM Botosani35 : 28
2020.09.17 (12:00)Dinamo Bukarest – Suceava40 : 30
2020.09.17 (13:00)Dobrogea Constanta – Resita29 : 21
2020.09.17 (14:40)Politehnica Timisoara – Buzau22 : 28
2020.09.17 (16:00)CSM Bukarest – Focsani27 : 20
2020.09.17 (17:25)Steaua Bukarest – Vaslui31 : 29
2020.09.17 (18:45)Baia Mare – Bacau32 : 27
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Svájci bajnokság
2020.09.17 (19:45)Bern – Suhr Aarau18 : 17
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Svéd bajnokság
2020.09.17 (20:00)Sävehof – Ystad IF28 : 28
Tippmix eredmények, tegnapi kézilabda   Kézilabda Svéd bajnokság, női
2020.09.17 (18:00)Sävehof – Heid32 : 11
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Liga Pro
2020.09.17 (08:30)Kab Kabush – CFC Catalonia FC3 : 1
2020.09.17 (08:55)PSG Shemyakin Onze – PWR Pele Warriors2 : 1
2020.09.17 (09:20)Kab Kabush – Tes Tundra4 : 2
2020.09.17 (09:45)CFC Catalonia FC – PWR Pele Warriors2 : 0
2020.09.17 (10:10)Tes Tundra – PSG Shemyakin Onze3 : 3
2020.09.17 (10:35)PWR Pele Warriors – Kab Kabush0 : 5
2020.09.17 (11:00)Tes Tundra – CFC Catalonia FC0 : 3
2020.09.17 (11:25)PSG Shemyakin Onze – Kab Kabush2 : 2
2020.09.17 (12:15)PWR Pele Warriors – Tes Tundra1 : 1
2020.09.17 (15:30)VEG Vega Squadron – FRZ Forze2 : 2
2020.09.17 (15:55)EZ1 EZ1D 11 – NFC Nyancat FC0 : 1
2020.09.17 (16:20)VEG Vega Squadron – Dag Dages CF3 : 1
2020.09.17 (16:45)FRZ Forze – NFC Nyancat FC0 : 1
2020.09.17 (17:10)Dag Dages CF – EZ1 EZ1D 111 : 1
2020.09.17 (17:35)NFC Nyancat FC – VEG Vega Squadron2 : 3
2020.09.17 (18:00)Dag Dages CF – FRZ Forze3 : 2
2020.09.17 (18:25)EZ1 EZ1D 11 – VEG Vega Squadron1 : 0
2020.09.17 (18:50)FRZ Forze – EZ1 EZ1D 113 : 2
2020.09.17 (19:15)NFC Nyancat FC – Dag Dages CF1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA,EsportBatt
2020.09.17 (08:06)Barcelona (Skromnuy) – Valencia (Hotshot)0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA,EsportBattle
2020.09.17 (10:04)Bayern München (Vrico) – Leverkusen (Skromnuy)1 : 2
2020.09.17 (10:16)RB Leipzig (Nikkitta) – Bayern München (Vrico)4 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA,EsportsBattle
2020.09.17 (09:10)Italy (Slezaintima) – England (Inquisitor)0 : 0
2020.09.17 (09:10)Netherlands (White_Boy192 – Brazil (Rus_1995_Lan)1 : 2
2020.09.17 (09:22)England (Inquisitor) – Netherlands (White_Boy1927)0 : 0
2020.09.17 (09:22)Brazil (Rus_1995_Lan) – France (Orlovsky1)1 : 1
2020.09.17 (09:34)Netherlands (White_Boy192 – Italy (Slezaintima)2 : 3
2020.09.17 (09:34)France (Orlovsky1) – England (Inquisitor)0 : 0
2020.09.17 (09:46)Italy (Slezaintima) – France (Orlovsky1)0 : 0
2020.09.17 (09:46)England (Inquisitor) – Brazil (Rus_1995_Lan)3 : 1
2020.09.17 (09:58)Brazil (Rus_1995_Lan) – Italy (Slezaintima)0 : 1
2020.09.17 (09:58)France (Orlovsky1) – Netherlands (White_Boy1927)3 : 0
2020.09.17 (14:22)Netherlands (Taka) – Italy (Genad)1 : 3
2020.09.17 (14:22)England (Sane4Ek8) – France (Upcake22)0 : 0
2020.09.17 (14:34)Italy (Genad) – Brazil (Olle)1 : 1
2020.09.17 (14:34)France (Upcake22) – Netherlands (Taka)1 : 1
2020.09.17 (14:46)Brazil (Olle) – France (Upcake22)3 : 1
2020.09.17 (14:46)Netherlands (Taka) – England (Sane4Ek8)1 : 2
2020.09.17 (14:58)England (Sane4Ek8) – Brazil (Olle)0 : 1
2020.09.17 (14:58)France (Upcake22) – Italy (Genad)0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Ázsiai BL, A csoport
2020.09.17 (17:00)Al-Shorta – Al-Ahli (KSA)2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Ázsiai BL, B csoport
2020.09.17 (17:00)Shahr Khodro Mashhad – Shabab Al-Ahli (UAE)0 : 1
2020.09.17 (20:00)Pakhtakor – Al-Hilal (KSA)0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Észt 2.
2020.09.17 (16:30)Nomme Utd. – Tammeka Tartu 21 : 2
2020.09.17 (18:00)Parnu Vaprus – Kohtla-Jarve1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Üzbég bajnokság
2020.09.17 (14:00)Surkhon Termez – Qizilqum Zarafshon0 : 0
2020.09.17 (16:00)AGMK Olmaliq – Sogdiana1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi rögbi   Rögbi Angol Szuper Liga
2020.09.17 (16:00)Wakefield – Huddersfield6 : 29
Tippmix eredmények, tegnapi rögbi   Rögbi NRL
2020.09.17 (11:50)South Sydney Rabbitohs – Canterbury Bulldogs16 : 26
Tippmix eredmények, tegnapi röplabda   Röplabda Lengyel bajnokság, női
2020.09.17 (17:30)Budowlani Lodz – Swiecie1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi röplabda   Röplabda Orosz Pro Liga
2020.09.17 (10:20)Enerdzhi-Pro – Berkut-Pro2 : 3
2020.09.17 (11:50)Alliance-Pro – Empire-Pro3 : 1
2020.09.17 (14:20)Payp-Pro – Titans-Pro1 : 3
2020.09.17 (16:00)Plamya-Pro – Vityaz-Pro1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi röplabda   Röplabda Török bajnokság
2020.09.17 (12:00)Arhavi Bld. Spor – Istanbul BBSK0 : 3
2020.09.17 (14:00)Galatasaray – Haliliye Bld.3 : 0
2020.09.17 (15:00)Altekma Izmir – Fenerbahce2 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi snooker   Snooker Championship League
2020.09.17 (12:00)D.B. Gilbert – Aar. Hill3 : 1
2020.09.17 (12:00)L. Highfield – Nig. Bond2 : 2
2020.09.17 (12:30)Zhao Xintong – Oli. Brown3 : 0
2020.09.17 (12:30)Lu Ning – Xu Si2 : 2
2020.09.17 (13:00)Lu Ning – Aar. Hill3 : 1
2020.09.17 (13:00)Zhao Xintong – Nig. Bond3 : 1
2020.09.17 (17:00)L. Highfield – Oli. Brown2 : 2
2020.09.17 (17:00)D.B. Gilbert – Xu Si2 : 2
2020.09.17 (17:30)Xu Si – Aar. Hill1 : 3
2020.09.17 (17:30)Zhao Xintong – L. Highfield0 : 3
2020.09.17 (18:00)D.B. Gilbert – Lu Ning2 : 2
2020.09.17 (18:00)Nig. Bond – Oli. Brown2 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi squash   Squash Manchester Open
2020.09.17 (12:45)Mar. Elshorbagy – B. Aubert3 : 0
2020.09.17 (12:45)Pat. Rooney – A. Waller1 : 3
2020.09.17 (15:15)K.A. Gawad – L. Serme3 : 2
2020.09.17 (15:15)V. Crouin – Dec. James2 : 3
2020.09.17 (17:45)G. Marche – Y. Soliman3 : 0
2020.09.17 (17:45)Nat. Lake – A. Farag0 : 3
2020.09.17 (20:15)M. Castagnet – S. Rösner0 : 3
2020.09.17 (20:15)O. Mosaad – Nic. Müller1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi squash   Squash Manchester Open, női
2020.09.17 (12:00)H. Mendez – T. Gilis1 : 3
2020.09.17 (12:00)Ali. Waters – J. Courtice3 : 1
2020.09.17 (14:30)Z. Mickawy – Tes. Evans2 : 3
2020.09.17 (14:30)A. Sobhy – E. Soini3 : 0
2020.09.17 (17:00)Don. Lobban – R. Chadwick3 : 0
2020.09.17 (17:00)J. Hutton – N. El Tayeb0 : 3
2020.09.17 (19:30)H. Naughton – Mil. Tomlinson3 : 2
2020.09.17 (19:30)S-J. Perry – L. Aitken3 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi strandröplabda   Strandröplabda Brazil bajnokság, női
2020.09.17 (17:00)Izabel / Teresa – Ana Luiza / Victoria1 : 2
2020.09.17 (17:00)Pity / Thais – Barbara / Flavia Moura1 : 2
2020.09.17 (18:00)Diana / Rafaela – Rita / Danni Neves0 : 2
2020.09.17 (18:00)Mylena / Verena – Talita / Rosimeire Lima1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Argyasudvarhely, férfi egyes
2020.09.17 (09:00)S. Palosi – Bog. Pavel0 : 2
2020.09.17 (09:00)D. Dima – V. Sachko0 : 2
2020.09.17 (09:00)A. Marti Pujolras – A. Cornut-Chauvinc2 : 1
2020.09.17 (11:00)F. Agamenone – M. Damm2 : 0
2020.09.17 (11:00)T. Skatov – N. Frunza0 : 2
2020.09.17 (12:30)M. Houkes – P. Toledo Bague0 : 2
2020.09.17 (13:00)C. Lopez Montagud – T. Lipovsek Puches2 : 0
2020.09.17 (13:05)D. Ajdukovic – G. Donev2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Cagnes-sur-mer, női egyes
2020.09.17 (10:00)D. Seguel – V. Tomova1 : 2
2020.09.17 (10:30)E. Gorgodze – I.M. Bara1 : 2
2020.09.17 (13:15)V. Golubic – K. Zavatska2 : 0
2020.09.17 (13:20)S. Sorribes Tormo – V. Lepchenko2 : 0
2020.09.17 (15:05)D. Gavrilova – C. Burel2 : 1
2020.09.17 (15:15)M. Bolkvadze – V. Gracheva0 : 2
2020.09.17 (17:00)O. Dodin – F. di Lorenzo2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Frydek Mistek, női egyes
2020.09.17 (10:00)G. Talaba – P. Leykina2 : 0
2020.09.17 (10:00)K. Volynets – Qinwen Zheng0 : 2
2020.09.17 (10:00)K. Lavickova – J. Markova1 : 2
2020.09.17 (11:05)C. Burger – J. Maleckova2 : 0
2020.09.17 (11:25)N. Potocnik – G. Min2 : 0
2020.09.17 (11:35)B. Krejcikova – N. Tomanova2 : 0
2020.09.17 (12:10)Kyo. Okamura – R.G. Serban0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Grado, női egyes
2020.09.17 (09:00)P. Lovric – J. Grabher0 : 2
2020.09.17 (09:00)D. Jakupovic – M. Marfutina2 : 1
2020.09.17 (10:30)B. Turati – Bondár A.1 : 2
2020.09.17 (12:00)A. Cadantu – M. Zanevska2 : 0
2020.09.17 (13:20)L. Pigato – M. Bondarenko2 : 1
2020.09.17 (14:00)Y. In-Albon – L. Salden0 : 2
2020.09.17 (16:40)M. Paoletti – S. Herrmann0 : 2
2020.09.17 (18:10)M. Helgo – S. Rubini1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Jászvásár, férfi egyes
2020.09.17 (10:00)C. Taberner – K. Zuk2 : 1
2020.09.17 (10:00)A. Menendez-Maceiras – A. Rinderknech2 : 1
2020.09.17 (12:50)F. Cerundolo – F. Meligeni Rodrigues A.1 : 2
2020.09.17 (13:35)P. Andujar – M. Jaziri2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Jászvásár, férfi páros
2020.09.17 (11:00)Matos R / Magalhaes Hueb – Martinez L D/Reyes-Varela2 : 0
2020.09.17 (12:55)Bambridge L / Mclachlan B – Lawson A / Reese H0 : 2
2020.09.17 (15:25)Huey T / Lammons N – Couacaud E / Romboli F2 : 0
2020.09.17 (15:55)Cornea V V / Jecan M-A – Galloway R / Hach Verdugo0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Klosters, férfi egyes
2020.09.17 (10:00)F. Arnaboldi – Jes. de Jong0 : 2
2020.09.17 (10:00)S. Ehrat – R. Bertola0 : 2
2020.09.17 (11:40)C. Ugo Carabelli – D.S. Stricker0 : 2
2020.09.17 (12:00)Jak. Paul – J. Sels0 : 2
2020.09.17 (12:25)L. Staeheli – H.V.N. Rune1 : 2
2020.09.17 (12:45)C. Denolly – G. Fonio2 : 1
2020.09.17 (13:55)G. Lama – A. Ritschard2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Melilla, női egyes
2020.09.17 (11:00)L. Romero Gormaz – A. Fita Boluda2 : 1
2020.09.17 (11:00)Y. Cavalle-Reimers – M.E. Reasco Gonzalez2 : 0
2020.09.17 (11:00)M.L. Kaul – M. Boix Molla2 : 0
2020.09.17 (12:40)V. Jimenez Kasintseva – A. Siskova2 : 0
2020.09.17 (12:50)A. Charaeva – V. van de Peer2 : 0
2020.09.17 (13:50)M. Mutavdzic – A. Mareen2 : 1
2020.09.17 (14:40)L. Pigossi – E. Perez-Somarriba2 : 0
2020.09.17 (15:00)D. Krasnova – L. Cortez Llorca0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Monasztir, férfi egyes
2020.09.17 (11:30)B. Henning – M.F. Descotte2 : 1
2020.09.17 (11:50)A. Ouakaa – D. Pichler0 : 2
2020.09.17 (12:30)A. Thanos – Alex. Shevchenko0 : 2
2020.09.17 (14:15)G. Petit – P. Tsitsipas2 : 0
2020.09.17 (14:25)J. Thirouin – C. Bittoun Kouzmine0 : 2
2020.09.17 (15:10)Stu. Parker – S. Carr0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Monasztir, női egyes
2020.09.17 (10:00)C. Vernet – T. Dejnozkova0 : 2
2020.09.17 (10:00)C. Catini – A. Kubareva0 : 2
2020.09.17 (10:00)L. Sun – P. Gubina2 : 0
2020.09.17 (10:00)D. Semenistaja – Y. Hatouka1 : 2
2020.09.17 (10:00)S. Talbi – D. Tran2 : 0
2020.09.17 (10:00)I. Ibbou – L. Tran0 : 2
2020.09.17 (12:25)L.E. Haseth – C. Bechri0 : 2
2020.09.17 (13:25)Z. Howard – A. Michalitsch2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Plaisir, férfi egyes
2020.09.17 (10:30)T. Droguet – Roy Smith0 : 2
2020.09.17 (10:30)M. Geerts – Tob. Simon2 : 0
2020.09.17 (12:10)V. Royer – G. Clezar1 : 2
2020.09.17 (12:50)I. Sijsling – L. Poullain2 : 1
2020.09.17 (15:15)Y. Mertens – Ped. Sakamoto2 : 0
2020.09.17 (15:40)D. Cukierman – B. Crepatte2 : 0
2020.09.17 (16:45)G. Loffhagen – J.S. Tatlot1 : 2
2020.09.17 (17:30)C. Heyman – L. Dussin1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Prága, férfi egyes
2020.09.17 (10:00)P. Cachin – V. Kopriva2 : 0
2020.09.17 (10:00)J. Okala – L. Miedler0 : 2
2020.09.17 (11:00)T. van Rijthoven – S. Baez0 : 2
2020.09.17 (11:30)T.A. Kodat – J. Lehecka1 : 2
2020.09.17 (12:35)J. Forejtek – R. Brancaccio2 : 0
2020.09.17 (14:00)M. Zekic – U. Ignatik2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Róma, férfi egyes
2020.09.17 (11:00)D.S. Schwartzman – J. Millman2 : 0
2020.09.17 (11:00)P. Martinez Portero – D. Shapovalov0 : 2
2020.09.17 (14:05)M. Raonic – D. Lajovic1 : 2
2020.09.17 (15:50)F. Fognini – U. Humbert0 : 2
2020.09.17 (16:55)H. Hurkacz – A. Rublev2 : 1
2020.09.17 (19:15)C. Ruud – L. Sonego2 : 0
2020.09.17 (20:30)L. Musetti – K. Nishikori2 : 0
2020.09.17 (20:40)D. Köpfer – G. Monfils2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Róma, férfi páros
2020.09.17 (11:00)Chardy J / Martin F – Koolhof W / Mektic N2 : 1
2020.09.17 (12:00)Kontinen H / Struff J-L – Peers J / Venus M1 : 2
2020.09.17 (12:55)Pavic M / Soares B – Gille S / Vliegen J2 : 0
2020.09.17 (13:55)Mahut N / Paire B – Melzer J / Roger-Vasselin0 : 2
2020.09.17 (14:25)Gonzalez M / Schwartzman – Purcell M / Saville L1 : 2
2020.09.17 (15:25)Cabal J S / Farah R – Bopanna R / Shapovalov D1 : 2
2020.09.17 (17:15)Auger-Aliassime / Raonic – Granollers M / Zeballos H1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Róma, női egyes
2020.09.17 (11:00)D. Kasatkina – K. Siniakova2 : 0
2020.09.17 (11:00)A. Kontaveit – S. Kuznetsova1 : 2
2020.09.17 (12:45)A. Rus – M. Vondrousova0 : 2
2020.09.17 (13:00)G. Muguruza Blanco – C. Gauff2 : 1
2020.09.17 (13:35)Y. Putintseva – P. Martic2 : 1
2020.09.17 (17:05)I-C. Begu – J. Konta0 : 2
2020.09.17 (18:45)K. Bertens – P. Hercog0 : 2
2020.09.17 (19:15)S. Kenin – V. Azarenka0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Róma, női páros
2020.09.17 (11:00)Dabrowski G / Ostapenko J – Hradecka L / Klepac A0 : 2
2020.09.17 (12:00)Muhammad A / Rodionova A – Babos T / Zhang S2 : 1
2020.09.17 (12:35)Aoyama S / Shibahara E – Halep S / Niculescu M2 : 0
2020.09.17 (13:50)Hsieh S / Strycova B – Hibino N / Ninomiya M2 : 0
2020.09.17 (14:55)Linette M / Pera B – Melichar N / Schuurs D2 : 0
2020.09.17 (15:00)Gatto-Monticone G / Paoli – Kudermetova V / Siniakova K0 : 2
2020.09.17 (16:05)Carter H / Stefani L – Gauff C / Mchale C2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Santarem, női egyes
2020.09.17 (10:30)J. Cabaj Awad – M. Kubka0 : 2
2020.09.17 (10:30)E. Shalimova – O. Babel1 : 2
2020.09.17 (10:30)M. Kempen – A. Rushiti2 : 0
2020.09.17 (13:30)J. Belgraver – J. Mikulskyte1 : 2
2020.09.17 (14:30)V. Strakhova – I. Gamarra Martins1 : 2
2020.09.17 (14:40)B. Gatica – R. Vicens Mas2 : 1
2020.09.17 (17:20)A. Kulikova – B. Haddad Maia0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Sintra, férfi egyes
2020.09.17 (12:00)N. Alvarez Varona – J. Monteiro2 : 1
2020.09.17 (14:00)G. Onclin – L. Catarina2 : 0
2020.09.17 (14:00)R. Peniston – P. Vives Marcos2 : 0
2020.09.17 (14:00)S. Fanselow – B. Winter Lopez2 : 0
2020.09.17 (14:00)C. Gimeno Valero – T. Cacao2 : 0
2020.09.17 (14:00)A. Bovy – E. Nava0 : 2
2020.09.17 (15:55)N. Borges – L. Telles2 : 1
2020.09.17 (16:10)E. Esteve Lobato – Gas. Elias0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz US Pro Series, férfi egyes
2020.09.17 (14:00)B. Arias – A. El Mihdawy0 : 2
2020.09.17 (14:00)G. Lomakin – T. Mercier1 : 2
2020.09.17 (16:15)B. Arias – T. Mercier2 : 0
2020.09.17 (16:45)G. Lomakin – Evan King0 : 2
2020.09.17 (18:20)A. Adamson – Josh. Ortlip0 : 2
2020.09.17 (19:50)N. Chappell – Luis Humberto Lopez1 : 2
2020.09.17 (22:25)E. Hadigian – F. Corwin1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz UTR Pro Series France,férfi e.
2020.09.17 (10:15)J. Marie – M. Chazal2 : 0
2020.09.17 (11:35)Tho. Laurent – A. Escoffier0 : 2
2020.09.17 (12:55)J. Marie – Tho. Laurent0 : 2
2020.09.17 (14:05)A. Escoffier – M. Chazal2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz UTRPro Series France,női egyes
2020.09.17 (09:00)U. Eikeri – G. Poznikhirenko2 : 0
2020.09.17 (10:15)O. Oliynykova – D. Astakhova2 : 1
2020.09.17 (12:50)E. Makarova – D. Astakhova0 : 2
2020.09.17 (14:15)Car. Romeo – O. Oliynykova0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Zágráb, női egyes
2020.09.17 (14:00)V. Grammatikopoulou – A.A. Rosca1 : 2
2020.09.17 (14:15)S. Njiric – D. Radanovic0 : 2
2020.09.17 (14:30)A. Konjuh – L. Boskovic2 : 0
2020.09.17 (15:30)T. Lukas – M. Björklund0 : 2
2020.09.17 (16:15)A. Hesse – A. Vecic2 : 1
2020.09.17 (16:15)T. Mrdeza – A.S. Sanchez2 : 0
2020.09.17 (16:20)Fra. Jones – L. Gjorcheska2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tollaslabda   Tollaslabda Örmény Infinity Kupa
2020.09.17 (12:40)S. Isahakyan – G. Isahakyan0 : 2
2020.09.17 (12:50)S. Isahakyan – G. Hunanyan2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tollaslabda   Tollaslabda Örmény Infinity Kupa,ffi páros
2020.09.17 (14:10)Nazaretyan E / Khachatrya – Isahakyan G / Isahakyan S2 : 0
2020.09.17 (15:00)Isahakyan G / Isahakyan S – Poghosyan R / Poghosyan H0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tollaslabda   Tollaslabda ÖrményInfinityKupa,vegy.páros
2020.09.17 (08:40)Nazaretyan E / Babajanyan – Isahakyan G / Nikoyan M2 : 1
2020.09.17 (09:30)Nazaretyan E / Babajanyan – Poghosyan R / Dzavaryan H2 : 0
2020.09.17 (11:10)Isahakyan G / Nikoyan M – Poghosyan R / Dzavaryan H2 : 0

Az eredmények csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos eredmények a Szerencsejáték Zrt honlapján, a tippmix.hu weboldalon találhatók.

Nemcsak a tegnapi, hanem a friss eredmények (is) érdekelnek? Van egy összeállításunk a mai friss és élő foci eredmények tekintetében is »

Tetszett az írásunk? Oszd meg másokkal is!

Ha értesülni szeretnél az oldalunkon megjelenő hírekről, akkor kedveld, és kövesd Facebook vagy Twitter oldalunkat!