van az a pénz ...
... ami visszatalál





itt vagy most:     »

Tegnapi Tippmix eredmények

Lemaradtál? Mik voltak a Tippmix eredmények tegnap?

Íme, a tegnapi (2020.08.13 ) Tippmix események eredményei:

Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Ausztrál bajnokság
2020.08.13 (11:30)Newcastle Jets – Wellington Phoenix3 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás BL
2020.08.13 (21:00)RB Leipzig – Atl. Madrid2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Bahreini bajnokság
2020.08.13 (18:00)East Riffa – Al-Shabbab (BHR)0 : 1
2020.08.13 (18:00)Al-Hala Muharraq – Manama Club0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil Paraense, rájátszás
2020.08.13 (01:00)Paragominas – Paysandu3 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Brazil bajnokság
2020.08.13 (00:15)Atlético MG – Corinthians SP3 : 2
2020.08.13 (00:15)Athlético PR – Goiás2 : 1
2020.08.13 (00:15)Bragantino – Botafogo RJ1 : 1
2020.08.13 (01:30)Bahia BA – Coritiba1 : 0
2020.08.13 (01:30)Atlético GO – Flamengo RJ3 : 0
2020.08.13 (02:30)Ceara – Gremio RS1 : 1
2020.08.13 (02:30)Fluminense RJ – Palmeiras SP1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Egyiptomi bajnokság
2020.08.13 (16:00)Aswan – FC Masr1 : 1
2020.08.13 (18:30)Smouha – Al-Mokawloon Arab1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás FIFA,EsportsBattle
2020.08.13 (07:12)Liverpool FC (Slezaintima – Manchester United FC (Orlovsky1)1 : 0
2020.08.13 (07:12)Arsenal FC (Nikkitta) – Tottenham Hotspur FC (D1psen)2 : 0
2020.08.13 (07:24)Manchester United FC (Orl – Manchester City FC (Dangerdim77)3 : 1
2020.08.13 (07:24)Tottenham Hotspur FC (D1p – Liverpool FC (Slezaintima)1 : 1
2020.08.13 (07:36)Liverpool FC (Slezaintima – Arsenal FC (Nikkitta)0 : 0
2020.08.13 (07:36)Manchester City FC (Dange – Tottenham Hotspur FC (D1psen)3 : 1
2020.08.13 (07:48)Tottenham Hotspur FC (D1p – Manchester United FC (Orlovsky1)2 : 2
2020.08.13 (07:48)Arsenal FC (Nikkitta) – Manchester City FC (Dangerdim77)1 : 1
2020.08.13 (08:00)Arsenal FC (Nikkitta) – Manchester United FC (Orlovsky1)1 : 1
2020.08.13 (08:00)Liverpool FC (Slezaintima – Manchester City FC (Dangerdim77)2 : 1
2020.08.13 (08:12)Tottenham Hotspur FC (D1p – Arsenal FC (Nikkitta)0 : 1
2020.08.13 (08:12)Manchester United FC (Orl – Liverpool FC (Slezaintima)1 : 1
2020.08.13 (08:24)Manchester City FC (Dange – Manchester United FC (Orlovsky1)3 : 1
2020.08.13 (08:24)Liverpool FC (Slezaintima – Tottenham Hotspur FC (D1psen)2 : 0
2020.08.13 (08:36)Arsenal FC (Nikkitta) – Liverpool FC (Slezaintima)0 : 1
2020.08.13 (08:36)Tottenham Hotspur FC (D1p – Manchester City FC (Dangerdim77)1 : 1
2020.08.13 (08:48)Manchester United FC (Orl – Tottenham Hotspur FC (D1psen)2 : 1
2020.08.13 (08:48)Manchester City FC (Dange – Arsenal FC (Nikkitta)0 : 1
2020.08.13 (12:00)Arsenal (Pablik) – Tottenham (Dm1trena)2 : 1
2020.08.13 (12:12)Liverpool (Olle) – Arsenal (Pablik)0 : 1
2020.08.13 (13:00)Tottenham (Dm1trena) – Arsenal (Pablik)1 : 0
2020.08.13 (13:12)Arsenal (Pablik) – Liverpool (Olle)0 : 3
2020.08.13 (13:36)Tottenham (Dm1trena) – Liverpool (Olle)1 : 2
2020.08.13 (21:40)Manchester City (Chellove – Manchester Utd.(Fearggwp)2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Felkészülési mérkőzés, női
2020.08.13 (16:15)Montpellier – Juventus1 : 2
2020.08.13 (18:45)Lyon – PSV4 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Finn 3., A csoport
2020.08.13 (17:30)Kultsu – Lahden Reipas2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Finn 3., C csoport
2020.08.13 (17:30)Vaajakoski – JIPPO1 : 2
2020.08.13 (17:30)Kiisto – VIFK0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Holland Comeback Tournament
2020.08.13 (18:45)Ajax – Utrecht5 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Horvát 2.
2020.08.13 (17:30)Dinamo Zágráb 2 – Bijelo Brdo3 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Izraeli Szuper Kupa
2020.08.13 (19:30)Maccabi TA – Hapoel Beer Sheva2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Katari bajnokság
2020.08.13 (15:00)Al-Sailiya – Al-Arabi (QAT)1 : 0
2020.08.13 (18:30)Al-Ahli (QAT) – Al-Wakrah0 : 1
2020.08.13 (18:30)Qatar SC – Al-Sadd0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Lengyel Kupa
2020.08.13 (16:00)Swit Nowy Dwor – Zaglebie Lubin1 : 3
2020.08.13 (16:00)Sleza Wroclaw – Wigry Suwalki2 : 1
2020.08.13 (20:30)Gornik Zabrze – Jagiellonia Bialystok3 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás MLS
2020.08.13 (02:30)Dallas – Nashville0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Mexikói bajnokság
2020.08.13 (00:00)Queretaro – Cruz Azul1 : 0
2020.08.13 (02:00)Juarez – Chivas Guadalajara0 : 2
2020.08.13 (04:00)UNAM Pumas – Monterrey1 : 1
2020.08.13 (04:06)Tijuana – Atl. San Luis0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Nicaraguai bajnokság
2020.08.13 (01:00)Walter Ferretti – Municipal Jalapa0 : 0
2020.08.13 (03:00)Real Esteli – Real Madriz2 : 0
2020.08.13 (04:00)Managua FC – Chinandega1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Paraguayi bajnokság
2020.08.13 (17:30)12 de Octubre Itaugua – Sp. San Lorenzo0 : 0
2020.08.13 (22:00)Cerro Porteno – Guarani Asuncion1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Spanyol 2., ráj. a feljutásért
2020.08.13 (19:30)Girona – Almería1 : 0
2020.08.13 (22:00)Elche – Zaragoza0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Svájci bajnokság, női
2020.08.13 (20:15)St. Gallen – Grasshoppers2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Svéd 2.
2020.08.13 (19:00)Umea FC – Örgryte2 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Svéd bajnokság
2020.08.13 (19:00)Kalmar – Göteborg1 : 1
2020.08.13 (19:00)Elfsborg – Falkenberg4 : 2
2020.08.13 (19:00)AIK Stockholm – Östersund0 : 1
2020.08.13 (19:00)Sirius – Helsingborg3 : 1
2020.08.13 (19:00)Norrköping – Hammarby1 : 2
2020.08.13 (19:30)Varberg – Häcken1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Szlovén bajnokság
2020.08.13 (17:00)Tabor Sezana – Koper0 : 0
2020.08.13 (19:00)Olimpija Ljubljana – ND Gorica0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás USL Championship
2020.08.13 (01:00)Charlotte Independence – Birmingham Legion1 : 1
2020.08.13 (01:00)New York RB 2 – Loudoun Utd.1 : 2
2020.08.13 (01:30)Atlanta Utd. 2 – Tampa Bay0 : 2
2020.08.13 (02:00)Tulsa – FC San Antonio0 : 0
2020.08.13 (04:00)San Diego Loyal – Orange County SC0 : 2
2020.08.13 (04:30)Reno – Sacramento0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Ukrán 2.
2020.08.13 (16:30)Girnyik-Sport – Prykarpattya Ivano-Frank.2 : 4
2020.08.13 (16:30)Metaliszt 1925 – Kremin Kremincsuk4 : 2
2020.08.13 (16:30)Minaj – Volyn Lutszk1 : 0
2020.08.13 (16:30)Metalurg Zaporizzsja – Csernomorec Odessza1 : 4
2020.08.13 (16:30)Agrobiznesz Volocsiszk – Obolon Kijev2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Uruguayi 2.
2020.08.13 (17:00)Central Espanol – Cerrito Montevideo0 : 1
2020.08.13 (19:30)Atenas de San Carlos – Tacuarembo1 : 0
2020.08.13 (22:15)Villa Teresa – Juventud de Las Piedras0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Cyber Europa League
2020.08.13 (12:00)CSKA Moscow (Quavo) – Dynamo Kyiv (Carlwhizzer)1 : 1
2020.08.13 (12:14)Braga (Sima) – Dynamo Kyiv (Carlwhizzer)0 : 1
2020.08.13 (12:14)AS Roma (Sleepy) – Mönchengladbach (Bobby)1 : 2
2020.08.13 (12:28)Sevilla (Critic) – FC Porto (Libra)1 : 2
2020.08.13 (12:28)PSV (Dimqaa) – CSKA Moscow (Quavo)0 : 1
2020.08.13 (13:10)Dynamo Kyiv (Carlwhizzer) – CSKA Moscow (Quavo)0 : 1
2020.08.13 (13:10)Sevilla (Critic) – AS Roma (Sleepy)1 : 0
2020.08.13 (13:10)Mönchengladbach (Bobby) – FC Porto (Libra)4 : 1
2020.08.13 (13:24)Sevilla (Critic) – Wolverhampton Wanderers FC (Den1Bravo)2 : 0
2020.08.13 (13:24)Dynamo Kyiv (Carlwhizzer) – Braga (Sima)1 : 0
2020.08.13 (13:24)PSV (Dimqaa) – Feyenoord Rotterdam (Mistyeye)3 : 1
2020.08.13 (13:24)Mönchengladbach (Bobby) – AS Roma (Sleepy)1 : 2
2020.08.13 (13:38)Braga (Sima) – Feyenoord Rotterdam (Mistyeye)3 : 3
2020.08.13 (13:38)CSKA Moscow (Quavo) – PSV (Dimqaa)1 : 1
2020.08.13 (13:38)AS Roma (Sleepy) – Wolverhampton Wanderers FC (Den1Bravo)0 : 2
2020.08.13 (13:38)FC Porto (Libra) – Sevilla (Critic)2 : 1
2020.08.13 (13:52)Braga (Sima) – CSZKA Moszkva (Quavo)0 : 1
2020.08.13 (13:52)Roma (Sleepy) – Porto (Libra)0 : 0
2020.08.13 (13:52)Dinamo Kijev(Carlwhizzer) – Feyenoord (Mistyeye)3 : 4
2020.08.13 (13:52)Mönchengladbach (Bobby) – Wolverhampton (Den1Bravo)0 : 2
2020.08.13 (14:06)Wolverhampton (Den1Bravo) – Porto (Libra)1 : 0
2020.08.13 (14:06)Dinamo Kijev(Carlwhizzer) – PSV (Dimqaa)2 : 1
2020.08.13 (14:06)Feyenoord (Mistyeye) – CSZKA Moszkva (Quavo)3 : 1
2020.08.13 (14:06)Mönchengladbach (Bobby) – Sevilla (Critic)3 : 4
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Cyber World Cup
2020.08.13 (17:00)Brazil (Skmgery) – Belgium (Den1Bravo)1 : 2
2020.08.13 (17:00)Germany (STDM) – France (Jenko)0 : 1
2020.08.13 (17:14)Netherlands (Libra) – France (Jenko)3 : 1
2020.08.13 (17:14)Germany (STDM) – Belgium (Den1Bravo)2 : 1
2020.08.13 (17:42)Brazil (Skmgery) – Germany (STDM)1 : 5
2020.08.13 (17:42)Netherlands (Libra) – Belgium (Den1Bravo)1 : 0
2020.08.13 (17:56)Brazil (Skmgery) – Netherlands (Libra)2 : 5
2020.08.13 (17:56)France (Jenko) – Belgium (Den1Bravo)3 : 3
2020.08.13 (18:24)Belgium (Den1Bravo) – Germany (STDM)2 : 2
2020.08.13 (18:24)France (Jenko) – Netherlands (Libra)2 : 0
2020.08.13 (18:38)Germany (STDM) – Netherlands (Libra)2 : 1
2020.08.13 (18:38)Brazil (Skmgery) – France (Jenko)2 : 3
2020.08.13 (18:52)Germany (STDM) – Brazil (Skmgery)3 : 1
2020.08.13 (18:52)Belgium (Den1Bravo) – Netherlands (Libra)1 : 0
2020.08.13 (19:06)Netherlands (Libra) – Brazil (Skmgery)3 : 1
2020.08.13 (19:06)Belgium (Den1Bravo) – France (Jenko)1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, England Cyber Stars
2020.08.13 (07:14)Watford FC (Sima) – West Ham United (CarlWhizzer)1 : 1
2020.08.13 (07:14)Manchester United FC (Den – Tottenham Hotspur FC (Critic)2 : 2
2020.08.13 (07:14)Everton FC (Mistyeye) – Leicester City FC (Dimqaa)2 : 1
2020.08.13 (07:14)Arsenal FC (Sleepy) – Liverpool FC (Bobby)0 : 1
2020.08.13 (07:42)Manchester United FC (Den – Liverpool FC (Bobby)2 : 0
2020.08.13 (07:42)Everton FC (Mistyeye) – West Ham United (CarlWhizzer)1 : 1
2020.08.13 (07:42)Manchester City FC (Libra – Arsenal FC (Sleepy)1 : 0
2020.08.13 (07:56)Tottenham Hotspur FC (Cri – Liverpool FC (Bobby)3 : 1
2020.08.13 (07:56)Manchester City FC (Libra – Manchester United FC (Den1Bravo)2 : 3
2020.08.13 (07:56)WolverhamptWanderer(Quavo – Everton FC (Mistyeye)2 : 1
2020.08.13 (07:56)Leicester City FC (Dimqaa – West Ham United (CarlWhizzer)1 : 0
2020.08.13 (08:24)Liverpool FC (Bobby) – Arsenal FC (Sleepy)2 : 0
2020.08.13 (08:24)Tottenham Hotspur FC (Cri – Manchester United FC (Den1Bravo)1 : 1
2020.08.13 (08:24)Leicester City FC (Dimqaa – Everton FC (Mistyeye)1 : 1
2020.08.13 (08:24)West Ham United (CarlWhiz – Watford FC (Sima)1 : 3
2020.08.13 (08:38)Manchester City FC (Libra – Tottenham Hotspur FC (Critic)0 : 4
2020.08.13 (08:38)Watford FC (Sima) – Everton FC (Mistyeye)1 : 3
2020.08.13 (08:38)WolverhamptWanderer(Quavo – Leicester City FC (Dimqaa)1 : 1
2020.08.13 (08:38)Arsenal FC (Sleepy) – Manchester United FC (Den1Bravo)0 : 4
2020.08.13 (08:52)Liverpool FC (Bobby) – Manchester United FC (Den1Bravo)0 : 1
2020.08.13 (08:52)Arsenal FC (Sleepy) – Manchester City FC (Libra)1 : 2
2020.08.13 (08:52)Watford FC (Sima) – WolverhamptWanderer(Quavo0 : 5
2020.08.13 (08:52)West Ham United (CarlWhiz – Everton FC (Mistyeye)1 : 4
2020.08.13 (09:06)Liverpool FC (Bobby) – Tottenham (Critic)0 : 3
2020.08.13 (09:06)Everton FC (Mistyeye) – WolverhamptWanderer(Quavo0 : 3
2020.08.13 (09:06)West Ham United (CarlWhiz – Leicester City FC (Dimqaa)1 : 2
2020.08.13 (09:06)Manchester United FC (Den – Manchester City FC (Libra)2 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Esport Battle
2020.08.13 (11:30)Lokomotiv Moscow (Dangerd – Shakhtar Donetsk (Slezaintima)1 : 1
2020.08.13 (11:30)CSKA Moscow (Orlovsky1) – Dynamo Kyiv (Nikkitta)1 : 2
2020.08.13 (11:42)Shakhtar Donetsk (Slezain – CSKA Moscow (Orlovsky1)3 : 0
2020.08.13 (11:42)Dynamo Kyiv (Nikkitta) – Spartak Moscow (D1psen)1 : 1
2020.08.13 (11:54)CSKA Moscow (Orlovsky1) – Lokomotiv Moscow (Dangerdim77)0 : 3
2020.08.13 (11:54)Spartak Moscow (D1psen) – Shakhtar Donetsk (Slezaintima)0 : 1
2020.08.13 (12:06)Lokomotiv Moscow (Dangerd – Spartak Moscow (D1psen)4 : 1
2020.08.13 (12:06)Shakhtar Donetsk (Slezain – Dynamo Kyiv (Nikkitta)1 : 0
2020.08.13 (12:18)Dynamo Kyiv (Nikkitta) – Lokomotiv Moscow (Dangerdim77)0 : 0
2020.08.13 (12:18)Spartak Moscow (D1psen) – CSKA Moscow (Orlovsky1)1 : 1
2020.08.13 (12:30)Dynamo Kyiv (Nikkitta) – CSKA Moscow (Orlovsky1)2 : 2
2020.08.13 (12:30)Shakhtar Donetsk (Slezain – Lokomotiv Moscow (Dangerdim77)1 : 3
2020.08.13 (12:42)Spartak Moscow (D1psen) – Dynamo Kyiv (Nikkitta)1 : 3
2020.08.13 (12:42)CSKA Moscow (Orlovsky1) – Shakhtar Donetsk (Slezaintima)0 : 2
2020.08.13 (12:54)Lokomotiv Moscow (Dangerd – CSKA Moscow (Orlovsky1)0 : 1
2020.08.13 (12:54)Shakhtar Donetsk (Slezain – Spartak Moscow (D1psen)2 : 1
2020.08.13 (13:06)Dynamo Kyiv (Nikkitta) – Shakhtar Donetsk (Slezaintima)0 : 0
2020.08.13 (13:06)Spartak Moscow (D1psen) – Lokomotiv Moscow (Dangerdim77)0 : 2
2020.08.13 (13:18)Lokomotiv Moscow (Dangerd – Dynamo Kyiv (Nikkitta)0 : 0
2020.08.13 (13:18)CSKA Moscow (Orlovsky1) – Spartak Moscow (D1psen)0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Challenger Series, 33. hét
2020.08.13 (08:30)A. Karakasevic – S. Uribe3 : 0
2020.08.13 (09:10)M. Benes – E. Mendes3 : 2
2020.08.13 (10:30)Petr David – M. de Saintilan3 : 1
2020.08.13 (11:10)A. Karakasevic – E. Chtchetinine3 : 2
2020.08.13 (11:50)E. Mendes – J. Vrablik2 : 3
2020.08.13 (12:30)M. Benes – M. de Saintilan3 : 1
2020.08.13 (13:50)Petr David – A. Karakasevic1 : 3
2020.08.13 (14:30)E. Chtchetinine – J. Vrablik2 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Liga Pro
2020.08.13 (00:00)Ale. Petrov – E. Ilyukhin2 : 3
2020.08.13 (00:15)V. Marshalov – I. Afanasyev3 : 2
2020.08.13 (00:15)K. Churin – N. Tarasenkov1 : 3
2020.08.13 (00:30)T. Yusipov – N. Zhurba0 : 3
2020.08.13 (00:45)S. Vyaznikov – D. Molodtsov3 : 0
2020.08.13 (01:00)A. Pravednov – E. Ilyukhin2 : 3
2020.08.13 (01:15)A. Klavdenkov – I. Afanasyev3 : 0
2020.08.13 (01:15)V. Nemashkalo – N. Tarasenkov1 : 3
2020.08.13 (01:30)N. Zhurba – Ale. Petrov3 : 0
2020.08.13 (01:45)D. Molodtsov – K. Churin3 : 0
2020.08.13 (02:00)E. Ilyukhin – T. Yusipov3 : 2
2020.08.13 (02:15)N. Tarasenkov – S. Vyaznikov1 : 3
2020.08.13 (02:30)N. Zhurba – A. Pravednov2 : 3
2020.08.13 (02:45)D. Molodtsov – V. Nemashkalo3 : 0
2020.08.13 (03:00)T. Yusipov – Ale. Petrov0 : 3
2020.08.13 (03:15)S. Vyaznikov – K. Churin0 : 3
2020.08.13 (06:30)V. Vologzhanin – T. Shavanov2 : 3
2020.08.13 (06:45)Maks. Sorin – I. Poletaev3 : 1
2020.08.13 (06:45)V. Rachkov – D. Sebekin2 : 3
2020.08.13 (07:00)A. Kolmin – M. Sverdlov3 : 1
2020.08.13 (07:15)S. Homutov – S. Moklozyan3 : 2
2020.08.13 (07:15)O. Kutuzov – I. Migalov1 : 3
2020.08.13 (07:30)T. Shavanov – A. Kolmin3 : 1
2020.08.13 (07:45)D. Sebekin – O. Kutuzov1 : 3
2020.08.13 (07:45)I. Poletaev – S. Homutov3 : 0
2020.08.13 (08:00)M. Sverdlov – V. Vologzhanin3 : 0
2020.08.13 (08:15)S. Moklozyan – Maks. Sorin1 : 3
2020.08.13 (08:15)I. Migalov – V. Rachkov3 : 1
2020.08.13 (08:30)V. Vologzhanin – A. Kolmin3 : 2
2020.08.13 (08:45)V. Rachkov – O. Kutuzov1 : 3
2020.08.13 (08:45)Maks. Sorin – S. Homutov0 : 3
2020.08.13 (09:00)T. Shavanov – M. Sverdlov0 : 3
2020.08.13 (09:15)D. Sebekin – I. Migalov2 : 3
2020.08.13 (09:15)I. Poletaev – S. Moklozyan3 : 2
2020.08.13 (10:30)Y. Troyanov – A. Chumak3 : 1
2020.08.13 (10:45)A. Lytko – A. Lobanov3 : 2
2020.08.13 (10:45)Dan. Andreev – G.V. Vahnin3 : 2
2020.08.13 (11:00)D. Tunitsyn – I. Afanasyev3 : 0
2020.08.13 (11:15)V. Putilovsky – R. Kobytov1 : 3
2020.08.13 (11:15)Ser. Morozov – O. Suharkov1 : 3
2020.08.13 (11:30)A. Chumak – D. Tunitsyn1 : 3
2020.08.13 (11:45)A. Lobanov – V. Putilovsky3 : 0
2020.08.13 (11:45)G.V. Vahnin – Ser. Morozov1 : 3
2020.08.13 (12:00)I. Afanasyev – Y. Troyanov0 : 3
2020.08.13 (12:15)R. Kobytov – A. Lytko3 : 2
2020.08.13 (12:15)O. Suharkov – Dan. Andreev3 : 2
2020.08.13 (12:30)Y. Troyanov – D. Tunitsyn1 : 3
2020.08.13 (12:45)A. Lytko – V. Putilovsky3 : 1
2020.08.13 (12:45)Dan. Andreev – Ser. Morozov3 : 1
2020.08.13 (13:00)A. Chumak – I. Afanasyev3 : 0
2020.08.13 (13:15)G.V. Vahnin – O. Suharkov3 : 0
2020.08.13 (13:15)A. Lobanov – R. Kobytov3 : 2
2020.08.13 (14:30)D. Tikhnenko – O. Belugin3 : 1
2020.08.13 (14:45)A. Bogomolov – O. Melkov0 : 3
2020.08.13 (14:45)S. Bychkov – P. Ziuzikov3 : 2
2020.08.13 (15:00)V. Chernov – V. Shirshov0 : 3
2020.08.13 (15:15)Ale. Kuznetsov – D. Molodtsov3 : 2
2020.08.13 (15:15)A. Kolmin – N. Pashkov3 : 0
2020.08.13 (15:30)O. Belugin – V. Chernov3 : 0
2020.08.13 (15:45)O. Melkov – A. Kolmin1 : 3
2020.08.13 (15:45)P. Ziuzikov – Ale. Kuznetsov3 : 1
2020.08.13 (16:00)V. Shirshov – D. Tikhnenko3 : 2
2020.08.13 (16:15)D. Molodtsov – S. Bychkov3 : 1
2020.08.13 (16:15)N. Pashkov – A. Bogomolov2 : 3
2020.08.13 (16:30)D. Tikhnenko – V. Chernov3 : 0
2020.08.13 (16:45)A. Bogomolov – A. Kolmin1 : 3
2020.08.13 (16:45)S. Bychkov – Ale. Kuznetsov3 : 1
2020.08.13 (17:00)O. Belugin – V. Shirshov0 : 3
2020.08.13 (17:15)P. Ziuzikov – D. Molodtsov3 : 2
2020.08.13 (17:15)O. Melkov – N. Pashkov1 : 3
2020.08.13 (18:30)V. Kasatkin – Ilya Novikov0 : 3
2020.08.13 (18:45)Dmi. Kolesnikov – S. Nikulin3 : 1
2020.08.13 (18:45)Vla. Petrov – Sem. Korolev1 : 3
2020.08.13 (19:00)A. Ilin – D. Balakin3 : 1
2020.08.13 (19:15)A. Chentsov – A. Innazarov3 : 2
2020.08.13 (19:15)A. Gribkov – V. Bazilevsky2 : 3
2020.08.13 (19:30)Ilya Novikov – A. Ilin3 : 2
2020.08.13 (19:45)Sem. Korolev – A. Chentsov0 : 3
2020.08.13 (19:45)S. Nikulin – A. Gribkov1 : 3
2020.08.13 (20:00)D. Balakin – V. Kasatkin3 : 0
2020.08.13 (20:15)V. Bazilevsky – Dmi. Kolesnikov0 : 3
2020.08.13 (20:15)A. Innazarov – Vla. Petrov3 : 2
2020.08.13 (20:30)V. Kasatkin – A. Ilin1 : 3
2020.08.13 (20:45)Vla. Petrov – A. Chentsov0 : 3
2020.08.13 (20:45)Dmi. Kolesnikov – A. Gribkov3 : 2
2020.08.13 (21:00)Ilya Novikov – D. Balakin0 : 3
2020.08.13 (21:15)S. Nikulin – V. Bazilevsky3 : 2
2020.08.13 (21:15)Sem. Korolev – A. Innazarov3 : 2
2020.08.13 (22:30)E. Ilyukhin – A. Pravednov0 : 3
2020.08.13 (22:45)S. Myagkov – A. Serebrennikov3 : 1
2020.08.13 (22:45)A. Girevenkov – A. Klavdenkov0 : 3
2020.08.13 (23:00)N. Zhurba – T. Yusipov0 : 3
2020.08.13 (23:15)P. Ziuzikov – A. Suntsov3 : 0
2020.08.13 (23:30)A. Pravednov – D. Ignatiev3 : 2
2020.08.13 (23:45)A. Klavdenkov – And. Kirilenko0 : 3
2020.08.13 (23:45)A. Serebrennikov – S. Vyaznikov3 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Setka Cup, férfi egyes
2020.08.13 (07:05)A. Scherbak – M. Balakiriev2 : 3
2020.08.13 (07:30)V. Lutskiy – O. Biletskiy1 : 3
2020.08.13 (07:35)D. Shukin – A. Romanenko3 : 2
2020.08.13 (07:50)Oleg Ponomarenko – M. Adyntsev3 : 1
2020.08.13 (07:55)A. Matiushenko – Rom. Makarenko3 : 1
2020.08.13 (08:00)Vad. Vasiuk – A. Levshin2 : 3
2020.08.13 (08:20)K. Tsoi – O. Yurenev0 : 3
2020.08.13 (08:25)S. Tkachev – A. Likhitsky2 : 3
2020.08.13 (08:30)D. Havrysh – O. Biletskiy3 : 2
2020.08.13 (08:35)A. Scherbak – A. Romanenko1 : 3
2020.08.13 (08:50)O. Karpenko – S. Dovzhenko3 : 0
2020.08.13 (08:55)Yevhen Kyi – Rom. Makarenko3 : 2
2020.08.13 (09:00)A. Levshin – M. Halynskyi3 : 1
2020.08.13 (09:20)Oleg Ponomarenko – O. Yurenev3 : 1
2020.08.13 (09:25)A. Matiushenko – S. Tkachev2 : 3
2020.08.13 (09:30)V. Lutskiy – Vad. Vasiuk3 : 1
2020.08.13 (09:35)D. Shukin – M. Marchuk3 : 1
2020.08.13 (09:50)S. Dovzhenko – M. Adyntsev2 : 3
2020.08.13 (09:55)Yevhen Kyi – A. Likhitsky1 : 3
2020.08.13 (10:00)D. Havrysh – A. Levshin3 : 2
2020.08.13 (10:20)K. Tsoi – O. Karpenko3 : 0
2020.08.13 (10:25)S. Tkachev – Rom. Makarenko3 : 0
2020.08.13 (10:30)Vad. Vasiuk – O. Biletskiy3 : 1
2020.08.13 (10:35)M. Marchuk – A. Romanenko3 : 0
2020.08.13 (10:50)Oleg Ponomarenko – S. Dovzhenko3 : 1
2020.08.13 (10:55)A. Matiushenko – A. Likhitsky0 : 3
2020.08.13 (11:00)V. Lutskiy – M. Halynskyi2 : 3
2020.08.13 (11:05)D. Shukin – M. Balakiriev3 : 2
2020.08.13 (11:20)O. Karpenko – O. Yurenev3 : 0
2020.08.13 (11:25)Yevhen Kyi – S. Tkachev3 : 0
2020.08.13 (11:30)D. Havrysh – Vad. Vasiuk3 : 1
2020.08.13 (11:35)A. Scherbak – M. Marchuk0 : 3
2020.08.13 (11:50)K. Tsoi – M. Adyntsev2 : 3
2020.08.13 (11:55)A. Likhitsky – Rom. Makarenko3 : 2
2020.08.13 (12:00)V. Lutskiy – A. Levshin2 : 3
2020.08.13 (12:20)Oleg Ponomarenko – O. Karpenko3 : 1
2020.08.13 (12:25)Yevhen Kyi – A. Matiushenko3 : 0
2020.08.13 (12:30)O. Biletskiy – M. Halynskyi1 : 3
2020.08.13 (12:35)A. Romanenko – M. Balakiriev2 : 3
2020.08.13 (12:50)K. Tsoi – S. Dovzhenko3 : 1
2020.08.13 (13:00)D. Havrysh – V. Lutskiy3 : 1
2020.08.13 (13:05)A. Scherbak – D. Shukin3 : 2
2020.08.13 (13:20)O. Yurenev – M. Adyntsev3 : 0
2020.08.13 (13:30)Vad. Vasiuk – M. Halynskyi1 : 3
2020.08.13 (13:35)M. Marchuk – M. Balakiriev3 : 2
2020.08.13 (13:50)Oleg Ponomarenko – K. Tsoi1 : 3
2020.08.13 (14:00)A. Levshin – O. Biletskiy3 : 1
2020.08.13 (14:20)O. Karpenko – M. Adyntsev3 : 2
2020.08.13 (14:35)R. Malinka – A. Yolkin2 : 3
2020.08.13 (14:40)V. Bereza – A. Krasutskyi0 : 3
2020.08.13 (14:50)S. Dovzhenko – O. Yurenev2 : 3
2020.08.13 (15:00)V. Evtodiy – I. Efimenko3 : 2
2020.08.13 (15:05)K. Kirsanov – O. Dukhovenko0 : 3
2020.08.13 (15:10)V. Kondratenko – P. Khakhamidi2 : 3
2020.08.13 (15:25)Evg. Ivanov – O. Obrazkov3 : 0
2020.08.13 (15:30)F. Balbas – V. Merzlikin0 : 3
2020.08.13 (15:35)M. Zholubak – D. Matveev3 : 0
2020.08.13 (15:40)B. Buberenko – B. Havryliuk2 : 3
2020.08.13 (15:55)Vla. Litvinov – Pav. Volkov3 : 2
2020.08.13 (16:00)A. Buberenko – V. Evtodiy3 : 1
2020.08.13 (16:05)R. Malinka – O. Dukhovenko3 : 1
2020.08.13 (16:10)V. Bereza – P. Khakhamidi1 : 3
2020.08.13 (16:30)F. Balbas – I. Efimenko1 : 3
2020.08.13 (16:35)D. Matveev – A. Yolkin0 : 3
2020.08.13 (16:40)B. Havryliuk – A. Krasutskyi1 : 3
2020.08.13 (16:55)Evg. Ivanov – Pav. Volkov3 : 1
2020.08.13 (17:00)V. Evtodiy – V. Merzlikin3 : 2
2020.08.13 (17:05)K. Kirsanov – M. Zholubak0 : 3
2020.08.13 (17:10)V. Kondratenko – B. Buberenko1 : 3
2020.08.13 (17:30)A. Buberenko – I. Efimenko3 : 2
2020.08.13 (17:35)R. Malinka – D. Matveev0 : 3
2020.08.13 (17:40)V. Bereza – B. Havryliuk0 : 3
2020.08.13 (18:00)F. Balbas – V. Evtodiy3 : 1
2020.08.13 (18:05)M. Zholubak – O. Dukhovenko2 : 3
2020.08.13 (18:10)B. Buberenko – P. Khakhamidi3 : 2
2020.08.13 (18:20)I. Kozachuk – Vlad. Klim3 : 1
2020.08.13 (18:30)I. Efimenko – V. Merzlikin1 : 3
2020.08.13 (18:35)K. Kirsanov – A. Yolkin3 : 0
2020.08.13 (18:40)V. Kondratenko – A. Krasutskyi1 : 3
2020.08.13 (18:50)M. Shulepov – N. Korniyenko3 : 2
2020.08.13 (19:00)F. Balbas – A. Buberenko2 : 3
2020.08.13 (19:10)V. Bereza – B. Buberenko3 : 0
2020.08.13 (19:20)I. Kozachuk – N. Korniyenko3 : 0
2020.08.13 (19:25)Vla. Litvinov – O. Obrazkov3 : 1
2020.08.13 (19:35)K. Kirsanov – D. Matveev3 : 2
2020.08.13 (19:40)V. Kondratenko – B. Havryliuk3 : 2
2020.08.13 (19:50)M. Shulepov – Vlad. Klim3 : 0
2020.08.13 (20:05)O. Dukhovenko – A. Yolkin3 : 0
2020.08.13 (20:10)P. Khakhamidi – A. Krasutskyi3 : 1
2020.08.13 (20:20)I. Kozachuk – M. Shulepov3 : 0
2020.08.13 (20:35)R. Malinka – K. Kirsanov3 : 0
2020.08.13 (20:40)V. Bereza – V. Kondratenko2 : 3
2020.08.13 (20:50)N. Korniyenko – Vlad. Klim3 : 1
2020.08.13 (20:55)Pav. Volkov – O. Obrazkov1 : 3
2020.08.13 (21:05)M. Zholubak – A. Yolkin3 : 0
2020.08.13 (21:10)B. Buberenko – A. Krasutskyi3 : 2
2020.08.13 (21:25)Evg. Ivanov – Vla. Litvinov1 : 3
2020.08.13 (21:35)D. Matveev – O. Dukhovenko2 : 3
2020.08.13 (21:40)B. Havryliuk – P. Khakhamidi1 : 3
2020.08.13 (21:55)D. Cherepanov – O. Obrazkov0 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Setka Cup, női egyes
2020.08.13 (07:10)Tat. Yugan – J. Trigub2 : 3
2020.08.13 (07:15)V. Anarmetova – S. Tsoma3 : 2
2020.08.13 (07:40)V. Pryshchepa – M. Voytekhova3 : 1
2020.08.13 (07:45)Rom. Faflei – Anz. Sydorko3 : 1
2020.08.13 (08:10)O. Tsiupko – Ana. Kozak3 : 1
2020.08.13 (08:15)O. Kolosovska – P. Nerush3 : 1
2020.08.13 (08:40)Tat. Yugan – M. Voytekhova0 : 3
2020.08.13 (08:45)V. Anarmetova – Anz. Sydorko3 : 2
2020.08.13 (09:10)Ana. Kozak – J. Trigub1 : 3
2020.08.13 (09:15)P. Nerush – S. Tsoma3 : 1
2020.08.13 (09:40)V. Pryshchepa – O. Tsiupko3 : 0
2020.08.13 (09:45)Rom. Faflei – O. Kolosovska2 : 3
2020.08.13 (10:10)Tat. Yugan – Ana. Kozak2 : 3
2020.08.13 (10:15)V. Anarmetova – P. Nerush0 : 3
2020.08.13 (10:40)O. Tsiupko – M. Voytekhova1 : 3
2020.08.13 (10:45)O. Kolosovska – Anz. Sydorko3 : 1
2020.08.13 (11:10)V. Pryshchepa – J. Trigub3 : 1
2020.08.13 (11:15)Rom. Faflei – S. Tsoma3 : 0
2020.08.13 (11:40)Tat. Yugan – O. Tsiupko1 : 3
2020.08.13 (11:45)V. Anarmetova – O. Kolosovska0 : 3
2020.08.13 (12:10)V. Pryshchepa – Ana. Kozak3 : 1
2020.08.13 (12:15)Rom. Faflei – P. Nerush3 : 1
2020.08.13 (12:40)M. Voytekhova – J. Trigub3 : 2
2020.08.13 (12:45)Anz. Sydorko – S. Tsoma3 : 2
2020.08.13 (13:10)Tat. Yugan – V. Pryshchepa3 : 1
2020.08.13 (13:15)V. Anarmetova – Rom. Faflei0 : 3
2020.08.13 (13:40)O. Tsiupko – J. Trigub3 : 1
2020.08.13 (13:45)O. Kolosovska – S. Tsoma1 : 3
2020.08.13 (14:10)Ana. Kozak – M. Voytekhova0 : 3
2020.08.13 (14:15)P. Nerush – Anz. Sydorko1 : 3
2020.08.13 (14:45)T. Yaroshenko – D. Evtodiy0 : 3
2020.08.13 (15:15)N. Ostrovska – M. Saltanovskaya3 : 1
2020.08.13 (15:45)E. Gubskaya – N. Schekotikhina1 : 3
2020.08.13 (16:15)T. Yaroshenko – M. Saltanovskaya0 : 3
2020.08.13 (16:45)N. Schekotikhina – D. Evtodiy2 : 3
2020.08.13 (17:15)N. Ostrovska – E. Gubskaya1 : 3
2020.08.13 (17:45)T. Yaroshenko – N. Schekotikhina1 : 3
2020.08.13 (18:15)E. Gubskaya – M. Saltanovskaya3 : 2
2020.08.13 (18:45)N. Ostrovska – D. Evtodiy3 : 1
2020.08.13 (19:15)T. Yaroshenko – E. Gubskaya2 : 3
2020.08.13 (19:45)N. Ostrovska – N. Schekotikhina3 : 2
2020.08.13 (20:15)M. Saltanovskaya – D. Evtodiy0 : 3
2020.08.13 (20:45)T. Yaroshenko – N. Ostrovska3 : 2
2020.08.13 (21:15)E. Gubskaya – D. Evtodiy2 : 3
2020.08.13 (21:45)N. Schekotikhina – M. Saltanovskaya0 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz TT Cup
2020.08.13 (00:05)A. Krutko – Naz. Kovalchuk0 : 3
2020.08.13 (00:15)P. Chyzh – D. Lohosha3 : 1
2020.08.13 (00:35)S. Boiko – S. Tsybulin3 : 1
2020.08.13 (00:45)I. Bivinis – V. Kotov1 : 3
2020.08.13 (01:15)D. Lohosha – A. Khvysiuk2 : 3
2020.08.13 (01:35)Naz. Kovalchuk – S. Tsybulin0 : 3
2020.08.13 (01:45)I. Bivinis – D. Lohosha0 : 3
2020.08.13 (02:05)S. Boiko – Naz. Kovalchuk1 : 3
2020.08.13 (02:15)P. Chyzh – V. Kotov1 : 3
2020.08.13 (02:35)A. Krutko – S. Tsybulin3 : 0
2020.08.13 (02:45)I. Bivinis – P. Chyzh3 : 2
2020.08.13 (03:05)A. Krutko – Naz. Kovalchuk3 : 0
2020.08.13 (03:15)V. Kotov – A. Khvysiuk2 : 3
2020.08.13 (03:35)S. Boiko – S. Tsybulin3 : 1
2020.08.13 (04:05)A. Krutko – S. Boiko3 : 2
2020.08.13 (07:25)Ole. Kovalov – S. Baranovskiy1 : 3
2020.08.13 (07:35)A. Isaev – D. Yaskov2 : 3
2020.08.13 (07:40)O. Pinchuk – V. Malashevsky0 : 3
2020.08.13 (07:45)A. Kotik – N. Gritsienko1 : 3
2020.08.13 (07:50)N. Danilyuk – N. Mosiuk3 : 1
2020.08.13 (07:55)Max. Nikolenko – S. Zemyancev3 : 2
2020.08.13 (07:55)O. Bindas – D. Dubrovin3 : 0
2020.08.13 (08:00)D. Pesternikov – A. Shkurupii2 : 3
2020.08.13 (08:10)V. Protopopov – A. Myrza2 : 3
2020.08.13 (08:20)D. Vahta – V. Nechyporuk0 : 3
2020.08.13 (08:25)V. Kushnyr – A. Gordiy3 : 0
2020.08.13 (08:30)E. Pismenniy – Yev. Masko3 : 2
2020.08.13 (08:35)Ser. Ponomarenko – S. Baranovskiy1 : 3
2020.08.13 (08:45)E. Omicinskiy – D. Yaskov3 : 0
2020.08.13 (08:50)V. Kazmirchuk – V. Malashevsky3 : 0
2020.08.13 (08:55)V. Nechyporuk – N. Gritsienko1 : 3
2020.08.13 (09:00)O. Oleskevych – N. Mosiuk3 : 2
2020.08.13 (09:05)M. Lytvynenko – D. Dubrovin3 : 2
2020.08.13 (09:05)D. Shcherbak – R. Derypaska3 : 1
2020.08.13 (09:10)A. Shkurupii – V. Plishilo3 : 0
2020.08.13 (09:20)A. Isaev – V. Protopopov2 : 3
2020.08.13 (09:25)O. Pinchuk – V. Paukov2 : 3
2020.08.13 (09:30)A. Kotik – D. Vahta3 : 0
2020.08.13 (09:35)N. Danilyuk – V. Kushnyr0 : 3
2020.08.13 (09:40)O. Bindas – S. Filatov2 : 3
2020.08.13 (09:40)Max. Nikolenko – Yev. Masko1 : 3
2020.08.13 (09:45)Ole. Kovalov – D. Pesternikov1 : 3
2020.08.13 (09:55)E. Omicinskiy – A. Myrza1 : 3
2020.08.13 (10:05)D. Vahta – N. Gritsienko2 : 3
2020.08.13 (10:10)O. Oleskevych – A. Gordiy3 : 2
2020.08.13 (10:15)R. Derypaska – S. Zemyancev0 : 3
2020.08.13 (10:20)Ser. Ponomarenko – A. Shkurupii2 : 3
2020.08.13 (10:30)V. Protopopov – D. Yaskov2 : 3
2020.08.13 (10:35)V. Paukov – V. Malashevsky3 : 1
2020.08.13 (10:40)A. Kotik – V. Nechyporuk3 : 2
2020.08.13 (10:45)V. Kushnyr – N. Mosiuk2 : 3
2020.08.13 (10:50)E. Pismenniy – D. Shcherbak1 : 3
2020.08.13 (10:50)S. Filatov – D. Dubrovin0 : 3
2020.08.13 (10:55)D. Pesternikov – S. Baranovskiy3 : 0
2020.08.13 (11:05)E. Omicinskiy – V. Protopopov2 : 3
2020.08.13 (11:10)V. Kazmirchuk – V. Paukov3 : 2
2020.08.13 (11:20)O. Oleskevych – V. Kushnyr1 : 3
2020.08.13 (11:25)Max. Nikolenko – R. Derypaska3 : 2
2020.08.13 (11:25)M. Lytvynenko – S. Filatov0 : 3
2020.08.13 (11:30)Ole. Kovalov – V. Plishilo1 : 3
2020.08.13 (11:40)A. Isaev – A. Myrza1 : 3
2020.08.13 (11:55)N. Danilyuk – A. Gordiy3 : 0
2020.08.13 (12:00)D. Shcherbak – Yev. Masko3 : 1
2020.08.13 (12:05)Ser. Ponomarenko – D. Pesternikov3 : 0
2020.08.13 (12:15)E. Omicinskiy – A. Isaev3 : 0
2020.08.13 (12:20)V. Kazmirchuk – O. Pinchuk3 : 0
2020.08.13 (12:30)O. Oleskevych – N. Danilyuk2 : 3
2020.08.13 (12:35)M. Lytvynenko – O. Bindas0 : 3
2020.08.13 (12:35)E. Pismenniy – S. Zemyancev2 : 3
2020.08.13 (12:40)Ole. Kovalov – A. Shkurupii2 : 3
2020.08.13 (12:50)A. Myrza – D. Yaskov3 : 1
2020.08.13 (13:05)A. Gordiy – N. Mosiuk3 : 2
2020.08.13 (13:10)Max. Nikolenko – D. Shcherbak3 : 0
2020.08.13 (13:15)S. Baranovskiy – V. Plishilo1 : 3
2020.08.13 (13:45)E. Pismenniy – R. Derypaska3 : 2
2020.08.13 (13:50)Ser. Ponomarenko – Ole. Kovalov3 : 0
2020.08.13 (14:20)Yev. Masko – S. Zemyancev3 : 0
2020.08.13 (14:25)D. Pesternikov – V. Plishilo0 : 3
2020.08.13 (14:35)Vad. Sidorenko – D. Zenyuk0 : 3
2020.08.13 (14:50)R. Vakarash – Y. Kolos1 : 3
2020.08.13 (14:55)Max. Nikolenko – E. Pismenniy3 : 0
2020.08.13 (15:00)A. Shkurupii – S. Baranovskiy1 : 3
2020.08.13 (15:25)N. Sidorak – P. Pidleteichuk3 : 0
2020.08.13 (15:30)D. Shcherbak – S. Zemyancev3 : 2
2020.08.13 (15:35)V. Efimov – A. Tuzhylin1 : 3
2020.08.13 (15:40)Y. Prishchepa – V. Lyevshyn2 : 3
2020.08.13 (15:45)N. Zinov – D. Zenyuk1 : 3
2020.08.13 (15:55)S. Berezynskyi – S. Lugovskyi3 : 2
2020.08.13 (16:00)L. Sheshurak – Y. Kolos3 : 2
2020.08.13 (16:05)R. Derypaska – Yev. Masko3 : 0
2020.08.13 (16:10)O. Didukh – A. Tuzhylin3 : 0
2020.08.13 (16:15)V. Efimov – Y. Prishchepa0 : 3
2020.08.13 (16:20)Vad. Sidorenko – D. Halai3 : 1
2020.08.13 (16:30)S. Lugovskyi – R. Rybachuk0 : 3
2020.08.13 (16:35)R. Vakarash – N. Sidorak1 : 3
2020.08.13 (16:45)O. Didukh – V. Lyevshyn3 : 0
2020.08.13 (16:50)Y. Prishchepa – A. Tuzhylin3 : 0
2020.08.13 (16:55)N. Zinov – A. Zenyuk3 : 2
2020.08.13 (17:05)I. Semeniuk – S. Berezynskyi3 : 0
2020.08.13 (17:10)L. Sheshurak – P. Pidleteichuk1 : 3
2020.08.13 (17:20)O. Didukh – Y. Prishchepa3 : 0
2020.08.13 (17:25)V. Efimov – V. Lyevshyn3 : 2
2020.08.13 (17:40)S. Berezynskyi – R. Rybachuk2 : 3
2020.08.13 (17:45)N. Sidorak – Y. Kolos3 : 1
2020.08.13 (17:55)O. Didukh – V. Efimov3 : 0
2020.08.13 (18:00)V. Lyevshyn – A. Tuzhylin3 : 2
2020.08.13 (18:05)N. Zinov – D. Halai0 : 3
2020.08.13 (18:15)I. Semeniuk – S. Lugovskyi3 : 2
2020.08.13 (18:20)L. Sheshurak – N. Sidorak3 : 1
2020.08.13 (18:40)Vad. Sidorenko – A. Zenyuk3 : 1
2020.08.13 (18:50)R. Rybachuk – S. Berezynskyi3 : 2
2020.08.13 (18:55)R. Vakarash – P. Pidleteichuk1 : 3
2020.08.13 (19:05)Mak. Kolos – D. Kryshtal2 : 3
2020.08.13 (19:10)A. Chaplyanka – A. Selin3 : 1
2020.08.13 (19:15)N. Zinov – Vad. Sidorenko2 : 3
2020.08.13 (19:25)S. Lugovskyi – I. Semeniuk3 : 2
2020.08.13 (19:30)L. Sheshurak – R. Vakarash3 : 2
2020.08.13 (19:40)O. Semenets – D. Kryshtal3 : 2
2020.08.13 (19:45)Mak. Kolos – A. Chaplyanka0 : 3
2020.08.13 (20:00)I. Semeniuk – S. Berezynskyi2 : 3
2020.08.13 (20:05)P. Pidleteichuk – Y. Kolos3 : 2
2020.08.13 (20:15)O. Semenets – A. Selin3 : 2
2020.08.13 (20:20)A. Chaplyanka – D. Kryshtal0 : 3
2020.08.13 (20:50)O. Semenets – A. Chaplyanka2 : 3
2020.08.13 (20:55)Mak. Kolos – A. Selin1 : 3
2020.08.13 (21:25)O. Semenets – Mak. Kolos1 : 3
2020.08.13 (21:30)A. Selin – D. Kryshtal2 : 3
2020.08.13 (21:45)R. Rybachuk – I. Semeniuk3 : 2
2020.08.13 (22:45)B. Stasiuk – O. Shpak3 : 1
2020.08.13 (23:15)M. Serediuk – V. Bosak3 : 2
2020.08.13 (23:45)A. Guchok – O. Shpak3 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz TT Star Series, férfi egyes
2020.08.13 (08:00)M. Bankosz – R. Lesiv3 : 2
2020.08.13 (08:25)P. Grela – T. Martinko0 : 3
2020.08.13 (08:50)J. Kleprlik – D. Prokopcov1 : 3
2020.08.13 (09:40)M. Bankosz – P. Grela3 : 0
2020.08.13 (10:05)J. Kleprlik – T. Martinko0 : 3
2020.08.13 (10:30)T. Keinath – R. Lesiv3 : 0
2020.08.13 (11:20)M. Bankosz – J. Kleprlik3 : 0
2020.08.13 (11:45)P. Grela – R. Lesiv3 : 0
2020.08.13 (12:35)T. Keinath – D. Prokopcov2 : 3
2020.08.13 (13:00)P. Grela – J. Kleprlik0 : 3
2020.08.13 (13:50)D. Prokopcov – R. Lesiv3 : 0
2020.08.13 (14:15)T. Keinath – T. Martinko3 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi asztalitenisz   Asztalitenisz Win Cup, férfi egyes
2020.08.13 (07:30)Vit. Gusev – T. Bonishchuk0 : 3
2020.08.13 (07:30)A. Gutnichenko – D. Reznichenko3 : 0
2020.08.13 (07:30)N. Gulevskiy – Y. Maleev1 : 3
2020.08.13 (07:45)V. Krokhmal – D. Marchenko3 : 1
2020.08.13 (08:00)V. Parhomenko – Y. Maleev0 : 3
2020.08.13 (08:00)P. Plyushch – T. Bonishchuk3 : 1
2020.08.13 (08:00)V. Gedz – V. Kidalov3 : 1
2020.08.13 (08:15)A. Starski – D. Marchenko0 : 3
2020.08.13 (08:30)Vit. Gusev – Vla. Kovalenko2 : 3
2020.08.13 (08:30)N. Gulevskiy – A. Borysov0 : 3
2020.08.13 (08:30)A. Gutnichenko – V. Kidalov3 : 0
2020.08.13 (08:45)V. Krokhmal – P. Cherednichenko3 : 0
2020.08.13 (09:00)V. Parhomenko – N. Gulevskiy0 : 3
2020.08.13 (09:00)P. Plyushch – Vit. Gusev3 : 2
2020.08.13 (09:00)V. Gedz – D. Reznichenko3 : 1
2020.08.13 (09:15)A. Starski – P. Cherednichenko1 : 3
2020.08.13 (09:30)A. Gutnichenko – V. Gedz3 : 1
2020.08.13 (09:30)Y. Maleev – A. Borysov1 : 3
2020.08.13 (09:30)T. Bonishchuk – Vla. Kovalenko2 : 3
2020.08.13 (09:45)V. Krokhmal – A. Starski3 : 1
2020.08.13 (10:00)V. Kidalov – D. Reznichenko1 : 3
2020.08.13 (10:15)P. Cherednichenko – D. Marchenko3 : 0
2020.08.13 (13:30)Den. Stepanov – V. Solovey3 : 1
2020.08.13 (13:30)V. Zaychenko – E. Rubtsov0 : 3
2020.08.13 (13:45)A. Grishchenko – D. Nemchenko3 : 1
2020.08.13 (14:00)M. Presnyakov – V. Grushko3 : 0
2020.08.13 (14:00)V. Isakov – A. Naida2 : 3
2020.08.13 (14:00)Vik. Vasylevskyi – N. Zavada3 : 2
2020.08.13 (14:15)M. Gubenko – A. Riabukhin3 : 2
2020.08.13 (14:30)V. Grushko – V. Isakov3 : 0
2020.08.13 (14:30)E. Rubtsov – A. Naida0 : 3
2020.08.13 (14:30)D. Aseev – N. Zavada3 : 2
2020.08.13 (14:45)V. Kalianov – M. Gubenko3 : 0
2020.08.13 (15:00)V. Zaychenko – Den. Stepanov2 : 3
2020.08.13 (15:00)V. Solovey – M. Presnyakov0 : 3
2020.08.13 (15:15)O. Pavlyuk – A. Grishchenko3 : 2
2020.08.13 (15:30)Den. Stepanov – E. Rubtsov0 : 3
2020.08.13 (15:30)D. Aseev – Ant. Popov1 : 3
2020.08.13 (15:30)M. Presnyakov – V. Zaychenko3 : 2
2020.08.13 (15:45)P. Babenko – O. Pavlyuk3 : 0
2020.08.13 (16:00)V. Isakov – V. Solovey0 : 3
2020.08.13 (16:00)A. Naida – V. Grushko3 : 0
2020.08.13 (16:00)Vik. Vasylevskyi – Ant. Popov3 : 2
2020.08.13 (16:15)A. Riabukhin – V. Kalianov2 : 3
2020.08.13 (16:30)E. Rubtsov – V. Grushko3 : 2
2020.08.13 (16:30)V. Solovey – V. Zaychenko2 : 3
2020.08.13 (16:45)D. Nemchenko – A. Riabukhin2 : 3
2020.08.13 (17:00)N. Zavada – Vik. Vasylevskyi3 : 0
2020.08.13 (17:00)Den. Stepanov – M. Presnyakov1 : 3
2020.08.13 (17:00)V. Zaychenko – V. Isakov0 : 3
2020.08.13 (17:15)A. Grishchenko – P. Babenko0 : 3
2020.08.13 (17:30)M. Presnyakov – E. Rubtsov2 : 3
2020.08.13 (17:30)V. Isakov – Den. Stepanov3 : 1
2020.08.13 (17:45)M. Gubenko – A. Grishchenko3 : 0
2020.08.13 (18:00)Ant. Popov – Vik. Vasylevskyi0 : 3
2020.08.13 (18:00)V. Grushko – V. Solovey3 : 2
2020.08.13 (18:00)A. Naida – V. Zaychenko3 : 2
2020.08.13 (18:15)V. Kalianov – D. Nemchenko3 : 2
2020.08.13 (18:30)N. Zavada – D. Aseev2 : 3
2020.08.13 (18:30)V. Zaychenko – V. Grushko1 : 3
2020.08.13 (18:30)E. Rubtsov – V. Solovey3 : 2
2020.08.13 (18:45)O. Pavlyuk – V. Kalianov3 : 0
2020.08.13 (19:00)D. Aseev – Vik. Vasylevskyi1 : 3
2020.08.13 (19:00)Den. Stepanov – A. Naida1 : 3
2020.08.13 (19:00)M. Presnyakov – V. Isakov3 : 2
2020.08.13 (19:15)P. Babenko – M. Gubenko3 : 2
2020.08.13 (19:30)A. Naida – M. Presnyakov0 : 3
2020.08.13 (19:30)V. Isakov – E. Rubtsov2 : 3
2020.08.13 (19:45)A. Riabukhin – P. Babenko0 : 3
2020.08.13 (20:00)V. Grushko – Den. Stepanov3 : 0
2020.08.13 (20:00)V. Solovey – A. Naida1 : 3
2020.08.13 (20:15)D. Nemchenko – O. Pavlyuk2 : 3
  Aussie Rules AFL
2020.08.13 (12:10)Sydney Swans – Greater Western Sydney66 : 25
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball CPBL
2020.08.13 (12:35)Uni-President Lions – Chinatrust Brothers5 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball Dél-koreai bajnokság
2020.08.13 (11:30)Kiwoom Heroes – Hanwha Eagles6 : 3
2020.08.13 (11:30)Lotte Giants – NC Dinos2 : 9
2020.08.13 (11:30)Samsung Lions – Doosan Bears3 : 2
2020.08.13 (11:30)LG Twins – KIA Tigers4 : 2
2020.08.13 (11:30)KT Wiz – SK Wyverns6 : 10
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball Japán bajnokság
2020.08.13 (11:00)Saitama Seibu – Tohoku Rakuten4 : 7
2020.08.13 (11:00)Chiba Lotte – Hokkaido Nippon8 : 6
2020.08.13 (11:00)Fukuoka S. Hawks – Orix Buffaloes3 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball Japán bajnokság
2020.08.13 (11:00)Yomiuri Giants – Tokyo Yakult4 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi baseball   Baseball MLB
2020.08.13 (00:10)Cleveland – Chicago Cubs2 : 7
2020.08.13 (00:37)Toronto – Miami11 : 14
2020.08.13 (00:40)Cincinnati – Kansas City4 : 5
2020.08.13 (01:05)Philadelphia – Baltimore4 : 5
2020.08.13 (01:05)NY Yankees – Atlanta6 : 3
2020.08.13 (01:10)Houston – San Francisco5 : 1
2020.08.13 (01:10)NY Mets – Washington11 : 6
2020.08.13 (01:10)Milwaukee – Minnesota2 : 12
2020.08.13 (01:30)Boston – Tampa Bay5 : 9
2020.08.13 (03:05)Texas – Seattle7 : 4
2020.08.13 (03:40)LA Dodgers – San Diego6 : 0
2020.08.13 (19:10)NY Mets – Washington (19:10)8 : 2
2020.08.13 (22:05)Philadelphia – Baltimore (19:10)4 : 11
2020.08.13 (22:30)Boston – Tampa Bay (22:30)8 : 17
2020.08.13 (23:10)Cincinnati – Pittsburgh6 : 9
  E-Sport Dota 2, Omega League
2020.08.13 (06:30)Neon Esports – Execration2 : 0
2020.08.13 (09:30)Ling Er – For The Dream0 : 0
  E-Sport Dota 2,Omega League
2020.08.13 (13:00)Tempo – Omegalil1 : 2
2020.08.13 (16:25)Cyberium.s – 5Comrades2 : 0
2020.08.13 (19:00)Khan – Cyber Legacy1 : 2
  E-Sport Dota2, Esl One
2020.08.13 (19:00)Cr4Zy – 4 Zoomers0 : 2
2020.08.13 (21:15)Quincy Crew – Thunder Predator2 : 1
  E-Sport Dota2, Oceanic Esports League
2020.08.13 (10:00)Sincerely Fury – Bokebi1 : 1
  E-Sport Dota2,Liga Pro Gaming
2020.08.13 (20:00)Havan Liberty – Spirits Esports0 : 1
2020.08.13 (21:35)Omega Gaming – South American Rejects1 : 0
2020.08.13 (22:55)Team Unknown – Azules Esports1 : 0
  E-Sport LOL, Challengers Korea
2020.08.13 (07:00)Runaway – Hyfresh Blade2 : 1
2020.08.13 (10:00)Griffin – Awesome Spear1 : 2
  E-Sport LOL, LCK
2020.08.13 (10:00)Sandbox Gaming – Gen.g Esports1 : 2
2020.08.13 (13:30)Afreeca Freecs – T10 : 2
  E-Sport LOL, LCS
2020.08.13 (22:00)Team Solomid – Golden Guardians0 : 3
  E-Sport LOL, LPL
2020.08.13 (11:00)Victory Five – Funplus Phoenix3 : 1
  E-Sport LOL, PCS
2020.08.13 (15:20)PSG Talon – Nova Esports2 : 0
  E-Sport LOL, VCS
2020.08.13 (12:00)Evos Esports – Percent Esports2 : 0
2020.08.13 (14:00)Cerberus Esports – Saigon Buffalo2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Futsal Orosz bajnokság, rájátszás
2020.08.13 (13:00)Jugra – Szinara Jekatyerinburg (1.m.)1 : 2
2020.08.13 (17:00)KPRF Moszkva – Tyumeny (1.m.)3 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Comet Divízió (3x10 perc)
2020.08.13 (12:50)Sztalker – Krasznyije Krilja (3x10 perc)1 : 2
2020.08.13 (13:50)Ledovij Deszant – Erszhisztyije Tigri (3x10 perc)3 : 7
2020.08.13 (14:50)Krasznyije Krilja – Ledovij Deszant (3x10 perc)8 : 5
2020.08.13 (15:50)Erszhisztyije Tigri – Sztalker (3x10 perc)3 : 2
2020.08.13 (16:50)Krasznyije Krilja – Erszhisztyije Tigri (3x10 perc)5 : 2
2020.08.13 (17:50)Ledovij Deszant – Sztalker (3x10 perc)8 : 4
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Felkészülési mérkőzés
2020.08.13 (12:00)Szibir Novoszibirszk – Avtomobil. Jekatyerinburg3 : 1
2020.08.13 (16:00)Metallurg Magnyitogorszk – Amur Habarovszk5 : 2
2020.08.13 (16:30)Szalavat Julajev Ufa – Szeversztal Cserepovec1 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong Liga Pro (3x10 perc)
2020.08.13 (00:05)Four Icebreakers – Moszkva Eshelon (3x10 perc)1 : 2
2020.08.13 (06:00)Blue Tigers – Centrovije Kuluturologi (3x10 perc)7 : 4
2020.08.13 (07:10)Blue Tigers – Moszkovszkije Kreml (3x10 perc)6 : 5
2020.08.13 (08:20)Centrovije Kuluturologi – Moszkovszkije Kreml (3x10 perc)5 : 3
2020.08.13 (09:30)Centrovije Kuluturologi – Blue Tigers (3x10 perc)7 : 6
2020.08.13 (10:40)Moszkovszkije Kreml – Blue Tigers (3x10 perc)4 : 3
2020.08.13 (11:50)Moszkovszkije Kreml – Centrovije Kuluturologi (3x10 perc)7 : 4
2020.08.13 (18:50)Six Trolls – Hammers (3x10 perc)1 : 3
2020.08.13 (19:50)Moszkva Eshelon – Four Icebreakers (3x10 perc)2 : 2
2020.08.13 (20:55)Four Icebreakers – Six Trolls (3x10 perc)6 : 3
2020.08.13 (21:55)Hammers – Moszkva Eshelon (3x10 perc)4 : 2
2020.08.13 (23:05)Moszkva Eshelon – Six Trolls (3x10 perc)4 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi hoki   Jégkorong NHL, rájátszás
2020.08.13 (02:00)Philadelphia – Montreal (1.m.)2 : 1
2020.08.13 (04:30)St. Louis – Vancouver (1.m.)2 : 5
2020.08.13 (21:00)Tampa Bay – Columbus (2.m.)1 : 3
2020.08.13 (23:30)Las Vegas – Chicago (2.m.)3 : 3
  Kerékpár Criterium du Dauphine, 2.sz.
2020.08.13 (13:00)T. Pogacar – A. Yates1 : 0
2020.08.13 (13:00)S. Kruijswijk – P. Sivakov1 : 0
2020.08.13 (13:00)T. Pinot – E. Buchmann1 : 0
2020.08.13 (13:00)T. Dumoulin – Ger. Thomas1 : 0
2020.08.13 (13:00)N.A. Quintana Rojas – M. Landa Meana1 : 0
2020.08.13 (13:00)R. Porte – R. Uran1 : 0
2020.08.13 (13:00)P. Roglic – E. Bernal1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Kínai bajnokság, rájátszás
2020.08.13 (14:00)Liaoning – Guangdong (2.m.)115 : 113
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda NBA
2020.08.13 (00:30)Philadelphia – Toronto121 : 125
2020.08.13 (02:00)Oklahoma City – Miami116 : 115
2020.08.13 (03:00)Denver – LA Clippers111 : 124
2020.08.13 (18:00)Boston – Washington90 : 96
2020.08.13 (19:30)LA Lakers – Sacramento122 : 136
2020.08.13 (22:00)Phoenix – Dallas128 : 102
2020.08.13 (22:00)Memphis – Milwaukee119 : 106
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda Thaiföldi bajnokság
2020.08.13 (11:00)Hitech Bangkok City – T-Rex105 : 70
2020.08.13 (13:00)Chaophraya Thunders – Nakhon Pathom MadGoat58 : 71
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda WNBA
2020.08.13 (01:00)Connecticut – Dallas70 : 66
2020.08.13 (03:00)Chicago – Phoenix89 : 71
2020.08.13 (04:00)Seattle – Atlanta100 : 63
Tippmix eredmények, tegnapi kosárlabda   Kosárlabda e-NBA,Cyber Western Conference
2020.08.13 (22:00)Oklahoma City (Zo0M) – Minnesota Timberwolves (Iamdevilwalk)59 : 47
2020.08.13 (23:48)Minnesota Timberw (Iamdevilwalk) – Oklahoma (Zo0M)63 : 61
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Esports Battle
2020.08.13 (14:16)Real Madrid (Dangerdim77) – Manchester City (D1psen)1 : 0
2020.08.13 (14:28)Barcelona (Nikkitta) – Real Madrid (Dangerdim77)0 : 3
2020.08.13 (14:28)Manchester City (D1psen) – Liverpool (Orlovsky1)1 : 2
2020.08.13 (14:40)Paris SG (Slezaintima) – Real Madrid (Dangerdim77)1 : 0
2020.08.13 (14:40)Barcelona (Nikkitta) – Liverpool (Orlovsky1)1 : 2
2020.08.13 (14:52)Liverpool (Orlovsky1) – Paris SG (Slezaintima)2 : 1
2020.08.13 (14:52)Manchester City (D1psen) – Barcelona (Nikkitta)1 : 1
2020.08.13 (15:04)Paris SG (Slezaintima) – Manchester City (D1psen)1 : 2
2020.08.13 (15:04)Real Madrid (Dangerdim77) – Liverpool (Orlovsky1)1 : 0
2020.08.13 (15:16)Barcelona (Nikkitta) – Paris SG (Slezaintima)1 : 1
2020.08.13 (15:16)Manchester City (D1psen) – Real Madrid (Dangerdim77)5 : 0
2020.08.13 (15:28)Liverpool (Orlovsky1) – Manchester City (D1psen)2 : 2
2020.08.13 (15:28)Real Madrid (Dangerdim77) – Barcelona (Nikkitta)1 : 1
2020.08.13 (19:40)Barcelona (Olle) – Liverpool (MooneyCB)0 : 0
2020.08.13 (19:40)Real Madrid (Dm1trena) – Manchester City (Pablik)2 : 0
2020.08.13 (19:52)Paris SG (Inquisitor) – Real Madrid (Dm1trena)0 : 0
2020.08.13 (19:52)Manchester City (Pablik) – Barcelona (Olle)0 : 0
2020.08.13 (20:04)Liverpool (MooneyCB) – Manchester City (Pablik)1 : 1
2020.08.13 (20:04)Barcelona (Olle) – Paris SG (Inquisitor)2 : 0
2020.08.13 (20:16)Paris SG (Inquisitor) – Liverpool (MooneyCB)1 : 2
2020.08.13 (20:16)Real Madrid (Dm1trena) – Barcelona (Olle)1 : 1
2020.08.13 (20:28)Liverpool (MooneyCB) – Real Madrid (Dm1trena)1 : 2
2020.08.13 (20:28)Manchester City (Pablik) – Paris SG (Inquisitor)1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Esports Battle
2020.08.13 (16:54)Valencia (Pablik) – Porto (MooneyCB)0 : 0
2020.08.13 (17:30)Ajax Amsterdam (Olle) – Porto (MooneyCB)0 : 2
2020.08.13 (17:42)Valencia (Pablik) – Ajax Amsterdam (Olle)6 : 0
2020.08.13 (17:54)Porto (MooneyCB) – Valencia (Pablik)0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, France Cyber Stars
2020.08.13 (14:30)FC Girondins Bordeaux (Wa – AS Saint-Etienne (Sima)0 : 0
2020.08.13 (14:44)OGC Nice (Unknown) – AS Saint-Etienne (Sima)0 : 4
2020.08.13 (14:44)FC Girondins Bordeaux (Wa – Stade Rennais (Olom)0 : 0
2020.08.13 (15:12)Lille (Skmgery) – Monaco (Stdm)1 : 4
2020.08.13 (15:12)Nice (Unknown) – Rennes (Olom)1 : 1
2020.08.13 (15:26)Montpellier (Vito) – Nice (Unknown)0 : 2
2020.08.13 (15:26)Paris SG (Jenko) – Marseille (Den1Bravo)0 : 1
2020.08.13 (15:26)St-Etienne (Sima) – Rennes (Olom)2 : 1
2020.08.13 (15:40)Marseille (Den1Bravo) – Lille (Skmgery)5 : 5
2020.08.13 (15:40)Rennes (Olom) – Montpellier (Vito)4 : 1
2020.08.13 (15:40)St-Etienne (Sima) – Bordeaux (Walker)0 : 1
2020.08.13 (15:40)Paris SG (Jenko) – Monaco (Stdm)2 : 1
2020.08.13 (15:54)Rennes (Olom) – Bordeaux (Walker)3 : 0
2020.08.13 (15:54)Marseille (Den1Bravo) – Monaco (Stdm)1 : 3
2020.08.13 (15:54)St-Etienne (Sima) – Nice (Unknown)0 : 1
2020.08.13 (16:08)Bordeaux (Walker) – Nice (Unknown)1 : 0
2020.08.13 (16:08)Lille (Skmgery) – Paris SG (Jenko)3 : 3
2020.08.13 (16:08)Monaco (Stdm) – Lyon (Libra)2 : 3
2020.08.13 (16:08)Montpellier (Vito) – St-Etienne (Sima)0 : 1
2020.08.13 (16:22)Rennes (Olom) – Nice (Unknown)0 : 1
2020.08.13 (16:22)Monaco (Stdm) – Lille (Skmgery)4 : 3
2020.08.13 (16:22)Bordeaux (Walker) – Montpellier (Vito)2 : 1
2020.08.13 (16:22)Marseille (Den1Bravo) – Lyon (Libra)0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Germany Cyber Stars
2020.08.13 (22:00)Leverkusen (Member) – Mönchengladbach (Alback)2 : 1
2020.08.13 (22:00)Hoffenheim (Supernova) – Wolfsburg (Baphomet)1 : 3
2020.08.13 (22:00)E. Frankfurt (Walker) – Bremen (Fleshka77)3 : 1
2020.08.13 (22:00)RB Leipzig (Stdm) – Bayern München(Dinototli)2 : 1
2020.08.13 (22:14)RB Leipzig (Stdm) – Mönchengladbach (Alback)2 : 1
2020.08.13 (22:14)E. Frankfurt (Walker) – Wolfsburg (Baphomet)1 : 1
2020.08.13 (22:14)1. FC Köln (Oolancer) – Bremen (Fleshka77)2 : 3
2020.08.13 (22:28)1. FC Köln (Oolancer) – E. Frankfurt (Walker)2 : 0
2020.08.13 (22:28)Bayern München(Dinototli) – Leverkusen (Member)1 : 3
2020.08.13 (22:28)Bremen (Fleshka77) – Hoffenheim (Supernova)0 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Gt G-26 League
2020.08.13 (00:00)Manchester City FC (Sonev – SS Lazio (Cliff)1 : 1
2020.08.13 (00:00)Manchester United FC (Kas – Lokomotiv Moscow (Burton)1 : 3
2020.08.13 (00:00)Liverpool FC (Tanto) – Roma (Reaper)1 : 0
2020.08.13 (00:20)Chelsea FC (Tommy) – Atletico Madrid (Captainx)4 : 1
2020.08.13 (00:40)Panathinaikos (Sheriff) – Feyenord Rotterdam (Johnybegood)1 : 5
2020.08.13 (00:40)Lokomotiv Moscow (Burton) – Chelsea FC (Tommy)0 : 4
2020.08.13 (00:40)Atletico Madrid (Captainx – FC Inter Milano (Crysis)2 : 3
2020.08.13 (01:00)Real Madrid (Alabama) – Manchester City FC (Sonevique)6 : 6
2020.08.13 (01:00)SS Lazio (Cliff) – Liverpool FC (Tanto)1 : 2
2020.08.13 (01:00)Roma (Reaper) – Manchester United FC (Kasandra)2 : 1
2020.08.13 (01:20)Chelsea FC (Tommy) – Roma (Reaper)4 : 0
2020.08.13 (01:20)Liverpool FC (Tanto) – Real Madrid (Alabama)3 : 2
2020.08.13 (01:20)Manchester United FC (Kas – SS Lazio (Cliff)4 : 5
2020.08.13 (01:40)FC Barcelona (Ak) – Panathinaikos (Sheriff)3 : 2
2020.08.13 (01:40)Feyenord Rotterdam (Johny – Atletico Madrid (Captainx)2 : 3
2020.08.13 (01:40)FC Inter Milano (Crysis) – Lokomotiv Moscow (Burton)4 : 1
2020.08.13 (02:00)Lokomotiv Moscow (Burton) – Feyenord Rotterdam (Johnybegood)5 : 0
2020.08.13 (02:00)Roma (Reaper) – FC Inter Milano (Crysis)0 : 5
2020.08.13 (02:00)Atletico Madrid (Captainx – FC Barcelona (Ak)5 : 4
2020.08.13 (02:20)Real Madrid (Alabama) – Manchester United FC (Kasandra)5 : 3
2020.08.13 (02:20)Manchester City FC (Sonev – Liverpool FC (Tanto)1 : 3
2020.08.13 (02:20)SS Lazio (Cliff) – Chelsea FC (Tommy)2 : 1
2020.08.13 (02:40)Manchester United FC (Kas – Manchester City FC (Sonevique)2 : 1
2020.08.13 (02:40)Chelsea FC (Tommy) – Real Madrid (Alabama)3 : 0
2020.08.13 (02:40)FC Inter Milano (Crysis) – SS Lazio (Cliff)3 : 0
2020.08.13 (03:00)Panathinaikos (Sheriff) – Atletico Madrid (Captainx)1 : 6
2020.08.13 (03:00)FC Barcelona (Ak) – Lokomotiv Moscow (Burton)2 : 1
2020.08.13 (03:00)Feyenord Rotterdam (Johny – Roma (Reaper)2 : 3
2020.08.13 (03:20)Roma (Reaper) – FC Barcelona (Ak)1 : 2
2020.08.13 (03:20)Lokomotiv Moscow (Burton) – Panathinaikos (Sheriff)3 : 1
2020.08.13 (03:20)SS Lazio (Cliff) – Feyenord Rotterdam (Johnybegood)4 : 2
2020.08.13 (03:40)Real Madrid (Alabama) – FC Inter Milano (Crysis)2 : 4
2020.08.13 (03:40)Liverpool FC (Tanto) – Manchester United FC (Kasandra)0 : 4
2020.08.13 (03:40)Manchester City FC (Sonev – Chelsea FC (Tommy)2 : 1
2020.08.13 (04:00)Chelsea FC (Tommy) – Liverpool FC (Tanto)5 : 2
2020.08.13 (04:00)Feyenord Rotterdam (Johny – Real Madrid (Alabama)3 : 2
2020.08.13 (04:20)FC Barcelona (Ak) – SS Lazio (Cliff)6 : 4
2020.08.13 (04:20)Panathinaikos (Sheriff) – Roma (Reaper)1 : 3
2020.08.13 (04:20)Atletico Madrid (Captainx – Lokomotiv Moscow (Burton)3 : 5
2020.08.13 (09:00)Dortmund (Teok) – CF Valencia (Dinwin)2 : 2
2020.08.13 (10:00)Valencia (Dinwin) – PSV (Kostaslfc)1 : 3
2020.08.13 (20:00)Real Madrid (Alabama) – Feyenord Rotterdam (Johnybegood)4 : 0
2020.08.13 (20:00)Liverpool (Tanto) – Chelsea FC (Tommy)1 : 2
2020.08.13 (20:20)Lazio (Cliff) – Barcelona (Ak)3 : 3
2020.08.13 (20:20)Lokomotív Moszkva(Burton) – Atl. Madrid (Captainx)2 : 2
2020.08.13 (20:20)Roma (Reaper) – Panathinaikos (Sheriff)6 : 0
2020.08.13 (20:40)Panathinaikosz (Sheriff) – Lokomotív Moszkva(Burton)0 : 4
2020.08.13 (21:00)Manchester Utd.(Kasandra) – Liverpool (Tanto)2 : 1
2020.08.13 (21:00)Chelsea (Tommy) – Manchester City (Soneviqu3 : 0
2020.08.13 (21:00)Internazionale (Crysis) – Real Madrid (Alabama)6 : 2
2020.08.13 (21:20)Manchester City (Soneviqu – Manchester Utd.(Kasandra)6 : 3
2020.08.13 (21:20)Real Madrid (Alabama) – Chelsea (Tommy)3 : 2
2020.08.13 (21:20)Lazio (Cliff) – Internazionale (Crysis)0 : 4
2020.08.13 (21:40)Roma (Reaper) – Feyenoord (Johnybegood)2 : 2
2020.08.13 (21:40)Lokomotív Moszkva(Burton) – Barcelona (Ak)2 : 3
2020.08.13 (21:40)Atl. Madrid (Captainx) – Panathinaikosz (Sheriff)4 : 0
2020.08.13 (22:00)Feyenoord (Johnybegood) – Lokomotív Moszkva(Burton)3 : 2
2020.08.13 (22:00)Barcelona (Ak) – Atl. Madrid (Captainx)4 : 2
2020.08.13 (22:00)Internazionale (Crysis) – Roma (Reaper)5 : 1
2020.08.13 (22:20)Liverpool (Tanto) – Manchester City (Soneviqu0 : 2
2020.08.13 (22:20)Chelsea (Tommy) – Lazio (Cliff)4 : 1
2020.08.13 (22:20)Manchester Utd.(Kasandra) – Real Madrid (Alabama)2 : 2
2020.08.13 (22:40)Roma (Reaper) – Chelsea (Tommy)2 : 2
2020.08.13 (22:40)Real Madrid (Alabama) – Liverpool (Tanto)3 : 3
2020.08.13 (22:40)Lazio (Cliff) – Manchester Utd.(Kasandra)4 : 2
2020.08.13 (23:00)Lokomotív Moszkva(Burton) – Internazionale (Crysis)2 : 3
2020.08.13 (23:00)Panathinaikosz (Sheriff) – Barcelona (Ak)2 : 4
2020.08.13 (23:00)Atl. Madrid (Captainx) – Feyenoord (Johnybegood)4 : 1
2020.08.13 (23:20)Chelsea (Tommy) – Lokomotív Moszkva(Burton)3 : 0
2020.08.13 (23:20)Internazionale (Crysis) – Atl. Madrid (Captainx)4 : 1
2020.08.13 (23:20)Feyenoord (Johnybegood) – Panathinaikosz (Sheriff)5 : 0
2020.08.13 (23:40)Manchester Utd.(Kasandra) – Roma (Reaper)4 : 2
2020.08.13 (23:40)Manchester City (Soneviqu – Real Madrid (Alabama)2 : 5
2020.08.13 (23:40)Liverpool (Tanto) – Lazio (Cliff)0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Italy Cyber Stars Leag
2020.08.13 (19:30)Fiorentina (Vito) – Parma (Olom)2 : 3
2020.08.13 (19:30)Sampdoria (Walker) – Sassuolo (Sima)2 : 1
2020.08.13 (19:30)Lazio (Skmgery) – Juventus (Den1Bravo)1 : 3
2020.08.13 (19:30)Internazionale (Stdm) – Napoli (Jenko)1 : 1
2020.08.13 (19:44)Sampdoria (Walker) – Parma (Olom)0 : 0
2020.08.13 (19:44)Internazionale (Stdm) – Juventus (Den1Bravo)1 : 2
2020.08.13 (20:12)Atalanta (Libra) – Juventus (Den1Bravo)1 : 4
2020.08.13 (20:12)Udinese (Unknown) – Parma (Olom)1 : 2
2020.08.13 (20:12)Fiorentina (Vito) – Sampdoria (Walker)3 : 5
2020.08.13 (20:12)Lazio (Skmgery) – Internazionale (Stdm)3 : 4
2020.08.13 (20:26)Fiorentina (Vito) – Udinese (Unknown)4 : 1
2020.08.13 (20:26)Sassuolo (Sima) – Parma (Olom)2 : 0
2020.08.13 (20:26)Lazio (Skmgery) – Atalanta (Libra)4 : 1
2020.08.13 (20:26)Napoli (Jenko) – Juventus (Den1Bravo)1 : 0
2020.08.13 (20:40)Sassuolo (Sima) – Sampdoria (Walker)0 : 3
2020.08.13 (20:40)Parma (Olom) – Fiorentina (Vito)2 : 1
2020.08.13 (20:40)Napoli (Jenko) – Internazionale (Stdm)3 : 2
2020.08.13 (20:40)Juventus (Den1Bravo) – Lazio (Skmgery)6 : 1
2020.08.13 (20:54)Napoli (Jenko) – Atalanta (Libra)6 : 1
2020.08.13 (20:54)Parma (Olom) – Sampdoria (Walker)1 : 7
2020.08.13 (20:54)Sassuolo (Sima) – Udinese (Unknown)0 : 3
2020.08.13 (20:54)Juventus (Den1Bravo) – Internazionale (Stdm)1 : 2
2020.08.13 (21:08)Lazio (Skmgery) – Napoli (Jenko)3 : 2
2020.08.13 (21:08)Internazionale (Stdm) – Atalanta (Libra)3 : 1
2020.08.13 (21:08)Sampdoria (Walker) – Udinese (Unknown)2 : 1
2020.08.13 (21:08)Fiorentina (Vito) – Sassuolo (Sima)0 : 4
2020.08.13 (21:22)Parma (Olom) – Udinese (Unknown)2 : 1
2020.08.13 (21:22)Juventus (Den1Bravo) – Atalanta (Libra)5 : 0
2020.08.13 (21:22)Internazionale (Stdm) – Lazio (Skmgery)1 : 2
2020.08.13 (21:22)Sampdoria (Walker) – Fiorentina (Vito)3 : 1
2020.08.13 (21:36)Juventus (Den1Bravo) – Napoli (Jenko)3 : 2
2020.08.13 (21:36)Atalanta (Libra) – Lazio (Skmgery)4 : 3
2020.08.13 (21:36)Udinese (Unknown) – Fiorentina (Vito)3 : 2
2020.08.13 (21:36)Parma (Olom) – Sassuolo (Sima)1 : 4
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Liga Pro
2020.08.13 (08:30)Dag Dages CF – PSG Shemyakin Onze2 : 2
2020.08.13 (09:20)Dag Dages CF – Tes Tundra1 : 5
2020.08.13 (09:45)Tes Tundra – PSG Shemyakin Onze0 : 0
2020.08.13 (10:10)Tes Tundra – Gambit Esports2 : 1
2020.08.13 (10:35)Gambit Esports – Dag Dages CF0 : 0
2020.08.13 (11:00)PSG Shemyakin Onze – Rub FC Kazan2 : 1
2020.08.13 (11:25)Rub FC Kazan – Dag Dages CF3 : 1
2020.08.13 (11:50)PSG Shemyakin Onze – Gambit Esports1 : 2
2020.08.13 (11:50)Gambit Esports – Rub FC Kazan3 : 0
2020.08.13 (12:15)Rub FC Kazan – Tes Tundra0 : 1
2020.08.13 (15:30)NFC Nyancat FC – Westcoastunt1 : 3
2020.08.13 (15:55)VEG Vega Squadron – Ina InactiveTV2 : 1
2020.08.13 (16:20)NFC Nyancat FC – CFC Catalonia FC1 : 3
2020.08.13 (16:45)Westcoastunt – Ina InactiveTV2 : 1
2020.08.13 (17:10)CFC Catalonia FC – VEG Vega Squadron1 : 0
2020.08.13 (17:35)Ina InactiveTV – NFC Nyancat FC1 : 3
2020.08.13 (18:00)CFC Catalonia FC – Westcoastunt3 : 3
2020.08.13 (18:25)VEG Vega Squadron – NFC Nyancat FC1 : 2
2020.08.13 (18:50)Westcoastunt – VEG Vega Squadron0 : 2
2020.08.13 (19:15)Ina InactiveTV – CFC Catalonia FC1 : 6
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA, Spain Cyber Stars
2020.08.13 (09:30)FC Barcelona (Sleepy) – Real Madrid (Critic)2 : 1
2020.08.13 (09:30)Atletico Madrid (Libra) – Valencia (Bobby)0 : 1
2020.08.13 (09:44)Barcelona (Sleepy) – Valencia (Bobby)1 : 0
2020.08.13 (09:44)Athletic Bilbao (Mistyeye – Getafe CF (Dimqaa)2 : 1
2020.08.13 (09:44)Real Sociedad (Sima) – Real Betis (CarlWhizzer)2 : 3
2020.08.13 (09:44)Sevilla (Den1Bravo) – Real Madrid (Critic)1 : 2
2020.08.13 (09:58)Ath. Bilbao (Mistyeye) – Real Sociedad (Sima)1 : 3
2020.08.13 (09:58)Sevilla (Den1Bravo) – Barcelona (Sleepy)2 : 0
2020.08.13 (09:58)Getafe (Dimqaa) – Villarreal (Quavo)0 : 3
2020.08.13 (09:58)Real Madrid (Critic) – Atl. Madrid (Libra)3 : 1
2020.08.13 (10:12)Villarreal (Quavo) – Real Sociedad (Sima)1 : 1
2020.08.13 (10:12)Ath. Bilbao (Mistyeye) – Betis (CarlWhizzer)0 : 4
2020.08.13 (10:12)Atl. Madrid (Libra) – Barcelona (Sleepy)3 : 1
2020.08.13 (10:12)Sevilla (Den1Bravo) – Valencia (Bobby)2 : 1
2020.08.13 (10:26)Real Madrid (Critic) – Valencia (Bobby)5 : 0
2020.08.13 (10:26)Atl. Madrid (Libra) – Sevilla (Den1Bravo)0 : 1
2020.08.13 (10:26)Villarreal (Quavo) – Ath. Bilbao (Mistyeye)4 : 2
2020.08.13 (10:26)Getafe (Dimqaa) – Betis (CarlWhizzer)0 : 5
2020.08.13 (10:40)Getafe (Dimqaa) – Real Sociedad (Sima)1 : 0
2020.08.13 (10:40)Betis (CarlWhizzer) – Villarreal (Quavo)4 : 0
2020.08.13 (10:40)Real Madrid (Critic) – Barcelona (Sleepy)4 : 0
2020.08.13 (10:40)Valencia (Bobby) – Atl. Madrid (Libra)1 : 2
2020.08.13 (10:54)Valencia (Bobby) – Barcelona (Sleepy)0 : 3
2020.08.13 (10:54)Betis (CarlWhizzer) – Real Sociedad (Sima)4 : 1
2020.08.13 (10:54)Getafe (Dimqaa) – Ath. Bilbao (Mistyeye)4 : 2
2020.08.13 (10:54)Real Madrid (Critic) – Sevilla (Den1Bravo)0 : 5
2020.08.13 (11:08)Villarreal (Quavo) – Getafe (Dimqaa)1 : 2
2020.08.13 (11:08)Atl. Madrid (Libra) – Real Madrid (Critic)2 : 3
2020.08.13 (11:08)Barcelona (Sleepy) – Sevilla (Den1Bravo)3 : 0
2020.08.13 (11:08)Real Sociedad (Sima) – Ath. Bilbao (Mistyeye)0 : 1
2020.08.13 (11:22)Valencia (Bobby) – Sevilla (Den1Bravo)0 : 4
2020.08.13 (11:22)Betis (CarlWhizzer) – Ath. Bilbao (Mistyeye)3 : 0
2020.08.13 (11:22)Real Sociedad (Sima) – Villarreal (Quavo)1 : 1
2020.08.13 (11:22)Barcelona (Sleepy) – Atl. Madrid (Libra)0 : 0
2020.08.13 (11:36)Valencia (Bobby) – Real Madrid (Critic)1 : 4
2020.08.13 (11:36)Sevilla (Den1Bravo) – Atl. Madrid (Libra)1 : 0
2020.08.13 (11:36)Ath. Bilbao (Mistyeye) – Villarreal (Quavo)3 : 2
2020.08.13 (11:36)Betis (CarlWhizzer) – Getafe (Dimqaa)1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA,EsportBatt
2020.08.13 (07:30)CF Valencia (Boulevard_Pr – Sevilla FC (Laikingdast)2 : 1
2020.08.13 (07:30)Atletico Madrid (Vrico) – Real Madrid (Jkey)1 : 0
2020.08.13 (07:42)Real Madrid (Jkey) – CF Valencia (Boulevard_Prospect)0 : 0
2020.08.13 (07:42)Sevilla FC (Laikingdast) – FC Barcelona (Mr.Jab)1 : 0
2020.08.13 (07:54)CF Valencia (Boulevard_Pr – Atletico Madrid (Vrico)0 : 0
2020.08.13 (07:54)FC Barcelona (Mr.Jab) – Real Madrid (Jkey)0 : 2
2020.08.13 (08:06)Atletico Madrid (Vrico) – FC Barcelona (Mr.Jab)0 : 2
2020.08.13 (08:06)Real Madrid (Jkey) – Sevilla FC (Laikingdast)1 : 1
2020.08.13 (08:18)FC Barcelona (Mr.Jab) – CF Valencia (Boulevard_Prospect)1 : 1
2020.08.13 (08:18)Sevilla FC (Laikingdast) – Atletico Madrid (Vrico)1 : 0
2020.08.13 (08:30)Sevilla FC (Laikingdast) – CF Valencia (Boulevard_Prospect)0 : 0
2020.08.13 (08:30)Real Madrid (Jkey) – Atletico Madrid (Vrico)3 : 0
2020.08.13 (08:42)FC Barcelona (Mr.Jab) – Sevilla FC (Laikingdast)0 : 1
2020.08.13 (08:42)CF Valencia (Boulevard_Pr – Real Madrid (Jkey)2 : 1
2020.08.13 (08:54)Atletico Madrid (Vrico) – CF Valencia (Boulevard_Prospect)1 : 1
2020.08.13 (08:54)Real Madrid (Jkey) – FC Barcelona (Mr.Jab)0 : 0
2020.08.13 (09:06)Sevilla FC (Laikingdast) – Real Madrid (Jkey)4 : 0
2020.08.13 (09:06)FC Barcelona (Mr.Jab) – Atletico Madrid (Vrico)2 : 0
2020.08.13 (09:18)Atletico Madrid (Vrico) – Sevilla FC (Laikingdast)1 : 3
2020.08.13 (09:18)CF Valencia (Boulevard_Pr – FC Barcelona (Mr.Jab)3 : 0
2020.08.13 (18:58)Atl. Madrid (Blackstar98) – Real Madrid (Chellovekk)1 : 0
2020.08.13 (19:32)Real Madrid (Chellovekk) – Atl. Madrid (Blackstar98)1 : 1
2020.08.13 (19:44)Valencia (Fearggwp) – Atl. Madrid (Blackstar98)1 : 1
2020.08.13 (19:56)Valencia (Fearggwp) – Real Madrid (Chellovekk)2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA,EsportBattle
2020.08.13 (09:40)RB Leipzig (Boulevard_Pro – BorMonchengladbach(Laikin0 : 1
2020.08.13 (09:40)Bayer 04 Leverkusen (Vric – FC Bayern Munich (Jkey)1 : 4
2020.08.13 (09:52)BorMonchengladbach(Laikin – Borussia Dortmund (Mr.Jab)0 : 0
2020.08.13 (09:52)FC Bayern Munich (Jkey) – RB Leipzig (Boulevard_Prospect)1 : 0
2020.08.13 (10:04)Borussia Dortmund (Mr.Jab – FC Bayern Munich (Jkey)0 : 3
2020.08.13 (10:04)RB Leipzig (Boulevard_Pro – Bayer 04 Leverkusen (Vrico)1 : 0
2020.08.13 (10:16)FC Bayern Munich (Jkey) – BorMonchengladbach(Laikin3 : 3
2020.08.13 (10:16)Bayer 04 Leverkusen (Vric – Borussia Dortmund (Mr.Jab)2 : 1
2020.08.13 (10:28)Borussia Dortmund (Mr.Jab – RB Leipzig (Boulevard_Prospect)0 : 3
2020.08.13 (10:28)BorMonchengladbach(Laikin – Bayer 04 Leverkusen (Vrico)0 : 3
2020.08.13 (10:40)FC Bayern Munich (Jkey) – Bayer 04 Leverkusen (Vrico)1 : 1
2020.08.13 (10:40)BorMonchengladbach(Laikin – RB Leipzig (Boulevard_Prospect)0 : 0
2020.08.13 (10:52)Borussia Dortmund (Mr.Jab – BorMonchengladbach(Laikin1 : 3
2020.08.13 (10:52)RB Leipzig (Boulevard_Pro – FC Bayern Munich (Jkey)2 : 0
2020.08.13 (11:04)Bayer 04 Leverkusen (Vric – RB Leipzig (Boulevard_Prospect)0 : 0
2020.08.13 (11:04)FC Bayern Munich (Jkey) – Borussia Dortmund (Mr.Jab)0 : 0
2020.08.13 (11:16)Borussia Dortmund (Mr.Jab – Bayer 04 Leverkusen (Vrico)5 : 1
2020.08.13 (11:16)BorMonchengladbach(Laikin – FC Bayern Munich (Jkey)0 : 0
2020.08.13 (11:28)Bayer 04 Leverkusen (Vric – BorMonchengladbach(Laikin2 : 0
2020.08.13 (11:28)RB Leipzig (Boulevard_Pro – Borussia Dortmund (Mr.Jab)0 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás e-FIFA,EsportsBattle
2020.08.13 (09:10)Italy (Dangerdim77) – England (Slezaintima)0 : 0
2020.08.13 (09:10)France (Orlovsky1) – Brazil (Nikkitta)1 : 2
2020.08.13 (09:22)England (Slezaintima) – France (Orlovsky1)2 : 4
2020.08.13 (09:22)Brazil (Nikkitta) – Netherlands (D1psen)2 : 1
2020.08.13 (09:34)Netherlands (D1psen) – England (Slezaintima)1 : 5
2020.08.13 (09:34)France (Orlovsky1) – Italy (Dangerdim77)4 : 3
2020.08.13 (09:46)Italy (Dangerdim77) – Netherlands (D1psen)0 : 0
2020.08.13 (09:46)England (Slezaintima) – Brazil (Nikkitta)0 : 1
2020.08.13 (09:58)Brazil (Nikkitta) – Italy (Dangerdim77)1 : 0
2020.08.13 (09:58)Netherlands (D1psen) – France (Orlovsky1)2 : 4
2020.08.13 (14:10)Netherlands (MooneyCB) – England (Olle)0 : 3
2020.08.13 (14:10)Brazil (Pablik) – France (Dm1trena)3 : 1
2020.08.13 (14:34)Italy (Inquisitor) – England (Olle)1 : 1
2020.08.13 (14:34)Brazil (Pablik) – Netherlands (MooneyCB)1 : 1
2020.08.13 (14:46)England (Olle) – France (Dm1trena)1 : 3
2020.08.13 (14:46)Netherlands (MooneyCB) – Italy (Inquisitor)0 : 1
2020.08.13 (14:58)France (Dm1trena) – Netherlands (MooneyCB)0 : 0
2020.08.13 (14:58)Italy (Inquisitor) – Brazil (Pablik)3 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi foci   Labdarúgás Észt 2.
2020.08.13 (18:00)Tammeka Tartu 2 – Kohtla-Jarve5 : 2
  Pesapallo Finn bajnokság
2020.08.13 (16:30)Hyvinkaan Tahko – Imatran Pallo-Veikot2 : 0
2020.08.13 (16:30)Siilinjarven Pesis – Kiteen Pallo-900 : 2
2020.08.13 (16:30)Kankaanpaan Maila – Vimpelin Veto1 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi rögbi   Rögbi NRL
2020.08.13 (11:50)Sydney Roosters – Melbourne Storm6 : 24
Tippmix eredmények, tegnapi röplabda   Röplabda Orosz Pro Liga
2020.08.13 (09:05)Lions-Pro – Berkut-Pro3 : 1
2020.08.13 (10:50)Enerdzhi-Pro – Uragan-Pro3 : 2
2020.08.13 (12:35)Titans-Pro – Payp-Pro3 : 2
2020.08.13 (14:20)Alliance-Pro – Empire-Pro1 : 3
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz German PL Stars, férfi egyes
2020.08.13 (09:00)V. Orlov – Q. Folliot2 : 0
2020.08.13 (10:35)R. Slobodchikov – A. Celikbilek2 : 1
2020.08.13 (14:35)Jim Walder – F.C. Jianu0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz German PL Stars, női egyes
2020.08.13 (12:55)E. Gorgodze – I. Fetecau2 : 0
2020.08.13 (16:25)J.V. Rennert – L. Pigossi0 : 2
2020.08.13 (17:30)B. Eraydin – C. Klasen1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz German PremierLeague,ffi egyes
2020.08.13 (09:00)T. Schönenberg – A. Mannapov2 : 0
2020.08.13 (11:15)B. Gadamauri – E. Ejupovic0 : 2
2020.08.13 (12:45)B. Lock – R. Strombachs0 : 2
2020.08.13 (14:30)M. Netuschil – M. Rosenkranz0 : 2
2020.08.13 (15:55)A. Ötzbach – Y. Erel0 : 2
2020.08.13 (16:00)Fle. Peters – L. Gerch0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz German PremierLeague,női egyes
2020.08.13 (09:00)E.T. Cadar – G. Duca2 : 0
2020.08.13 (09:00)A.A. Rosca – N. Siedliska0 : 2
2020.08.13 (10:15)Stollár F. – S. Intert2 : 0
2020.08.13 (10:25)O. Gavrila – L. Meyer auf der Heide2 : 0
2020.08.13 (11:45)C. Buyukakcay – O.G. Simion1 : 2
2020.08.13 (13:30)M. Zanevska – A. Hartono2 : 1
2020.08.13 (15:05)I.M. Bara – L. Cirnu2 : 0
2020.08.13 (16:05)K. Kanev – E. Vanlangendonck0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Lexington, női egyes
2020.08.13 (00:15)M. Linette – J. Brady0 : 2
2020.08.13 (17:00)J.B. Teichmann – Y. Putintseva2 : 0
2020.08.13 (18:50)S. Williams – V. Williams2 : 1
2020.08.13 (21:40)C.C. Bellis – J. Pegula2 : 0
2020.08.13 (23:25)S. Rogers – L.A. Fernandez2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Lexington, női páros
2020.08.13 (17:00)Mattek-Sands B / Stephens – Carter H / Stefani L0 : 2
2020.08.13 (18:45)Guarachi A / Krawczyk D – Loeb J / Neel I2 : 1
2020.08.13 (20:20)Bouzkova M / Teichmann J – Christian K / Olmos G2 : 0
2020.08.13 (23:50)Blinkova A / Zvonareva V – Linette M / Pegula J2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Nat. Tour Israel, férfi egyes
2020.08.13 (12:30)A. Gaponenko – Y. Sarouk2 : 0
2020.08.13 (14:40)Y. Oliel – I. Smilansky2 : 0
2020.08.13 (16:15)J. Hasson – D. Cukierman0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz National Tour Israel, női egye
2020.08.13 (14:10)S. Kimchi – S. Biran2 : 0
2020.08.13 (16:25)L. Glushko – N. Khirin2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Prága, női egyes
2020.08.13 (11:00)E. Bouchard – T. Zidansek2 : 1
2020.08.13 (12:20)L. Siegemund – S. Sorribes Tormo0 : 2
2020.08.13 (14:05)M. Frech – A. Rus2 : 1
2020.08.13 (16:35)S. Halep – B. Krejcikova2 : 1
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz Prága, női páros
2020.08.13 (11:00)Lister C / Voracova R – Hradecka L / Pliskova Kr0 : 2
2020.08.13 (11:00)Lister C / Voracova R – Hradecka L / Pliskova Kr0 : 2
2020.08.13 (14:35)Niculescu M / Olaru R – Marozava L / Sizikova Y2 : 0
2020.08.13 (17:30)van Der Hoek R / Wickmaye – Rus A / Zidansek T0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz US Pro Series, férfi egyes
2020.08.13 (14:00)J. Arconada – A. El Mihdawy2 : 0
2020.08.13 (14:00)G. Lomakin – Cle. Harper0 : 2
2020.08.13 (15:20)G. Lomakin – J. Thirouin0 : 2
2020.08.13 (15:25)J. Arconada – Mic. Redlicki2 : 0
2020.08.13 (19:30)G. Brymer – Jonas Maier2 : 0
2020.08.13 (23:15)A. Adamson – D. Karimov0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz UTR Pro Series France,férfi e.
2020.08.13 (09:00)C. Hemery – L. Ratsaratany2 : 0
2020.08.13 (10:15)M. Chazal – N. Moreno de Alboran2 : 0
2020.08.13 (12:50)C. Hemery – Stu. Parker1 : 2
2020.08.13 (12:50)S. Mansouri – J.P. Paz1 : 2
2020.08.13 (14:10)A. Escoffier – L. Ratsaratany2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tenisz   Tenisz UTRPro Series France,női egyes
2020.08.13 (09:00)Y. Cavalle-Reimers – A. Detiuc2 : 0
2020.08.13 (11:35)A.G. Vasilescu – Car. Romeo0 : 2
2020.08.13 (11:35)D. Marcinkevica – J. Mikulskyte2 : 1
2020.08.13 (14:10)N. Dascalu – E. Kostova1 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tollaslabda   Tollaslabda Örmény Infinity Cup, női egyes
2020.08.13 (09:30)H. Dzavaryan – L. Babajanyan0 : 2
Tippmix eredmények, tegnapi tollaslabda   Tollaslabda Örmény Infinity Kupa
2020.08.13 (08:50)S. Isahakyan – G. Isahakyan2 : 0
Tippmix eredmények, tegnapi tollaslabda   Tollaslabda ÖrményInfinityKupa,vegy.páros
2020.08.13 (11:30)Nazaretyan E / Papyan M – Isahakyan S / Dzavaryan H2 : 0

Az eredmények csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos eredmények a Szerencsejáték Zrt honlapján, a tippmix.hu weboldalon találhatók.

Nemcsak a tegnapi, hanem a friss eredmények (is) érdekelnek? Van egy összeállításunk a mai friss és élő foci eredmények tekintetében is »

Tetszett az írásunk? Oszd meg másokkal is!

Ha értesülni szeretnél az oldalunkon megjelenő hírekről, akkor kedveld, és kövesd Facebook vagy Twitter oldalunkat!