van az a pénz ...
... ami visszatalál





itt vagy most:     »

Tegnapi Tippmix eredmények

A tegnapi napon (2020.02.21 ) lejátszott, megrendezett Tippmix események eredményei:

Tippmix foci   Labdarúgás Albán bajnokság
2020.02.21 (18:00)Kukesi – KF Tirana1 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Angol Liga bajnokság
2020.02.21 (20:45)Derby County – Fulham1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Argentin bajnokság
2020.02.21 (23:00)Banfield – Aldosivi0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Ausztrál bajnokság
2020.02.21 (07:15)Wellington Phoenix – Western Utd.2 : 0
2020.02.21 (09:30)Western Sydney Wanderers – Adelaide Utd.5 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Belga 2.
2020.02.21 (20:30)OH Leuven – Saint-Gilloise3 : 5
Tippmix foci   Labdarúgás Belga bajnokság
2020.02.21 (20:30)Kortrijk – Genk0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Belga bajnokság, női
2020.02.21 (20:00)Standard Liege – Gent3 : 1
2020.02.21 (20:00)Anderlecht – FC Bruges1 : 0
2020.02.21 (20:30)OH Leuven – Genk1 : 3
Tippmix foci   Labdarúgás Bolíviai bajnokság
2020.02.21 (23:00)Bolivar La Paz – The Strongest5 : 4
Tippmix foci   Labdarúgás CONCACAF BL
2020.02.21 (02:00)San Carlos – New York City FC3 : 5
2020.02.21 (04:00)CD Olimpia – Seattle2 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Chilei bajnokság
2020.02.21 (16:00)Antofagasta – Universidad de Concepcion1 : 1
2020.02.21 (22:30)Univ.Catolica de Santiago – Dep. Iquique3 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Copa Sudamericana
2020.02.21 (01:30)Atlético MG – Union SF2 : 0
2020.02.21 (01:30)El Nacional Quito – Fenix Montevideo2 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Dán bajnokság
2020.02.21 (19:00)Hobro – Midtjylland0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Dél-afrikai FA Kupa
2020.02.21 (19:00)Black Leopards – Amavarara2 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Egyesült Arab E.,PresidentsCup
2020.02.21 (14:30)Bani Yas – Shabab Al-Ahli (UAE)1 : 0
2020.02.21 (17:30)Al-Dhafra – Al-Jazeera (UAE)1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Egyiptomi Kupa
2020.02.21 (16:00)Ismaily – Pyramids FC0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Francia 2.
2020.02.21 (20:00)Chambly – Nancy2 : 1
2020.02.21 (20:00)Niort – Valenciennes1 : 0
2020.02.21 (20:00)Guingamp – Sochaux1 : 1
2020.02.21 (20:00)Le Havre – Orleans1 : 2
2020.02.21 (20:00)Rodez Aveyron – Lorient0 : 1
2020.02.21 (20:00)Grenoble – Chateauroux0 : 1
2020.02.21 (20:00)Clermont – Paris FC0 : 1
2020.02.21 (20:00)AC Ajaccio – Le Mans2 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Francia 3.
2020.02.21 (20:00)Cholet – Bastia-Borgo0 : 0
2020.02.21 (20:00)Ajaccio GFC – Dunkerque0 : 2
2020.02.21 (20:00)Beziers – Creteil1 : 2
2020.02.21 (20:00)Quevilly Rouen – Concarneau0 : 1
2020.02.21 (20:00)Bourg-Peronnas – Pau0 : 0
2020.02.21 (20:00)Boulogne – Le Puy1 : 0
2020.02.21 (20:00)Toulon – Villefranche sur Saone3 : 0
2020.02.21 (20:00)Lyon Duchere – Avranches1 : 4
Tippmix foci   Labdarúgás Francia bajnokság
2020.02.21 (19:00)Nice – Brest2 : 2
2020.02.21 (20:45)Metz – Lyon0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Gibraltári bajnokság, felsőház
2020.02.21 (20:30)Lincoln Red Imps – Gibraltar Lions7 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Görög 2.
2020.02.21 (14:00)Levadiakosz – Doxa Drama3 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Holland 2.
2020.02.21 (20:00)Helmond – Ajax 20 : 2
2020.02.21 (20:00)Cambuur – Roda2 : 0
2020.02.21 (20:00)Dordrecht – De Graafschap1 : 2
2020.02.21 (20:00)Go Ahead Eagles – Nijmegen2 : 1
2020.02.21 (20:00)Telstar – Maastricht2 : 1
2020.02.21 (20:00)PSV 2 – Oss1 : 1
2020.02.21 (20:00)NAC Breda – Almere City1 : 0
2020.02.21 (20:00)Excelsior – Den Bosch6 : 4
Tippmix foci   Labdarúgás Holland bajnokság
2020.02.21 (20:00)RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Horvát bajnokság
2020.02.21 (18:00)Varazdin – Lokomotív Zágráb0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Indiai I-Liga
2020.02.21 (09:30)NEROCA – Gokulam Kerala3 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Indiai Szuperliga
2020.02.21 (15:00)Mumbai City – Chennaiyin0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Izrael 2.
2020.02.21 (14:00)Hapoel Ramat Hasharon – Hapoel Acre0 : 0
2020.02.21 (14:00)Beitar TA Bat Yam – Hapoel Ramat Gan1 : 2
2020.02.21 (14:00)Hapoel Petah Tikva – Hapoel Bnei Sakhnin0 : 0
2020.02.21 (14:00)Hapoel Afula – Hapoel Nof Hagalil3 : 2
2020.02.21 (14:00)Hapoel Ashkelon – Kfar Qasem0 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Japán bajnokság
2020.02.21 (11:00)Shonan Bellmare – Urawa RD2 : 3
Tippmix foci   Labdarúgás Katari bajnokság
2020.02.21 (14:45)Al-Khor – Al-Rayyan1 : 1
2020.02.21 (16:55)Qatar SC – Al-Sailiya0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Kolumbiai Kupa
2020.02.21 (00:00)Atl. Huila – Llaneros FC0 : 2
2020.02.21 (02:05)Atlético FC Cali – Real Cartagena1 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Kuvaiti Emír Kupa
2020.02.21 (14:55)Al-Salibikhaet – Al-Jahra0 : 1
2020.02.21 (18:30)Al-Tadhamon – Al-Arabi (KUW)0 : 5
Tippmix foci   Labdarúgás Lengyel bajnokság
2020.02.21 (18:00)LKS Lodz – Pogon Szczecin0 : 0
2020.02.21 (20:30)Slask Wroclaw – Gornik Zabrze2 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Marokkói bajnokság
2020.02.21 (17:00)Raja de Beni Mellal – Raja Casablanca1 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Mexikói 2.
2020.02.21 (03:30)Mineros de Zacatecas – Zacatepec2 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Mexikói bajnokság, női
2020.02.21 (23:00)Necaxa – Tijuana0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Máltai bajnokság
2020.02.21 (18:00)Sirens FC – Sliema Wanderers0 : 0
2020.02.21 (19:00)Tarxien – Floriana0 : 4
2020.02.21 (20:00)Gzira – Valletta0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Német Bundesliga
2020.02.21 (20:30)Bayern München – Paderborn3 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Német Bundesliga 2.
2020.02.21 (18:30)Osnabrück – Erzgebirge Aue0 : 0
2020.02.21 (18:30)Wehen – Fürth1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Német Bundesliga 3.
2020.02.21 (19:00)Viktoria Köln – Sonnenhof Grossaspach1 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Német bajnokság, női
2020.02.21 (19:15)Wolfsburg – Potsdam5 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Olasz A
2020.02.21 (20:45)Brescia – Napoli1 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Olasz B
2020.02.21 (21:00)Cosenza – Frosinone0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Ománi bajnokság
2020.02.21 (13:25)Al-Orouba (OMA) – Fanja2 : 1
2020.02.21 (14:25)Al-Rustaq – Dhofar3 : 2
2020.02.21 (16:45)Mirbat – Al-Nasr (OMA)0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Osztrák 2.
2020.02.21 (19:10)Kapfenberg – BW Linz1 : 1
2020.02.21 (19:10)Austria Lustenau – Dornbirn 19134 : 1
2020.02.21 (19:10)Amstetten – Liefering1 : 1
2020.02.21 (19:10)FC Juniors OÖ – Lafnitz1 : 2
2020.02.21 (19:10)Horn – Austria Wien Amatőr2 : 2
2020.02.21 (19:10)Austria Klagenfurt – Ried1 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Panamai bajnokság
2020.02.21 (01:00)Plaza Amador – Sp. San Miguelito2 : 0
2020.02.21 (02:00)Alianza de Panama City – Arabe Unido0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Paraguayi bajnokság
2020.02.21 (22:00)12 de Octubre Itaugua – Nacional Asuncion0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Portugál 2.
2020.02.21 (21:00)Vilafranquense – Farense0 : 3
Tippmix foci   Labdarúgás Portugál bajnokság
2020.02.21 (21:30)Aves – Guimaraes0 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Skót Liga bajnokság
2020.02.21 (20:05)Dundee Utd. – Inverness CT2 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Spanyol 2.
2020.02.21 (21:00)Sp. Gijón – Cadiz1 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Spanyol bajnokság
2020.02.21 (21:00)Betis – Mallorca3 : 3
Tippmix foci   Labdarúgás Svájci 2.
2020.02.21 (20:00)Winterthur – Lausanne0 : 4
Tippmix foci   Labdarúgás Szaúdi bajnokság
2020.02.21 (14:10)Abha – Al-Adalh2 : 2
2020.02.21 (16:30)Al-Faisaly – Al-Ettifaq1 : 2
2020.02.21 (18:30)Al-Ahli (KSA) – Al-Fateh0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Szerb bajnokság
2020.02.21 (17:30)Vozdovac – Spartak Subotica2 : 3
2020.02.21 (18:00)Javor Ivanjica – Mladost Lucani1 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Thaiföldi bajnokság
2020.02.21 (14:00)Rayong – Nakhon Ratchasima1 : 2
Tippmix foci   Labdarúgás Török 2.
2020.02.21 (17:00)Eskisehirspor – Hatayspor0 : 1
2020.02.21 (17:00)Osmanlispor – Menemen Bld. Spor2 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Török bajnokság
2020.02.21 (18:00)Sivasspor – Alanyaspor1 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Walesi 2., Déli csoport
2020.02.21 (20:30)Cambrian & Clydach Vale – Cwmbran Celtic3 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Walesi bajnokság, alsóház
2020.02.21 (20:45)Aberystwyth – Penybont0 : 1
Tippmix foci   Labdarúgás Walesi bajnokság, felsőház
2020.02.21 (21:00)Connah's Quay – TNS1 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Észak-Ír bajnokság
2020.02.21 (20:45)Linfield – Crusaders4 : 0
Tippmix foci   Labdarúgás Ír 1.
2020.02.21 (20:45)Wexford Youths – UC Dublin1 : 1
2020.02.21 (20:45)Cabinteely – Bray4 : 2
  Alpesi sí Lesiklás, Crans Montana
2020.02.21 (10:05)S. Venier – M. Gisin1 : 0
2020.02.21 (10:05)N. Ortlieb – P. Vlhova0 : 1
2020.02.21 (10:05)F. Brignone – C. Suter0 : 1
2020.02.21 (10:05)B. Johnson – K. Weidle1 : 0
2020.02.21 (10:05)I. Stuhec – E. Curtoni0 : 1
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, férfi egyes
2020.02.21 (16:20)P. Sirucek – S. Togami4 : 0
2020.02.21 (16:20)A. Cassin – R. Gárdos3 : 4
2020.02.21 (16:20)Takuya Jin – Yuk. Uda1 : 4
2020.02.21 (17:10)Tom. Harimoto – S. Gnanasekaran4 : 0
2020.02.21 (17:10)P. Gionis – B. Duda1 : 4
2020.02.21 (17:10)J. Dyjas – D. Ovtcharov3 : 4
2020.02.21 (18:00)Kri. Karlsson – H. Calderano4 : 3
2020.02.21 (18:00)Dang Qiu – L. Pitchford0 : 4
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, férfi páros
2020.02.21 (11:10)Ho K K / Wong C T – Lam S H / Ng P N3 : 1
2020.02.21 (11:10)Achanta S K / Gnanasekara – Ecseki N / Szudi Á3 : 0
2020.02.21 (11:10)Ishiy V / Jouti E – Duda B / Franziska P0 : 3
2020.02.21 (11:10)Chen C-A / Chuang C-Y – Dyjas J / Nuytinck C2 : 3
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, női egyes
2020.02.21 (12:10)Miyu Kato – Hitomi Sato3 : 4
2020.02.21 (12:10)Mima Ito – M. Pesotska4 : 0
2020.02.21 (12:10)Hon. Hashimoto – Ying Han3 : 4
2020.02.21 (13:00)M. Batra – Miu Hirano0 : 4
2020.02.21 (13:00)W.Y.M. Soo – Hoi Kem Doo3 : 4
2020.02.21 (13:00)I-Ching Cheng – Xiaona Shan4 : 0
2020.02.21 (13:50)N. Mittelham – B. Eerland4 : 2
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, női páros
2020.02.21 (10:30)Chen S-Y / Cheng H-T – Paranang O / Sawettabut S1 : 3
2020.02.21 (10:30)Shao J / Yu F – Hirano M / Ishikawa K1 : 3
2020.02.21 (10:30)Mantz C / Wan Y – Soo W Y M / Zhu C1 : 3
Tippmix asztalitenisz   Asztalitenisz Budapest, vegyes páros
2020.02.21 (19:00)Wong C T / Doo H K – Karakasevic / Lupulesku3 : 0
2020.02.21 (19:00)Franziska P / Solja P – Achanta S K / Batra M3 : 0
Tippmix bandy   Bandy Finn bajnokság, rájátszás
2020.02.21 (17:30)OLS – Akilles Porvoo (2.m.)3 : 7
2020.02.21 (18:00)WP-35 – Veitera Lappeenranta (2.m.)0 : 3
2020.02.21 (18:00)HIFK – Mikkelin Kampparit (2.m.)1 : 2
2020.02.21 (18:00)JPS – Narukera Pori (2.m.)4 : 3
Tippmix bandy   Bandy Orosz bajnokság
2020.02.21 (12:00)Bajkal Irkutszk – Dinamo Moszkva7 : 1
2020.02.21 (15:00)Ural Trubnyik – Jenyiszej Krasznojarszk4 : 6
2020.02.21 (15:30)Volga Uljanovszk – Kuzbassz Kemerovo6 : 3
2020.02.21 (16:30)Murman Murmanszk – Start Nyizsnyij Novgorod3 : 1
2020.02.21 (17:00)Dinamo Kazany – Rogyina Kirov4 : 1
Tippmix floorball   Floorball Finn bajnokság
2020.02.21 (17:00)Adalens – Oilers Espoo5 : 8
2020.02.21 (17:30)LaSB – Happee Jyväskylä4 : 2
2020.02.21 (17:30)Nokian KrP – Classic Tampere1 : 8
Tippmix foci   Futsal Cseh bajnokság
2020.02.21 (19:30)Helas Brno – Slavia Praha3 : 4
2020.02.21 (20:00)Chrudim – Nejzbach Vysoke Myto5 : 1
2020.02.21 (20:30)Melnik – Tango Brno9 : 0
2020.02.21 (20:30)Ceska Lipa – Interobal Plzen2 : 7
Tippmix foci   Futsal Olasz bajnokság
2020.02.21 (20:30)Latina – Rieti1 : 8
2020.02.21 (20:30)Arzignano – Meta Catania2 : 3
Tippmix foci   Futsal Orosz bajnokság
2020.02.21 (10:00)Berkut Groznij – Tyumeny2 : 6
2020.02.21 (14:30)Jugra – Szinara Jekatyerinburg4 : 3
2020.02.21 (15:30)Dinamo Szamara – Novaja Gener. Sziktivkar2 : 3
2020.02.21 (17:00)Uhta – KPRF Moszkva6 : 4
Tippmix foci   Futsal Portugál bajnokság
2020.02.21 (21:30)Fundao – Electrico6 : 2
Tippmix foci   Futsal Spanyol bajnokság
2020.02.21 (21:00)Peniscola – Burela2 : 4
Tippmix gyeplabda   Gyeplabda Pro League
2020.02.21 (14:30)India – Ausztrália3 : 4
Tippmix hoki   Jégkorong Cseh 2., alsóház
2020.02.21 (17:00)Sokolov – Frydek-Mistek2 : 6
Tippmix hoki   Jégkorong Cseh bajnokság
2020.02.21 (17:30)Vitkovice – Plzen3 : 1
2020.02.21 (17:30)Karlovy Vary – Trinec2 : 6
2020.02.21 (18:00)Mountfield HK – Litvínov4 : 4
2020.02.21 (18:00)Kladno – Pardubice2 : 5
2020.02.21 (18:00)Olomouc – Liberec2 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong Dán bajnokság
2020.02.21 (19:30)Frederikshavn – Herlev Eagles6 : 3
2020.02.21 (19:30)Odense – Rödovre2 : 2
2020.02.21 (19:30)Rungsted – Sönderjyske2 : 1
2020.02.21 (19:30)Herning – Esbjerg2 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Finn 2.
2020.02.21 (17:30)SaPKo – RoKi4 : 6
2020.02.21 (17:30)Kokkolan Hermes – Jokipojat2 : 2
2020.02.21 (17:30)TUTO – Koovee1 : 1
2020.02.21 (17:30)Kajaanin Hokki – Imatra Ketterä3 : 6
Tippmix hoki   Jégkorong Finn bajnokság
2020.02.21 (17:30)Ässät – Kalpa3 : 4
2020.02.21 (17:30)Tappara – Ilves1 : 1
2020.02.21 (17:30)HIFK – Kookoo4 : 0
2020.02.21 (17:30)SaiPa – Kärpät2 : 5
2020.02.21 (17:30)Jukurit – Lukko1 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Francia bajnokság
2020.02.21 (20:00)Grenoble – Rouen3 : 3
2020.02.21 (20:00)Nice – Anglet3 : 1
2020.02.21 (20:15)Bordeaux – Angers4 : 2
2020.02.21 (20:15)Amiens – Mulhouse4 : 3
2020.02.21 (20:30)Gap – Briancon6 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong KHL
2020.02.21 (14:30)Barisz – Szalavat Julajev Ufa2 : 1
2020.02.21 (15:00)Metallurg Magnyitogorszk – Nyeftehim. Nyizsnyekamszk3 : 1
2020.02.21 (17:30)CSZKA Moszkva – Dinamo Minszk8 : 1
2020.02.21 (17:30)Avangard Omszk – Jokerit1 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong Kazah bajnokság
2020.02.21 (07:00)Temirtau – Arlan Koksetau0 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong Lengyel bajnokság, rájátszás
2020.02.21 (18:00)GKS Tychy – Torun (1.m.)4 : 2
2020.02.21 (18:00)Unia Oswiecim – Stoczniowiec Gdansk (1.m.)2 : 0
Tippmix hoki   Jégkorong MHL
2020.02.21 (08:00)Tajfun Usszurijszk – Almaz Cserepovec5 : 2
2020.02.21 (09:00)Szahalinszkije Akulj – Lokomotív Jaroszlavl 21 : 3
2020.02.21 (13:00)Tolpar Ufa – Lada Toljatti 27 : 1
2020.02.21 (14:30)Avtomob. Jekatyerinburg 2 – Szarmati Orenburg8 : 2
2020.02.21 (16:00)Vityaz Podolszk 2 – Krasznaja Armija0 : 2
2020.02.21 (17:00)Krilja Szovjetov Moszkva – Szpartak Moszkva 21 : 1
2020.02.21 (17:00)Kapitan Sztupino – Atlant Moszkva3 : 5
2020.02.21 (17:30)Dinamo Riga 2 – Dinamo Szentpétervár 23 : 4
Tippmix hoki   Jégkorong NHL
2020.02.21 (01:00)Columbus – Philadelphia3 : 3
2020.02.21 (01:00)Washington – Montreal3 : 3
2020.02.21 (01:00)Toronto – Pittsburgh4 : 0
2020.02.21 (01:00)New Jersey – San Jose2 : 1
2020.02.21 (01:30)Ottawa – Winnipeg1 : 5
2020.02.21 (02:00)St. Louis – Arizona1 : 0
2020.02.21 (04:00)Las Vegas – Tampa Bay5 : 3
2020.02.21 (04:30)Los Angeles – Florida5 : 4
Tippmix hoki   Jégkorong Német 2.
2020.02.21 (19:30)Bad Nauheim – Ravensburg1 : 1
2020.02.21 (19:30)Dresden – Heilbronn5 : 4
2020.02.21 (19:30)Lausitzer Füchse – Kaufbeuren6 : 1
2020.02.21 (19:30)Tölzer Löwen – Freiburg5 : 2
2020.02.21 (20:00)Crimmitschau – Landshut2 : 1
2020.02.21 (20:00)Bietigheim/Bissingen – Frankfurt Löwen1 : 4
2020.02.21 (20:00)Bayreuth – Kassel3 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Német bajnokság
2020.02.21 (19:30)Wolfsburg – Krefeld5 : 1
2020.02.21 (19:30)München – Ingolstadt2 : 2
2020.02.21 (19:30)Mannheim – Düsseldorf2 : 6
2020.02.21 (19:30)Bremerhaven – Köln1 : 1
2020.02.21 (19:30)Schwenningen – Iserlohn2 : 3
2020.02.21 (19:30)Straubing – Nürnberg2 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong OHL
2020.02.21 (01:00)Niagara Icedogs – Flint Firebirds0 : 4
2020.02.21 (01:05)Windsor Spitfires – London Knights2 : 4
2020.02.21 (01:30)Barrie Colts – Saginaw Spirit5 : 5
Tippmix hoki   Jégkorong Osztrák bajnokság, alsóház
2020.02.21 (19:15)Villach – Znojmo1 : 1
2020.02.21 (19:15)Innsbruck – Fehérvár5 : 2
2020.02.21 (19:15)Linz – Dornbirn5 : 3
Tippmix hoki   Jégkorong Osztrák bajnokság, felsőház
2020.02.21 (19:15)Graz – Klagenfurt2 : 5
2020.02.21 (19:45)Südtirol Bolzano – Salzburg3 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong QMJHL
2020.02.21 (00:00)Halifax Mooseheads – Rimouski Oceanic1 : 0
2020.02.21 (01:00)Victoriaville Tigres – Sherbrooke Phoenix3 : 4
2020.02.21 (01:30)Baie-Comeau Drakkar – Quebec Remparts2 : 4
Tippmix hoki   Jégkorong Svájci 2., rájátszás
2020.02.21 (19:45)Langenthal – Olten (2.m.)3 : 3
2020.02.21 (19:45)Chaux-de-Fonds – Ajoie (2.m.)2 : 1
2020.02.21 (20:00)Thurgau – Visp (2.m.)2 : 1
2020.02.21 (20:00)GCK Lions – Kloten (2.m.)2 : 7
Tippmix hoki   Jégkorong Svájci bajnokság
2020.02.21 (19:45)Lausanne – Biel2 : 3
2020.02.21 (19:45)Bern – Rapperswil5 : 2
2020.02.21 (19:45)Zürich Lions – Ambri3 : 1
2020.02.21 (19:45)Fribourg – Lugano6 : 3
2020.02.21 (19:45)Davos – Langnau Tigers5 : 2
2020.02.21 (19:45)Servette – Zug3 : 1
Tippmix hoki   Jégkorong Svájci bajnokság, alsóház
2020.02.21 (20:00)Sierre – Zug 26 : 3
2020.02.21 (20:00)Winterthur – Biasca Ticino2 : 6
Tippmix hoki   Jégkorong Svéd 2.
2020.02.21 (19:00)Karlskrona – Vita Hästen2 : 4
2020.02.21 (19:00)MODO – Kristianstad5 : 5
2020.02.21 (19:00)Södertälje – Tingsryd4 : 0
2020.02.21 (19:00)Mora – Karlskoga1 : 1
2020.02.21 (19:00)Björklöven – AIK3 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong Szlovák 2., alsóház
2020.02.21 (17:30)Trnava – Zilina0 : 8
2020.02.21 (18:00)Povazska Bystrica – Levice5 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong Szlovák 2., felsőház
2020.02.21 (17:00)Skalica – Dubnica5 : 2
2020.02.21 (17:30)Spisska Nova Ves – Topolcany5 : 2
2020.02.21 (18:00)Martin – HC Bratislava4 : 2
Tippmix hoki   Jégkorong Szlovák bajnokság
2020.02.21 (18:00)Michalovce – Zvolen3 : 3
2020.02.21 (18:00)Kosice – Nove Zamky7 : 2
2020.02.21 (18:00)Trencin – Poprad3 : 3
2020.02.21 (18:00)Detva – B. Bystrica1 : 4
2020.02.21 (18:00)Slovan Bratislava – Liptovsky Mikulas11 : 0
2020.02.21 (18:00)Diósgyőr – MAC1 : 3
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Amerika bajnokság-sel., A cs.
2020.02.21 (00:00)Argentína – Venezuela68 : 74
2020.02.21 (01:00)Chile – Kolumbia59 : 60
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Amerika bajnokság-sel., B cs.
2020.02.21 (23:30)Brazília – Uruguay83 : 72
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Amerika bajnokság-sel., D cs.
2020.02.21 (01:00)Puerto Rico – USA70 : 83
2020.02.21 (03:00)Mexikó – Bahama-szigetek75 : 61
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Dél-koreai bajnokság, női
2020.02.21 (11:00)Bucheon KEB – Busan BNK Sum59 : 72
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, C csoport
2020.02.21 (20:10)Csehország – Dánia75 : 71
2020.02.21 (20:30)Belgium – Litvánia86 : 65
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, D csoport
2020.02.21 (18:00)Törökország – Hollandia65 : 72
2020.02.21 (18:00)Horvátország – Svédország72 : 56
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, G csoport
2020.02.21 (19:00)Montenegró – Nagy-Britannia81 : 74
2020.02.21 (20:00)Németország – Franciaország83 : 69
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Eb-selejtező, H csoport
2020.02.21 (18:00)Görögország – Bulgária73 : 63
2020.02.21 (18:30)Lettország – Bosznia-Hercegovina61 : 62
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Euroliga
2020.02.21 (19:00)Crvena zvezda – CSZKA Moszkva81 : 86
2020.02.21 (20:30)Bayern München – Anadolu Efes63 : 88
2020.02.21 (20:30)Panathinaikosz – Barcelona81 : 92
2020.02.21 (21:00)Valencia – Maccabi TA82 : 85
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Francia bajnokság, női
2020.02.21 (20:00)Villeneuve d'Ascq Lille – Tarbes72 : 58
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda NBA
2020.02.21 (01:00)Detroit – Milwaukee106 : 126
2020.02.21 (01:30)Atlanta – Miami129 : 124
2020.02.21 (02:00)Philadelphia – Brooklyn103 : 103
2020.02.21 (02:00)Chicago – Charlotte93 : 103
2020.02.21 (04:00)Sacramento – Memphis129 : 125
2020.02.21 (04:30)Golden State – Houston105 : 135
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Olasz bajnokság, női
2020.02.21 (21:00)Battipaglia – UR Venezia54 : 72
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Spanyol bajnokság, női
2020.02.21 (20:45)Al-Qazeres Extremadura – Zamarat50 : 53
2020.02.21 (20:45)Campus Promete – Araski AES59 : 51
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Szerb bajnokság
2020.02.21 (13:00)Mladost Zemun – Kolubara Lazarevac92 : 69
2020.02.21 (18:00)Tamis Pancevo – Zlatibor Cajetina76 : 88
2020.02.21 (18:00)Dynamic Belgrád – Novi Pazar95 : 99
2020.02.21 (19:00)Sloboda Uzice – OKK Belgrád99 : 85
2020.02.21 (19:00)Borac Cacak – Vrsac81 : 71
2020.02.21 (19:30)Metalac Farmakom – Vojvodina96 : 71
2020.02.21 (20:00)Dunav Stari Banovci – Napredak Aleksinac100 : 88
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Ázsia bajnokság-sel., D cs.
2020.02.21 (17:00)Bahrein – India68 : 67
2020.02.21 (20:00)Libanon – Irak87 : 68
Tippmix kosárlabda   Kosárlabda Ázsia bajnokság-sel., F cs.
2020.02.21 (15:00)Kazahsztán – Palesztína79 : 76
Tippmix kézilabda   Kézilabda BL, női
2020.02.21 (17:30)CSM Bukarest – FTC27 : 24
Tippmix kézilabda   Kézilabda Dán bajnokság
2020.02.21 (19:30)Ribe-Esbjerg – Kolding26 : 26
2020.02.21 (19:30)Lemvig – Skanderborg28 : 28
2020.02.21 (19:30)Mors-Thy – Nordsjaelland33 : 28
Tippmix kézilabda   Kézilabda Dán bajnokság, női
2020.02.21 (18:30)Odense – Horsens23 : 17
2020.02.21 (19:30)Nyköbing F. – Skanderborg26 : 26
Tippmix kézilabda   Kézilabda Finn bajnokság, alsóház
2020.02.21 (18:00)HIFK – AIFK25 : 30
Tippmix kézilabda   Kézilabda Francia 2.
2020.02.21 (20:00)Strasbourg Schiltigheim – Dijon30 : 25
2020.02.21 (20:15)Besancon – Billere20 : 20
2020.02.21 (20:30)Cavigal Nice – Limoges29 : 26
2020.02.21 (20:30)Cherbourg Manche – Saran22 : 26
2020.02.21 (20:30)Selestat – Massy Essonne28 : 30
2020.02.21 (20:45)Pontault-Combault – Valence30 : 28
Tippmix kézilabda   Kézilabda Francia Kupa, női
2020.02.21 (20:00)Issy Paris – Nice30 : 27
Tippmix kézilabda   Kézilabda Lengyel bajnokság
2020.02.21 (18:00)Gornik Zabrze – Chrobry Glogow35 : 29
Tippmix kézilabda   Kézilabda Lengyel bajnokság, női
2020.02.21 (18:00)Kobierzyce – Ruch Chorzow37 : 24
Tippmix kézilabda   Kézilabda NB I, női
2020.02.21 (18:00)Dunaújváros – MTK27 : 32
2020.02.21 (18:30)Fehérvár – Szombathely33 : 34
Tippmix kézilabda   Kézilabda Német 2.
2020.02.21 (19:30)TUSEM Essen – Elbflorenz29 : 25
2020.02.21 (20:00)Hamburg – Gummersbach23 : 23
Tippmix kézilabda   Kézilabda Osztrák bajnokság, felsőház
2020.02.21 (19:00)Ferlach – Fivers Margareten31 : 34
Tippmix kézilabda   Kézilabda Román bajnokság, női
2020.02.21 (18:00)Gloria Buzau – Rapid Bukarest27 : 24
Tippmix kézilabda   Kézilabda Spanyol bajnokság
2020.02.21 (19:00)Granollers – Sinfin25 : 21
Tippmix kézilabda   Kézilabda Svájci bajnokság
2020.02.21 (20:00)Kriens – Schaffhausen24 : 24
Tippmix kézilabda   Kézilabda Svéd bajnokság
2020.02.21 (19:00)Skövde – Guif25 : 24
2020.02.21 (19:30)Ystad IF – IFK Ystad28 : 23
2020.02.21 (20:00)Önnered – Alingsas20 : 31
Tippmix kézilabda   Kézilabda Svéd bajnokság, női
2020.02.21 (18:15)Önnered – Lugi27 : 22
Tippmix kézilabda   Kézilabda Szlovák bajnokság, alsóház
2020.02.21 (19:00)Slovan Modra – Topolcany17 : 18
Tippmix kézilabda   Kézilabda Szlovén bajnokság
2020.02.21 (20:00)Maribor – Trebnje26 : 32
Tippmix foci   Labdarúgás Ír bajnokság
2020.02.21 (20:45)Waterford FC – Bohemians0 : 2
2020.02.21 (20:45)Derry City – Finn Harps1 : 1
2020.02.21 (20:45)Shelbourne – Dundalk1 : 2
2020.02.21 (20:45)Sligo – St. Patrick's0 : 2
2020.02.21 (21:00)Shamrock Rovers – Cork City6 : 0
Tippmix rögbi   Rögbi Angol Premier Liga
2020.02.21 (20:45)London Wasps – Saracens60 : 10
2020.02.21 (20:45)Sale – Leicester36 : 3
Tippmix rögbi   Rögbi Angol Szuper Liga
2020.02.21 (20:45)Hull KR – Huddersfield4 : 22
2020.02.21 (20:45)Warrington – Toronto Wolfpack32 : 22
2020.02.21 (20:45)Castleford – Wakefield32 : 15
Tippmix rögbi   Rögbi Pro 14
2020.02.21 (20:35)Edinburgh – Connacht41 : 14
2020.02.21 (20:35)Ospreys – Leinster13 : 21
2020.02.21 (20:35)Zebre – Munster0 : 28
Tippmix rögbi   Rögbi Super Rugby
2020.02.21 (07:05)Canterbury Crusaders – Dunedin Highlanders33 : 13
Tippmix röplabda   Röplabda Argentin bajnokság
2020.02.21 (00:30)Ciudad de Buenos Aires – Gigantes del Sur1 : 3
2020.02.21 (02:10)UPCN San Juan – Personal Bolivar3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Bolgár bajnokság
2020.02.21 (17:00)Slavia Szófia – Pirin Razlog0 : 3
2020.02.21 (17:30)Hebar Pazardzsik – Dobrudzsa Dobrics3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Bolgár bajnokság, női
2020.02.21 (14:00)Slavia Szófia – Kazanlak2 : 3
2020.02.21 (16:30)Levszki Szófia – Marica Plovdiv0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Brazil bajnokság
2020.02.21 (00:00)Sesc RJ – Sada Cruzeiro1 : 3
2020.02.21 (00:00)Barao Blumenau – America Volei2 : 3
2020.02.21 (00:00)Taubate Funvic – Renata Campinas3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Brazil bajnokság, női
2020.02.21 (00:00)Curitiba – Pinheiros3 : 1
2020.02.21 (00:00)Fluminense – Sao Caetano3 : 0
2020.02.21 (00:00)Osasco – Flamengo3 : 1
2020.02.21 (23:30)Barueri – Valinhos3 : 0
Tippmix röplabda   Röplabda Cseh bajnokság
2020.02.21 (17:30)Pribram – Usti nad Labem3 : 0
Tippmix röplabda   Röplabda Dán Kupa
2020.02.21 (13:00)Marienlyst – Nordenskov3 : 2
2020.02.21 (17:00)Aarhus – Gentofte0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Dél-koreai bajnokság
2020.02.21 (11:00)Deajeon Blue Fangs – Ansan Rush&Cash1 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Extra Liga
2020.02.21 (20:00)Debrecen – Pénzügyőr1 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Extra Liga, női
2020.02.21 (18:30)Jászberény – MTK0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Finn bajnokság, női
2020.02.21 (17:30)Hämeenlinna – Puijo3 : 0
2020.02.21 (17:30)Kangasala – LiigaPloki3 : 0
Tippmix röplabda   Röplabda Francia bajnokság, női
2020.02.21 (20:00)St-Raphael – Paris SC0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Lengyel bajnokság
2020.02.21 (17:30)Bedzin – GKS Katowice3 : 0
2020.02.21 (20:30)Cuprum Lubin – Olsztyn0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Olasz bajnokság
2020.02.21 (19:30)Vibo Valentia – Padova3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Orosz bajnokság
2020.02.21 (15:00)Jugra Nyizsnyevartovszk – Nova Novokujbisevszk3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Osztrák bajnokság, rájátszás
2020.02.21 (19:00)Amstetten – Ried (1.m.)0 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Szerb bajnokság, női
2020.02.21 (20:00)Klek Zrenjanin – OK Belgrád2 : 3
Tippmix röplabda   Röplabda Szerb bajnokság, női
2020.02.21 (18:00)Ub – Crvena zvezda3 : 1
Tippmix röplabda   Röplabda Török bajnokság
2020.02.21 (15:30)Maliye Piyango Ankara – Galatasaray0 : 3
Tippmix sakk   Sakk Prága
2020.02.21 (14:00)J-K. Duda – S.G. Vidit1 : 0
2020.02.21 (14:00)S. Shankland – N. Vitiugov1 : 0
2020.02.21 (14:00)M. Ragger – N. Grandelius0.5 : 0.5
2020.02.21 (14:00)D. Navara – P. Harikrishna0 : 1
2020.02.21 (14:00)D. Anton-Guijarro – A. Firouzja0.5 : 0.5
Tippmix snooker   Snooker Shoot Out
2020.02.21 (14:00)S. Murphy – K. Hirani1 : 0
2020.02.21 (14:15)S. Vahedi – A. Burden1 : 0
2020.02.21 (14:30)B. Woollaston – Dua. Jones1 : 0
2020.02.21 (14:45)R. McGuigan – Aar. Hill0 : 1
2020.02.21 (15:00)Sco. Donaldson – Jor. Brown0 : 1
2020.02.21 (15:15)M. Georgiou – R. Bulman0 : 1
2020.02.21 (15:30)Ric. Walden – Tian Pengfei0 : 1
2020.02.21 (15:45)Lee Walker – Lu Ning0 : 1
2020.02.21 (16:00)Chen Zifan – All. Carter0 : 1
2020.02.21 (16:15)Mar. Gould – And. Higginson0 : 1
2020.02.21 (16:30)Amine Amiri – M. Holt0 : 1
2020.02.21 (16:45)C. Steadman – H. Miah1 : 0
2020.02.21 (17:00)J. Lisowski – A. Hicks1 : 0
2020.02.21 (17:15)H. Vafaei Ayouri – A. Ursenbacher0 : 1
2020.02.21 (17:30)M. O'Donnell – R. Lawler1 : 0
2020.02.21 (17:45)Ian Burns – Rea. Evans1 : 0
2020.02.21 (20:00)K. Filipiak – K. Doherty0 : 1
2020.02.21 (20:15)B. Pinches – Ryan Day0 : 1
2020.02.21 (20:30)Tom Ford – Zhou Yuelong0 : 1
2020.02.21 (20:45)Chun Wai Lee – B.J. Castle0 : 1
2020.02.21 (21:00)Xu Si – Yan Bingtao0 : 1
2020.02.21 (21:15)S. Baird – Jak Jones0 : 1
2020.02.21 (21:30)N. Saengkham – A. Carty0 : 1
2020.02.21 (21:45)Mike Dunn – J. Astley1 : 0
2020.02.21 (22:00)Jac. Page – B. Hawkins0 : 1
2020.02.21 (22:15)B. Sargeant – E. Sharav1 : 0
2020.02.21 (22:30)Liang Wenbo – O. Lines1 : 0
2020.02.21 (22:45)F. O'Brien – Chen Feilong0 : 1
2020.02.21 (23:00)Jim. Robertson – Joe Perry0 : 1
2020.02.21 (23:15)Fra. Patrick – S. Carrington1 : 0
2020.02.21 (23:30)Pet. Lines – Sam Craigie1 : 0
2020.02.21 (23:45)A. McManus – R. O'Sullivan0 : 1
Tippmix squash   Squash Cincinnati Gaynor Cup
2020.02.21 (00:00)E. Villard – C. Merlo3 : 0
2020.02.21 (00:45)T.T. Sluis – S. Cardwell2 : 3
2020.02.21 (01:30)M. Hany – Cat. Pelaez3 : 0
2020.02.21 (18:00)A. Sobhy – N. Bunyan3 : 0
2020.02.21 (18:45)Men. Nasser – N. Gilis0 : 3
2020.02.21 (19:30)R. Elaraby – Nada Abbas3 : 1
2020.02.21 (22:30)E. Soini – H.E. Hammamy0 : 3
2020.02.21 (23:15)O.B. Clyne – Nikki Todd3 : 0
Tippmix strandröplabda   Strandröplabda FIVB Phnom Penh 2020
2020.02.21 (10:00)McHugh C / Schumann D – Rosager M / Trans Hansen1 : 2
2020.02.21 (10:00)Dressler C / Huber A – Burnett P / Ferguson M2 : 0
2020.02.21 (11:00)Abbiati A / Andreatta T – Pfretzschner L / Sowa R2 : 0
2020.02.21 (11:00)Leitner L / Schnetzer F – Hudyakov M / Kramarenko A0 : 2
2020.02.21 (12:00)O'Dea S /o'Dea B – Bakhnar P / Samoday V0 : 2
2020.02.21 (13:00)Denysenko / Iemelianchyk – Wang CJ / Hsieh Y J2 : 0
  Síugrás Barcarozsnyó, 1. verseny
2020.02.21 (13:00)M. Lindvik – D.A. Tande1 : 0
2020.02.21 (13:00)D. Kubacki – M. Eisenbichler1 : 0
2020.02.21 (13:00)J.A. Forfang – P. Zyla0 : 1
2020.02.21 (13:00)P. Aschenwald – M. Hayböck1 : 0
2020.02.21 (13:00)S. Kraft – K. Geiger0 : 1
2020.02.21 (13:00)K. Stoch – S. Leyhe0 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Bergamo, férfi egyes
2020.02.21 (11:00)H. Gaston – C. Ilkel2 : 0
2020.02.21 (14:50)B. Crepatte – I. Marchenko1 : 2
2020.02.21 (19:15)E. Couacaud – R. Marcora2 : 0
2020.02.21 (21:15)A. Arnaboldi – Chun Hsin Tseng0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Bergamo, férfi páros
2020.02.21 (13:30)Kolar Z / Ocleppo J – Bortolotti M / Galovic V2 : 0
2020.02.21 (17:25)Baldi F / Pellegrino A – Margaroli L / Vavassori A1 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Delray Beach, USA
2020.02.21 (00:00)J. Sock – Ste. Johnson1 : 2
2020.02.21 (02:20)C-M. Stebe – M. Raonic0 : 2
2020.02.21 (19:15)F. Tiafoe – U. Humbert0 : 2
2020.02.21 (20:40)Bra. Nakashima – Y. Nishioka1 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Delray Beach, férfi páros
2020.02.21 (17:00)Bryan B / Bryan M – Sharan D / Sitak A2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Doha-selejtező, női egyes
2020.02.21 (15:50)J.B. Teichmann – M. Gasparyan2 : 0
2020.02.21 (16:10)Kri. Pliskova – T. Martincova0 : 2
2020.02.21 (16:15)I. Ibbou – Babos T.0 : 2
2020.02.21 (17:15)A. Sasnovich – V. Golubic2 : 1
2020.02.21 (17:20)A. Danilina – Mis. Doi0 : 2
2020.02.21 (17:40)D. Kasatkina – N. Vikhlyantseva1 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Drummondville, férfi egyes
2020.02.21 (01:00)S. Korda – M. Purcell2 : 1
2020.02.21 (17:00)T. Kamke – M. Cressy0 : 2
2020.02.21 (18:40)R. Cid Subervi – J. Haerteis1 : 2
2020.02.21 (20:45)Yos. Watanuki – A. Rinderknech0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Drummondville, férfi páros
2020.02.21 (00:55)Guinard M / Rinderknech A – Broady L / Clayton S2 : 0
2020.02.21 (02:55)Johnson H / Johnson Y – Huey T / Lammons N0 : 2
2020.02.21 (23:00)Cid Subervi R / Oliveira – Imai S / Soeda G2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Dubai, női egyes
2020.02.21 (14:00)P. Martic – E. Rybakina0 : 2
2020.02.21 (16:25)S. Halep – J. Brady2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Dubai, női páros
2020.02.21 (11:00)Krejcikova B / Zheng S – Krawczyk D / Riske A2 : 0
2020.02.21 (17:50)Hsieh S / Strycova B – Dabrowski G / Zhang S2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Kairó, női egyes
2020.02.21 (11:00)I. Shinikova – M. Kostyuk0 : 2
2020.02.21 (12:15)V. Diatchenko – T. Mrdeza0 : 1
2020.02.21 (14:50)A. Bolsova Zadoinov – V. Kan2 : 0
2020.02.21 (16:30)E.G. Ruse – D. Snigur0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Koblenz, férfi egyes
2020.02.21 (13:00)D. Kuzmanov – T. Machac0 : 2
2020.02.21 (13:25)R. Bemelmans – Y. Hanfmann2 : 0
2020.02.21 (15:05)Y. Maden – B. van de Zandschulp1 : 2
2020.02.21 (17:15)D. Masur – N. Kuhn1 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Koblenz, férfi páros
2020.02.21 (12:00)Begemann A / Mergea F – Brown D / Miedler L2 : 1
2020.02.21 (18:45)Arends S / Pel D – Griekspoor T / Van De Zan2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Kyoto, női egyes
2020.02.21 (02:00)I. de Vroome – Jia-Qi Kang2 : 0
2020.02.21 (02:00)E. Hayashi – R. Ushijima2 : 0
2020.02.21 (03:40)Aki. Omae – Fang Ying Xun1 : 2
2020.02.21 (03:40)Xinyu Wang – Aya. Shimizu2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Marseille, férfi egyes
2020.02.21 (15:00)A. Bublik – D. Shapovalov2 : 1
2020.02.21 (17:35)V. Pospisil – S. Tsitsipas0 : 2
2020.02.21 (19:15)D. Medvedev – Gil. Simon0 : 2
2020.02.21 (20:50)E. Gerasimov – F. Auger Alliassime0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Marseille, férfi páros
2020.02.21 (13:00)Nielsen F / Puetz T – Koolhof W / Mektic N0 : 2
Tippmix tenisz   Tenisz Morelos, férfi egyes
2020.02.21 (00:30)D. Popko – R. Ortega-Olmedo1 : 2
2020.02.21 (02:40)A. Dougaz – San. Giraldo2 : 0
2020.02.21 (20:00)D. Altmaier – G. Clezar1 : 2
2020.02.21 (22:15)Jur. Rodionov – Ale. Gonzalez2 : 1
Tippmix tenisz   Tenisz Morelos, férfi páros
2020.02.21 (04:25)Gomez-Herrera/Mochizuki – Polansky P / Popko D2 : 0
2020.02.21 (20:00)Saville L / Smith J-P – Galloway R / Hach Verdugo2 : 0
2020.02.21 (21:40)Gomez-Herrera/Mochizuki – Lock / Menendez-Maceiras2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Rio de Janeiro, férfi egyes
2020.02.21 (01:35)D. Thiem – J.A. Munar Clar2 : 1
2020.02.21 (19:00)F. Coria – C. Garin1 : 2
2020.02.21 (22:00)B. Coric – L. Sonego2 : 0
Tippmix tenisz   Tenisz Rio de Janeiro, férfi páros
2020.02.21 (00:00)Caruso S / Gaio F – Pavic M / Soares B2 : 1
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Austrian Open, férfi egyes
2020.02.21 (10:40)Brian Yang – K. George0 : 2
2020.02.21 (11:20)D.J. Holm – M. Weisskirchen1 : 2
2020.02.21 (12:00)Chia Hao Lee – K. Koljonen2 : 0
2020.02.21 (12:00)Yu Jen Chi – J.A. Ho-Shue2 : 1
2020.02.21 (12:00)Vla. Malkov – P.I. Klindt2 : 0
2020.02.21 (12:00)Lino Munoz – Vic. Svendsen0 : 2
2020.02.21 (12:00)M. Manjunath – P. Abian1 : 2
2020.02.21 (12:20)Chia Hung Lu – A. Mishra2 : 0
2020.02.21 (17:00)Yu Jen Chi – P. Abian0 : 2
2020.02.21 (17:20)M. Weisskirchen – K. George2 : 0
2020.02.21 (17:40)Chia Hao Lee – Vla. Malkov2 : 0
2020.02.21 (17:40)Vic. Svendsen – Chia Hung Lu2 : 1
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Austrian Open, férfi páros
2020.02.21 (12:40)Stoffersen M / Vestergaar – Jille R / Van Der Lecq T1 : 2
2020.02.21 (13:00)Eipe J / Kjaer R – Russ Z / Stallwood S1 : 2
2020.02.21 (13:00)Ichikawa K / Umayahara D – Dunn A / Hall A0 : 2
2020.02.21 (13:20)Grimley C / Grimley M – Phuangphuapet N / Viriyan2 : 0
2020.02.21 (13:20)Lauritzen E / Muurholm M – Easton R / Van Leeuwen E1 : 2
2020.02.21 (13:20)Briggs P / Hurlburt-Yu J – Farias FA / Farias FR2 : 0
2020.02.21 (14:00)Ho-Shue J A / Yakura N – Klindt P I / Thoegersen M2 : 0
2020.02.21 (14:00)Hung T W / Lu M C – Olesen S / Soendergaard A2 : 0
2020.02.21 (18:00)Easton R / Van Leeuwen E – Briggs P / Hurlburt-Yu J1 : 2
2020.02.21 (18:00)Grimley C / Grimley M – Russ Z / Stallwood S2 : 0
2020.02.21 (18:20)Ho-Shue J A / Yakura N – Jille R / Van Der Lecq T0 : 2
2020.02.21 (18:20)Hung T W / Lu M C – Dunn A / Hall A0 : 2
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Austrian Open, női egyes
2020.02.21 (10:20)Bri. Tam – Madarász R.2 : 1
2020.02.21 (10:40)M. Urushizaki – En-Tzu Hung1 : 2
2020.02.21 (10:40)Thuy Linh Nguyen – A. Schulz2 : 1
2020.02.21 (10:40)Ching Ping Huang – Kőrösi Á.2 : 0
2020.02.21 (10:40)Yuk. Nakai – K. Kuuba2 : 0
2020.02.21 (11:20)Ting Yu Liang – Thi Trang Vu2 : 1
2020.02.21 (11:20)S.R. Gadde – M. Mitsova1 : 2
2020.02.21 (11:20)D. Gonda – A. Demirbag0 : 2
2020.02.21 (17:00)Thuy Linh Nguyen – Ching Ping Huang2 : 1
2020.02.21 (17:20)Bri. Tam – En-Tzu Hung2 : 1
2020.02.21 (17:40)M. Mitsova – Yuk. Nakai0 : 2
2020.02.21 (17:40)A. Demirbag – Ting Yu Liang2 : 0
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Austrian Open, női páros
2020.02.21 (12:00)Magelund A / Ravn F – Nielsen I / Steffensen M2 : 0
2020.02.21 (12:20)Karlsson E / Magnusson J – Lee C H / Lin J Y0 : 2
2020.02.21 (12:40)Busch C / Schulz A – Macpherson J / Torrance C0 : 2
2020.02.21 (12:40)Au Yeong S / Hochmeir K – Hsu W C / Huang C P1 : 2
2020.02.21 (12:40)Heriau V / Lambert M – Yasaki T / Yokoyama E0 : 2
2020.02.21 (12:40)Anthonisen N P / Graverse – Ercetin B / Inci N0 : 2
2020.02.21 (13:20)Mueller A / Stadelmann J – Choi C / Wu J0 : 2
2020.02.21 (18:00)Magelund A / Ravn F – Yasaki T / Yokoyama E0 : 2
2020.02.21 (18:00)Choi C / Wu J – Ercetin B / Inci N0 : 2
2020.02.21 (18:20)Lee C H / Lin J Y – Hsu W C / Huang C P2 : 0
2020.02.21 (18:20)Macpherson J / Torrance C – Santosh S / Dandu P0 : 2
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Austrian Open, vegyes páros
2020.02.21 (10:00)Dunn A / Torrance C – Smilowski P / Swierczynsk0 : 2
2020.02.21 (10:00)Flynn M / Liew F T – Grimley C / O Donnell E2 : 0
2020.02.21 (10:00)Lu M C / Wu T J – Leydon-Davis O / Pak A2 : 0
2020.02.21 (10:00)Mikkelsen M / Magelund A – Kaisti A / Basova A1 : 2
2020.02.21 (10:00)Hutomo T S C / Jamil I C – Delrue F / Heriau V2 : 0
2020.02.21 (10:20)Bay J / Lundgaard S – Christensen M E / Karlsso2 : 0
2020.02.21 (10:40)Espersen R / Busch C – Farias FA / Lima J2 : 1
2020.02.21 (17:00)Lu M C / Wu T J – Smilowski P / Swierczynsk2 : 0
2020.02.21 (17:00)Bay J / Lundgaard S – Espersen R / Busch C2 : 0
2020.02.21 (17:20)Flynn M / Liew F T – Kaisti A / Basova A0 : 2
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Spain Masters, férfi egyes
2020.02.21 (15:00)T. Rouxel – A. Jayaram0 : 2
2020.02.21 (15:40)K. Vitidsarn – Sam. Verma2 : 1
2020.02.21 (16:00)D. Liew – R. Gemke2 : 1
2020.02.21 (16:20)Vik. Axelsen – J.O. Jörgensen2 : 0
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Spain Masters, férfi páros
2020.02.21 (15:20)Mairs G / Wolfenden T – Yao C L / Han Y P0 : 2
2020.02.21 (16:00)Lee Y / Wang C L – Liao M C / Su C H2 : 0
2020.02.21 (16:20)Lamsfuss M / Seidel M E – Chia A / Soh W Y0 : 2
2020.02.21 (17:00)Lee J-H / Yang P-H – Astrup Sor./Skaarup Rasm.0 : 2
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Spain Masters, női egyes
2020.02.21 (15:20)P. Chochuwong – N. Yigit2 : 0
2020.02.21 (15:40)S. Nehwal – B. Ongbumrungpan0 : 2
2020.02.21 (16:00)Ying Li Chiang – S. Katethong1 : 2
2020.02.21 (16:20)C. Marin – P. Chaiwan2 : 0
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Spain Masters, női páros
2020.02.21 (16:20)Efler L / Herttrich I – Stoeva G / Stoeva S0 : 2
2020.02.21 (16:40)Polii G / Rahayu A – Hsu Y C / Hu L F2 : 1
2020.02.21 (16:40)Piek S / Seinen C – Kititharakul/Prajongjai0 : 2
2020.02.21 (17:00)Chow M K / Lee M Y – Birch C / Smith L1 : 2
Tippmix tollaslabda   Tollaslabda Spain Masters, vegyes páros
2020.02.21 (15:00)Yang P-H / Hu L F – Ellis M / Smith L2 : 0
2020.02.21 (15:00)Gicquel T / Delrue D – Lee J H / Hsu Y C2 : 1
2020.02.21 (15:20)Bay-Smidt M / Soby R – Ivanov V / Bolotova E2 : 1
2020.02.21 (15:40)Goh S H / Lai S J – Kim S R / Kim H N0 : 2
Tippmix vizilabda   Vízilabda BL, B csoport
2020.02.21 (19:00)Waspo Hannover – Tbiliszi18 : 14
2020.02.21 (20:30)Recco – OSC9 : 12
2020.02.21 (20:30)Mladost Zágráb – FTC6 : 9
2020.02.21 (20:30)Terrassa – Marseille11 : 11
Tippmix boksz   Ökölvívás Profi mérkőzés
2020.02.21 (20:30)M. Mimoune – T. McKenna0 : 1
2020.02.21 (20:30)Lei. Wood – J. Dickens0 : 1

Az eredmények csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos eredmények a Szerencsejáték Zrt honlapján, a tippmix.hu weboldalon találhatók.

Tetszett az írásunk? Oszd meg másokkal is!

Ha értesülni szeretnél az oldalunkon megjelenő hírekről, akkor kedveld, és kövesd Facebook vagy Twitter oldalunkat!